عطر و ادکلن اماراتی چیست؟

همان طور که پیش از این گفتیم اغلب ادکلن های تستر با اطلاعات کم عرضه می شوند و در جعبه مقوایی قهوه ای یا سفید قرار دارند. البته که می توانند از سمپل های عطر استفاده کنند، اما ادلکن های تستر همان طور که اشاره کردیم نیازی به بسته بندی های رسمی ندارند و در جعبه های مقوایی خیلی معمولی با اطلاعاتی کم عرضه می شوند. این فروشگاه با داشتن متخصصین با تجربه به شما در زمینه رایحه های عطر ها و همچنین نت های منحصر به فرد عطر و ادکلن کمک می کنند. ممکن است شما آرزوی خرید بسیاری از عطر ادکلن های برند و اورجینال را داشته باشید اما متاسفانه وضعیت اقتصادی مانع از امتحان کردن این عطرها شود. فرض کنید شما از آن دسته افرادی هستید که به شکل مستمر تمایل به استفاده از بوهای مختلف عطر و ادکلن دارید. برای خرید عمده عطر ادکلن عربی واردات با قیمت ارزان در هادی پرفیوم تخصصی ترین فروشگاه اینترنتی عطر ادکلن عمده نماینده رسمی عطر ادکلن های عربی در ایران است که با حذف واسطه های بازار به صورت مستیم انواع عطر ادکلن ها را به دست مصرف کنندگان عزیز در سراسر کشور می رساند.فروش عمده ادکلن عربی، از طریق مراکز معتبر امکان پذیر است، خرید عمده این ادکلن های ویژه به نفع عطرفروشان است، زیرا روزانه افراد زیادی برای خرید این مدل عطرها به مغازه های عطر فروشی مراجعه می کند و خواستار خرید مدل های عطر ادکلن های عربی هستند، چرا که معمولا این ادکلن ها رایحه بسیار خوب و پایداری دارند.

خرید عمده عطر مینیاتوری زیرا توجه به معتبر بودن فروشگاه یکی از مهمترین نکاتی است که باید در هنگام خرید عطر و ادکلن به آن توجه شود. قیمت هر کیلو نبات زعفرانی به صورت بسته بندی یا فله با یکدیگر فرق دارد که باید از مراکز فروش آن دریافت کرد. دسته ی دیگری از افراد وجود دارند که در گذشته از عطر مورد نظر خود استفاده کرده بودند و یا اینکه قبلا این رایحه را جایی تست کرده اند و نام آن به گوششان خورده است . این روزها که بیشتر به دلیل قیمت مناسب تسترهای اورجینال، فروش تستر عطر و ادکلن رایج شده، و با توجه به اینکه برخی افراد سودجو نیز از بی اطلاعی مشتریان سوء استفاده کرده و ادکلنهای پر شده یا شارژ شده، یا تستر های تقلبی و غیر اصلی را به قیمتهای بسیار بالا به نام تستر اصل و اورجینال به مشتریان می فروشند. درحقیقت، به علت تولید تستر ادکلن در کمپانی سازنده عطر و ادکلن، تسترها هم اصل و اوریجینال هستند. آیا دلیلی غیر از از این میتونه داشته باشه که این شیشه ها قراره مجددا پر بشه و به عنوان ادکلن اوریجینال به مشتری فروخته بشه ؟

قیمت تستر ادکلن حدود 15 درصد کمتر از اوریجینال است. ادکلن تستر یا هر نوع ادکلن دیگر را توصیه می کنیم از فروشگاه های معتبر خریداری نمایید. البته به نوع ادکلن هم بستگی دارد؛ این مبلغ از 10 درصد تا 60 درصد می تواند متغیر باشد. عطر جیبی با توجه به اینکه اصالت خود را در نوع طراحی، انتخاب شیشه، میزان ماندگاری، پخش بو و … قیمت کاپوچینو تورابیکا 35000 تومان می باشد که با 23 % تخفیف از طریق این مرکز پخش می گردد. عطر انباکس unbox، درحقیقت، عطر جعبه باز است؛ عطری که جعبه دارد، اما پلمپ نیست. شرکت های تولیدکننده عطر گاهی برای ایجاد تفاوت بین ادکلن های اصل و ادکلن های تستر تلاش می کنند تفاوت های ظاهری متفاوت روی ادکلن های تستر ایجاد کنند؛ برای مثال، جعبه اکثر تستر ادکلن ها به رنگ قهوه ای یا سفید است و ظاهری غیر رسمی دارد. اغلب روی شیشه تستر ادکلن به این موضوع اشاره می شود. سمپل عطر یا اشانتیون چه فرقی با تستر عطر یا ادکلن تستر دارد؟ بنده با این دو عبارت مشکلی ندارم ولی جالب اینجاست که این فروشنده ها همه ی تسترهایشان اینگونه است! وانیل یک ادویه چینی بوده که در اغلب دنیا طرفداران خاص خود را دارد و یکی از بهترین برندهای این محصول، وانیل خرسی است که به صورت پودری و کریستالی در قوطیهای فلزی چهارگوش با تصویر خرس بر روی بستهبندی روانه بازار میشود.

موسی احمدزاده، عضو هیات رئیسه انجمن واردکنند عطر و ادکلن در گفتوگو با «دنیایاقتصاد» با تایید این اظهارات گفت: باید با یکسری از واقعیتها روبهرو شد بهطور مثال ما در صنعت عطر و ادکلن حتی توانایی تولید شیشه عطر را هم نداریم زیرا علاوه بر طراحی و زیبایی نیاز به تکنولوژی و مواد اولیه خاص خود را دارد اما آقایان جلوی واردات عطر را گرفتهاند به قاچاقچیان فضایی برای جولان دادهاند. خرید دانه خام کاکائو در مقدار قابل توجهی باید صورت گیرد و این محصول کاملا به صوررت سفارشی برای مشتریان وارد می شود بنابراین برای خرید، یک مجموعه تولیدی و یا تجاری باید به زمان انتظار هم توجه کند و بعد از ان اقدام به سفارش دانه خام کاکائو کند. درحقیقت، ادکلن تستر نمونه ای از ادکلن هایی محسوب می شود که شرکت سازنده عطر در اختیار فروشندگان قرار می دهد تا اگر خریداران بخواهند عطر مورد پسند خود را تست کنند بتوانند از نمونه ادکلن تستر، به راحتی، رایحه آن عطر را استشمام کنند و ادکلن خود را با اطمینان بخرند. در ایران، قیمت مناسب، تقاضای بسیار و گاهی ارائه نشدن رایگان ادکلن تستر توسط عمده فروش های ادکلن و عطر موجب شده است ادکلن های تستر، بیشتر عرضه شوند.

شرکت پخش عمده عطر
اگر شما هر گونه سوالی در رابطه با کجا و نحوه استفاده از %link1% دارید، می توانید با ما در صفحه وب تماس بگیرید.

دانلود رایگان مقاله

ایندکسر