تایپه—پکن پرواز هواپیماهای نظامی به تایوان در یک روز که یکی از مقامات ارشد آمریکایی و دیپلمات ملاقات با تایوان جمهور به عنوان بخشی از یک سری از های اخیر ایالات متحده حرکت می کند به بهبود روابط با حکومت جزیره است.

معاون امور خارجه در امور کیت Krach بالاترین-رتبه بندی وزارت امور خارجه رسمی برای بازدید از جزیره پس از واشنگتن قطع رسمی روابط با تایپه چهار دهه پیش ابراز پشتیبانی ایالات متحده برای عمیق تر به همکاری در یک شام جمعه شب به میزبانی رئیس جمهور Tsai و نشستند ون او گفت.

مغلوب ساختن پیشی جستن دولت تحت فشار قرار دادند به بیشتر روابط با تایوان به عنوان تنش رشد با پکن بیش از فن آوری تجارت و نفوذ جهانی. وضعیت این جزیره که پکن در نظر بخشی از خاک چینی یکی از حساس ترین مسائل بین ایالات متحده و چین است. پکن می بیند سطح بالا ایالات متحده در تعامل با مقامات تایوانی به عنوان اقدامات تحریک آمیز.

Undersecretary of State Keith Krach, left, met with President Tsai Ing-wen, center, and other top officials in Taiwan, a meeting criticized by China.

معاون امور خارجه در امور کیت Krach, سمت چپ, ملاقات با رئیس جمهور Tsai و نشستند ون, مرکز, و دیگر مقامات بالا در تایوان یک جلسه با انتقاد چین.

عکس: تایوان دفتر ریاست جمهوری hando/شاتر

وزارت امور خارجه گفت: در اوایل این هفته آقای Krach سفر بود برای شرکت در یک مراسم یادبود تجلیل رئیس جمهور سابق لی Teng-hui که در ماه جولای. آقای لی میراث کمک به تایوان گذار به دموکراسی چند حزبی به ایالات متحده و تایوان یک فرصت برای برجسته مشترک سیاسی ارزش های دموکراسی در اطراف یک نقطه تاکید در بیانیه از هر دو طرف.

ساعت قبل از جلسه تایوان وزارت دفاع گفت: آن را درهم جت جنگنده پس از حداقل 18 چینی هواپیما عبور به اصطلاح ميانه خط در تنگه تایوان که تقریبا علائم نقطه نیمه راه بین جزیره و سرزمین اصلی چین است.

چین گفت: مانور نظامی در نزدیکی تنگه تایوان روز جمعه شد و لازم است برای حفاظت از آن حاکمیت ملی با استناد اخیر تعاملات بین تایوان و ایالات متحده آمریکا

“این که آیا آن را تلاش برای کنترل چین از طریق تایوان و یا تلاش برای ضربه بزنید نیروهای خارجی به افزایش خود این همه افکار واهی و پوچ,” چینی سخنگوی وزارت دفاع ارشد Col. رن Guoqiang گفت: در یک خبر مطبوعاتی در پکن. “کسانی که بازی با آتش خواهد سوخت خود را.”

وال استریت ژورنال و دیگر رسانه های خبری گزارش این هفته که مغلوب ساختن پیشی جستن دولت آماده است برای فروش میلیاردها دلار سلاح به تایوان به عزم سیاسی و نظامی فشار در برابر چین است. ایالات متحده در حال حاضر به فروش می رسد حدود 15 میلیارد دلار سلاح به تایوان بیش از حدود 14 میلیارد دلار در طول دوره ریاست جمهوری باراک اوباما.

همچنین در این هفته سفیر ایالات متحده در سازمان ملل کلی صنایع دستی و تایوان بالا رسمی در نیویورک ملاقات کرد برای ناهار در منهتن در سمت شرق است. خانم کرافت آسوشیتدپرس گفت که James K. J. Lee مدیر تایوان اقتصادی و فرهنگی در نیویورک پیشنهاد کرده بود یک جلسه و اخیرا وارد نیویورک پس از خدمت به عنوان دبیر کل در تایوان وزارت امور خارجه.

آقای Krach دوم عالی رتبه آمریکایی به بازدید از تایوان در دو ماه. ایالات متحده بهداشت و خدمات انسانی, منشی, Alex آذر سفر به این جزیره در ماه اوت تبدیل شدن به ارشد ترین مقام آمریکایی به بازدید از تایوان پس از ایالات متحده آمریکا تاسیس رسمی روابط دیپلماتیک با چین در سال 1979.

قبل از ملاقات او با خانم تسای روز جمعه آقای Krach ملاقات ارشد تایوانی مقامات از جمله لیگ برتر و همچنین اقتصادی و وزرای خارجه به بحث در مورد مسائل اقتصادی و همکاری های دو جانبه با توجه به اظهارات دولت است.

تایوان به دنبال امضای یک موافقتنامه تجارت آزاد با ایالات متحده و پاک یک مانع عمده در ماه گذشته با کاهش محدودیت در ایالات متحده گوشت گاو و گوشت خوک و واردات است.

آقای Krach است را برای شرکت در یک مراسم یادبود شنبه برای آقای Lee مورد ستایش قرار داد با تحسین به عنوان “پدر دموکراسی” در تایوان برای برچیدن رژیم استبدادی ایجاد شده توسط Chiang Kai-shek چینی علیه طرح دولت که به دست آورد کنترل این جزیره در سال 1945 پس از پایان جنگ جهانی دوم است.

چین و حزب کمونیست اتحاد به دنبال بیش از تایوان پس از مائو تسه تونگ قدرت را به سرزمین اصلی در سال 1949 و پکن خودداری کرده است به قانون استفاده از نیروی نظامی.

چهار روز قبل از آقای Krach وارد تایپه مردم را ارتش آزادی بخش ارسال دو ضد زیردریایی و هواپیماهای نظامی به این جزیره در جنوب air-defense شناسایی منطقه با توجه به تایوان وزارت دفاع گفت که آن را تا به حال ارسال سیگنال برای پکن به عقب. در پاسخ به چینی پرواز روز جمعه تایوان وزارت دفاع نیز با صدور هشدارهای رادیویی و اعزام هوایی-دفاع موشکی سیستم برای نظارت بر. این خواست خویشتنداری چین شد بیگانه مردم تایوان با اعمال نظامی تهدید و ارعاب.

آخرین چینی دریل اضافه شده به یک سری از PLA فعالیت در نزدیکی تایوان که برخی از پکن آشکارا به عنوان طراحی شده برای سیگنال عزم خود برای اثبات ادعای خود بیش از این جزیره است.

هفته گذشته تایوان دفاع و وزارتخانه های خارجه با انتقاد پکن برای انجام در مقیاس بزرگ هوایی و دریایی در مانور مشترک جنوب غربی تایوان برای دو روز مستقیم مشخص دریل به عنوان حرکات تحریک آمیز. پس از آن وزارت دفاع آغاز شده است انتشار دقیق اظهارات در چینی هواپیمای جنگی فعالیت در نزدیکی تایوان از جمله خرابی هواپیمای خاص انواع و نقشه ها نشان خود را در مسیرهای پرواز.

پکن اعتراض آقای Krach مراجعه کنید. در اخبار به طور منظم جلسه پنج شنبه, چینی, سخنگوی وزارت امور خارجه وانگ Wenbin هشدار داد که ایالات متحده و تایوان به توقف رسمی مبادلات.

نوشتن به Chao Deng در Chao.Deng@wsj.com و چون هان وانگ در chunhan.wong@wsj.com