قالیشویی تجریش

 قالیشویی تجریش

قالیشویی تجریش

 

اگر جزو اهالی منطقه تجریش باشید، بدون شک تا این لحظه نام قالیشویی تجریش به گوشتان خورده است. این قالیشویی در واقع یکی از شعبه های اصلی قالیشویی ملکه در این ناحیه است. این مرکز دارای استاندارد ها و مزیت های منحصر به فردی است که سبب شده تا توجه اهالی این ناحیه بدان جلب شود. سرعت عمل بالا، کیفیت عالی، استفاده از ماشین آلات مدرن و به کارگیری مواد شوینده درجه یک همه جزو فاکتورها و امتیازاتی است که باعث شده تا این قالیشویی به عنوان یکی از برترین مراکز این ناحیه شناخته شود. ما در ادامه این مطلب قصد داریم تا مروری بر این مزیت ها داشته باشیم.

 

ویژگی های قالیشویی تجریش

همانگونه که اشاره کردیم، قالیشویی تجریش دارای ویژگی های منحصر به فردی است که این ویژگی ها برگرفته از سیاست کلی شعبه مرکزی قالیشویی ملکه می باشد. این مرکز هم اقدامات و خدمات خود را متناسب با استاندارد های شعبه اصلی پیاده سازی می‌کند. همین مورد سبب شده تا شعبه تجریش آنها نیز به محبوبیت برسد. بخشی از این مزیت ها به شرح زیر است:

 

استفاده از ماشین آلات مدرن

به کارگیری ماشین آلات مدرن جز برترین شاخص‌هایی است که سبب شده تا قالیشویی تجریش به عنوان یکی از بهترین قالیشویی های این ناحیه شناخته شود. این مرکز سعی کرده تا ماشین آلات مدرن و پیشرفته جایگزین نیروهای انسانی کند. این موضوع خطای انسانی را حذف کرده و سرعت عمل را افزایش داده است. از طرفی دیگر این اقدام، قیمت نهایی را هم کاهش می دهد. ترکیب این موارد در کنار همدیگر سبب می‌شود تا فرشهای مشتریان به دور از هرگونه آسیب و در بهترین وجه ممکن شسته و تمیز شوند که این به نفع مشتریان است.

 

نیروهای حرفه ای

قالیشویی تجریش دارای نیروهای حرفه‌ای و کارآزموده است که تجربه و مهارت زیادی در زمینه شستشو و تمیز کردن فرش ها دارد. آنها به خوبی می داند که برای هر نوع لکه چه نوع ماده شوینده ای باید استفاده شود. از طرفی دیگر آنها با تار و پود  انواع فرش ماشینی و دستباف آشنایی دارند و حتی دمای آب را متناسب با نوع فرش تغییر می دهند تا رویه ی شستشو کاملاً منطبق با شرایط و ساختار فرش انجام شود. این نیروها هر فرش را قبل از خروج از مرکز، دوباره به دقت مورد ارزیابی قرار می‌دهند تا از تمیز بودن آن اطمینان حاصل نمایند. این موضوع به عاملی تبدیل شده تا کیفیت خروجی کار قالیشویی تجریش در بالاترین سطح ممکن باشد.

 

پیک های ویژه

 

پیک های ویژه را می توان از دیگر مزیت های منحصر به فرد قالیشویی تجریش دانست. این قالیشویی پیک های ویژه ای را در سراسر منطقه تجریش مستقر کرده که بلافاصله بعد از اولین تماس مشتریان، خود را به محل مورد نظر آنها می رسانند. این پیک ها سفارشات مشتریان را دریافت کرده و بعد از تمیز کردن، آن‌ها را به صورت رول شده در اختیار مشتریان قرار می‌دهند. این موضوع در کنار سرعت عمل بالای شستشو که در کارگاه صورت می‌گیرد، باعث شده تا در زمان مشتریان صرفه‌جویی شود. از طرفی دیگر وجود دفتر قالیشویی در ناحیه تجریش، باعث شده تا دسترسی مشتریان به آن ساده‌تر شود. ترکیب این موارد با توجه به ترافیک موجود در ناحیه سبب شده تا قالیشویی تجریش انتخاب مناسبی برای اهالی این منطقه باشد.

قیمت مناسب

قیمت از دیگر مشخصه های مهمی است که در قالیشویی تجریش بدان پرداخته می‌شود. این قالیشویی سعی داشته تا کمترین تعرفه ها را برای مشتریان خود در نظر بگیرد. بدین جهت هزینه های اضافی را حذف کرده و از ماشین آلات مدرن به جای نیروی انسانی استفاده می‌کند. مجموعه این موارد هزینه نهایی را به حداقل مقدار ممکن کاهش می‌دهد. این قیمت فاکتوری است که بسیاری از مشتریان را به سمت این مرکز کشانده است.

دانلود رایگان مقاله

ایندکسر