البته با این حال توصیه میکنیم اگر هزینه بیمه گوشی برایتان سنگین نیست، در این شرایط هم گوشی را بیمه کرده و بیمه موبایل را به گارانتی ترجیح دهید. پس اگر در مورد نمایندگی های رسمی اپل در ایران صحبت میکنیم منظورمان نمایندگی هایی نیستند که از جانب شرکت اپل در ایران مجوز فعالیت داشته باشند، بلکه منظور شرکت هایی هستند که توانستهاند از سازمان حمایت حقوق مصرف کنندگان و تولید کنندگان کشور مجوز لازم برای واردات آیفون ها و ارائه گارانتی برای این محصولات را دریافت کردهاند. دقت داشته باشید که تمام شرکت ها برای گارانتی اپل و آیفون ها مورد تایید نیستند و در سال 95 لیست شرکت های مورد تایید سازمان حمایت از حقوق مصرف کنندگان برای گارانتی آیفون ها اعلام شد که برای مطلع شدن از جزئیات آن توصیه میکنیم مقاله “نمایندگی اپل در ایران“ را مطالعه نمایید. اگر بخواهید بهترین گارانتی موبایل ایفون را تهیه کنید بهتر است به مراکز قابل اعتماد مراجعه کنید.

تعمیرات گوشی سامسونگ
علاوه بر راه های ارتباطی که ذکر شد نمایندگی ایفون از طریق پذیرش و تحویل در محل می تواند به شما خدمات ارائه دهد، یعنی کاربر می تواند با تحویل گوشی به صورت غیر حضوری دستگاه خود را تعمیر کند و در ادامه شرکت با برگردان بسته به شما گوشی را تحویل خواهد داد. به طور مثال اگر بعد از چند ماه از خرید گوشی اپل شما گذشته باشد و کاربر با مشکل ناگهانی از کار افتادگی روبرو شود می تواند از گارانتی گوشی ایفون یک ساله ی خود استفاده کند. کارت گارانتی 12 ماهه زیر گوشی قرار دارد. آموزش تعمیرات موبایل سامسونگ نیاز به تجربه و زمان زیادی دارد. تمامی ابزارآلات موجود در مرکز تعمیرات اپل پس از آزمون و خطاهای بسیار و از میان سازگارترین تجهیزاتِ تعمیر گزینش شدهاند. ایرپادز پروی اپل دارای ویژگی حذف نویز بشدت قوی تر از نسل های قبلی ایرپادز هست و هنگام مکالمه و ارسال ویس تمامی صدا های اطراف را حذف میکند و بخشی از این قابلیت بعلت طراحی جدید ایرپادز پرو هست.

چنانچه قصد داشته باشید به صورت معکوس از کشور ایران گوشی های آیفون را خریداری کنید و سپس نسبت به طرح ریجستری آن در کشور ترکیه با رعایت قوانین و مقررات مربوط به این بخش اقدام کنید برای شما از نظر اقتصادی به صرفه تر خواهد بود. پس حالا که اپل در ایران نمایندگی رسمی ندارد، گارانتی هایی که برای آیفون و محصولات اپل ارائه میشود چگونه هستند و از سوی چه نهادی ارائه خواهند شد؟ بعد از اینکه گوشی شما تعمیر شد کارشناس باید یک ضمانتنامه ی تعمیر به شما ارائه دهد تا در صورت اشکال دوباره و بررسی گوشی بتوانید از خدمات کارت گارانتی خود استفاده کنید.

گارانتی تعمیرات اپل
درباره گارانتی های شرکتی گوشی های اپل در حال تحقیقات بودم که به نکته جالبی برخوردم و اون این هست اگر عبارت گارانتی رسمی اپل را در گوگل بزنید خیلی نماینده رسمی نشون شما میده حتی وقایع گستر که قبلا بوده و پلمب شده و صدها فروشگاه متفرقه و هنوز هیچ مرجعی نیست تا این سایت ها رو ببنده و این نشانگر اشفته بازار گسترده و اب گل الودی هست که هر شرکت و دکان زرنگی ازش ماهی های چاق چله مفتی میگیره هشیار باشید فروشگاهها و سایت های خیلی پر زرق برقی هستند که بمحض خروج از چارچوب درب خروج فروشگاهشان بشما پاسخ گو نیستند این از غیرمجازها!

برای کسانی که هر گونه نگرانی در مورد دقیقا کجا و همچنین راهنمایی در مورد چگونگی استفاده از نمایندگی تعمیرات گوشی شیائومی فونات ، شما احتمالا می توانید با ما در صفحه وب تماس بگیرید.

دانلود رایگان مقاله