مهاجرت تحصیلی به کانادا 2021، شرایط ویزا و هزینه ها

مهاجرت به کانادا

کانادا شهروندان کانادایی و دارندگان اقامت دائم ممکن است با یک شخص از کشور دیگر ازدواج کنند، در ازدواج های عرفی شریک زندگی زناشویی از یک کشور دیگر برای مهاجرت به کانادا حمایت می گردد. و یکی دیگر از روش های اقامت کانادا که می توانید در برنامه ی خود داشته باشید از راه تجربه ی کبکی به دست می آید و دیگری ازطریق سیستم اسپانسرشیپ می باشد. کمک های سرمایه گذاری سرمایه گذاران (ویزای سرمایه گذاری) ، کمک های فنی و کاری (ویزای کاری- ویزای تخصص) از جمله دسته بندی های مهاجرت اقتصادی کانادا هستند. همچنین سیستم اکسپرس اینتری و برنامه هایی که این سیستم در اختیار شما قرار می دهد می توانید سریع ترین راه را برای اقامت در کشورکانادا داشته باشید.این برنامه به نحوی است که از طریق سن- تحصیلات مدرک وسلیقه ی کاری به متقاضیان جهت اقامت در کشور کانادا امتیاز می دهد. یکی از راه هایی که اغلب افراد برای اخذ اقامت کشور کانادا در نظر می گیرند مهاجرت به کانادا از طریق ازدواج است؛ البته در بسیاری از کشورهای جهان ازدواج با تبعه آن کشور موجب اخذ تابعیت برای فرد متقاضی نیز می گردد. به دست آوردن اقامت کانادا با متولد شدن فرزندان یکی دیگر از روش هایی است که امروزه بیشتر خانواده ها به آن سر می زنند طوری که خانواده ها با به دنیا آمدن فرزندانشان ستیزن کانادا می شوند زیرا تولد فرزند باعث می شود والدین نیز تابعیت کانادایی به دست آورد و از شهروندان کانادا محسوب شود.

برای اقامت کانادا برنامه های خاص نیز وجود دارد که امکان مهاجرت خانواده را نیز فراهم می کند.خانواده می تواند از هر روشی که برایش میسر است برای اقامت کانادا استفاده کنند.مثلا افرادی که از طریق سیستم اکسپرس انتری به کانادا مهاجرت می کنند و از آن در برنامه ی اقامتی خود استفاده می کنند تنها می توانند همسر و فرزندان وابسته به خود را در این سیستم نام نویسی کنند و این امکان برای والدینشان وجود ندارد. برای اقامت کانادا و بهترین روش اقامت کانادا در سال 2020 متفاوتی وجود دارد که در اینجا برای مهاجرت کانادا و هزینه مهاجرت به کانادا که منجر به اقامت دائم می شود می پردازیم.اولین گام برای اقامت کانادا شناخت روش های مهاجرتی به این کشور است که نیاز به مطالعه روش های مختلف مهاجرتی دارد که باید از بین آنها گزینه ی مناسب را انتخاب کنید. برای مهاجرت به کانادا لازم است تا ضمن شناخت و آشنایی کلی با کشور کانادا، وضعیت اقتصادی و فرهنگی، بازار کار، قوانین و مقررات، سیستم بیمه و بهداشت و درمان و آب و هوا بخصوص با توجه به سرمای شدید در این کشور که برای بسیاری از ایرانیان چندان آسان نیست، اطلاعاتی را جهت اقدام به مهاجرت کسب کنید.

وقتی که به صورت استانی به کانادا مهاجرت می کنید هدف شما زندگی در یک استان بخصوص کاناداست. این کالج دارای ثبت نام سالانه بیش از 22000 دانشجوی تمام وقت و بیش از 19000 دانشجوی نیمه وقت می باشد. آقای رحیمی افتخار دارند که به عنوان تنها عضو ایرانی کمیته سیاست گذاری انجمن مشاورین حرفه ای مهاجرت کانادا (CAPIC) مشغول فعالیت باشند نام ایشان در وب سایت CAPIC قابل جستجو می باشد. شرکت سرزمین بهتر با مدیریت ایشان افتخار دارد که به عنوان نماینده رسمی در امر تحصیلات بین المللی از طرف موسسه جهانی و معتبر ICEF دارای تاییده می باشد و نام شرکت و جناب رحیمی به عنوان نماینده رسمی تحصیلات بین المللی در کشور کانادا در وب سایت ICEF ثبت شده است. کشور کانادا دارای شرایط بسیار مناسب از نظر آموزشی در کل دنیا می باشد طوری که دارای 5 دانشگاه معتبر جهانی می باشد برای همین جوانان زیادی مشتاق تحصیل در این کشور می باشند.

{||||||||||||||||}

شما با داشتن شرایط محدود میتوانید اقامت این کشور را از طریق قانونی و آسانتر دریافت کنید، پس خودتان را به دردسر نیاندازید. برخی از استان ها برنامه های اکسپرس اینتری را اجرا می کنند. مدت زمانی که طول می کشد پرونده های مهاجرتی شرکت کنندگان رسیدگی شود در هر برنامه ی اقامتی متفاوت است .در برخی برنامه ها ممکن است رسیدگی به 6 ماه برسد که این به سیسیتم اکسپرس انتری کانادا بر می گردد و در حالی که در برخی برنامه ها ممکن است رسیدگی به پرونده به دو سال یا بیشتر از آن برسد. آقای رحیمی مدیر عامل شرکت مهاجرتی سرزمین بهتر و همچنین مشاور رسمی مهاجرت کانادا می باشند. آقای رحیمی در حال حاضر استاد دوره حقوق مهاجرت در کالج Anderson در تورنتو می باشند. سنت آن در حال حاضر سه دانشکده دارد و رشتههای تحصیلی در مقاطع مختلف در این دانشگاه ارائه میشوند. اما با توجه به بسته شدن سفارت کانادا در ایران در حال حاضر انجام مراحل انگشت نگاری کانادا در یکی از کشورهای ترکیه، گرجستان، ارمنستان، امارات و آذربایجان صورت خواهد پذیرفت، و متقضاییان باید در زمان معین شده به سفارت کانادا در یکی از کشورهای مذکور مراجعه کنند. باید از لحاظ مالی بتوانید یک سال اقامت خود را در کانادا ارائه کنید که این مبلغ حدود 13000 دلار به پول کانادا می باشد.

دانلود رایگان مقاله

ایندکسر