ترجمه فارسی به انگلیسی

ترجمه فارسی به انگلیسی تخصصی صنعت الکترونیک بسیار بین المللی است. در حالی که مدتهاست چین در تولید محصولات الکترونیکی غالب است ، موضوعات مختلف ، از جمله تعرفه واردات کالاهای چینی توسط ایالات متحده ، شرکت های چند ملیتی را ترغیب کرده است که به کشورهای دیگر از جمله هند ، تایلند ، ویتنام ، فیلیپین و مالزی بروند.

این حرکات انشعابات بی شماری خواهد داشت و شرکت ها باید اصلاحات اساسی در نحوه کار خود انجام دهند. یکی از بزرگترین چالشها زبانشناسی است. اکثر شرکت های چند ملیتی تیم های بزرگ تولید زبان ماندارین زبان دارند. اگر بخواهند تولید را به یک کشور غیر ماندارین زبان منتقل کنند ، این مهارتهای زبان بی اهمیت خواهد شد. بنابراین جای تعجب نیست که ترجمه حتی بیشتر از هر زمان دیگری در ماشین تولید برق تبدیل به یک دنده مهمتر شده است. بیایید نگاهی دقیق به یکی از نقاط داغ جدید الکترونیک ، مالزی بیندازیم.

صنعت الکترونیک مالزی
مالزی تولید کننده عمده محصولات الکتریکی و الکترونیکی مصرفی و صنعتی است و این صنایع مترجم فارسی به انگلیسی قسمت عمده ای از اقتصاد این کشور را تشکیل می دهند. اگرچه به اندازه چین پربار نیست ، شرکتهای چند ملیتی در صنعت نیمه هادی ، الکترونیک و فناوری مانند موتورولا ، توشیبا و OSRAM تصمیم می گیرند محصولات خود را در مالزی تولید ، طراحی ، یا مونتاژ ، بسته بندی و ترجمه تخصصی پزشکی آنلاین آزمایش کنند. همچنین بسیاری از شرکتهای تولید کننده خانه تولید محصولات الکترونیکی مانند لوازم خانگی را دارند.

مالزی از دهه 1970 با تولید اینتل ، HP و OSRAM ، مراکز تولید را در آنجا آغاز کرد. مالزی محل اصلی ترین مراکز طراحی ، مونتاژ و آزمایش نیمه هادی در جهان است و نسبت به چین ، تایوان و کره جنوبی هزینه نیروی کار کمتری دارد و این امر گزینه محبوب شرکت های داخلی و بین المللی است.

زبانهای زیاد مالزی
اگرچه این کشور کشوری نسبتاً کوچک است ، مالزی به دلیل داشتن چند زبانه مشهور است ، به طوری که تقریباً 137 زبان گویشوران را این کشور می نامند. زبان ملی مالایی است ، در حالی که انگلیسی ، تامیل و ماندارین ترجمه متن فارسی به انگلیسی معمولاً با سطح تسلط متفاوتی صحبت می شوند ، به ویژه توسط نسل جوان.

به لطف ماهیت چند قومی و چند زبانه این کشور ، مالزیایی ها اغلب از کلمات غیر مالاییایی ، به ویژه در زبان عامیانه استفاده می کنند. جمله معروف ، نمادی از ترکیب فرهنگ مالزی ، “وی ماچا ، می خواهی اینجا درست کنی یا تاپو؟” (به معنای “سلام دوست ، غذا خوردن یا بیرون آوردن؟”) چهار زبان را در یک جمله ترکیب می کند!

با وجود مهارت های زبانی شهروندان خود ، اگر شرکت شما قصد دارد به ورلد نیوز مالزی گسترش ترجمه کتاب فارسی به انگلیسی یابد یا محصولات شما را در این کشور تولید کند ، ترجمه حرفه ای مالایی تنها راه تضمین سطح بالایی از ارتباطات بدون سو mis تفاهم زبانی است.

ترجمه برای صنعت الکترونیک
در صنعت الکترونیکی مالزی که به سرعت در حال رشد است ، ترجمه قابل اعتماد توسط مترجمان متخصص و مجرب برای موفقیت در تجارت ضروری است. انواع اسنادی که باید در این زمینه ترجمه شوند ، در کل مراحل طراحی ، ساخت ، بازاریابی و فروش کالاهای الکتریکی متفاوت است. برخی از نمونه اسنادی که ممکن است نیاز به ترجمه داشته باشند عبارتند از:

مشخصات فنی
راهنمای کاربر
اسناد صادرات
اسناد و اطلاعات حقوقی
راهنماهای شروع سریع
بسته بندی
اطلاعات ایمنی و بهداشتی
اطلاعات گارانتی
مکاتبات ، یادداشت ها و صورتجلسات ایمیل
محتوای نرم افزار و وب سایت
مواد تبلیغاتی و بازاریابی
چرا مترجمین متخصص استخدام می کنیم؟
ناگفته نماند که اصطلاحات خاص و زبان فنی به طور مکرر در طراحی و ساخت الکترونیک استفاده می شود. بنابراین ، مترجمانی که روی این نوع پروژه ها کار می کنند باید دانش کافی در این زمینه داشته و تمام اصطلاحات را درک کنند. مترجمان همچنین ترجمه متن آنلاین فارسی به انگلیسی باید از فن آوری ترجمه مانند حافظه ترجمه که اصطلاحات ترجیحی هر شرکت و ترجمه های گذشته را ضبط می کند ، استفاده کنند. این اجازه می دهد تا برای هر بار دقت و کارایی.

گرچه مترجمان تخصصی نه تنها برای اسناد فنی بلکه برای هر مرحله از مراحل طراحی ، ساخت هزینه ترجمه انگلیسی به فارسی ، بازاریابی و فروش لوازم الکترونیکی لازم هستند. برای جلوگیری از هرگونه سو any تفاهم پرهزینه ، به عنوان مثال برای کلیه اسناد و قراردادهای حقوقی به مترجمان حقوقی نیاز خواهید داشت. در همین حال ، مترجمان خبره بازاریابی اطمینان حاصل کنند که محصول و نام تجاری شما از نظر مخاطب سازگار و جذاب است.

دانلود رایگان مقاله

ایندکسر