تست تابلوهای راهنمایی و رانندگی آیین نامه اصلی 1400 – گواهیار

تغییراتی که در سوالات آزمون آیین نامه طی سالهای گذشته ایجاد شده است در سوالات لحاظ شده است و شما با آخرین سوالات آزمونهای آیین نامه مواجه خواهید بود. این برنامه در دو بخش فعالیت چشمگیری ایجاد کرده است. استفاده از لاستیک های فرسوده و غیراستاندارد در وسایل نقلیه چگونه است؟ برای این کار هم مانند وسایل نقلیه دیگر، نیاز به شرکت در آزمونهای مختلف آیین نامه و شهری دارند. خوشبختانه اکنون با دانلود رایگان این نرم افزار آموزشی آیین نامه راهنمایی و رانندگی اندروید، این امکان را دارید که هر لحظه قوانین و مقررات مربوط به راهنمایی و رانندگی و آداب و فرهنگ صحیح ترافیک شهری و جاده ای را هر لحظه و در هر کجا همراه خود داشته باشید. پس از گذراندن کلاسهای آیین نامه، شما باید در آزمون مربوط به آن شرکت کنید؛ در صورتی که بتوانید این آزمون را با موفقیت پشت سر بگذارید، خواهید توانست به مرحله بعدی دریافت گواهینامه، یعنی آزمون شهری وارد شوید.

گواهی نامه رانندگی این دسته از عزیزان میتوانند با دانلود رایگان نرم افزار آیین نامه راهنمایی و رانندگی برای گوشی های موبایل اندروید خود، هر لحظه و در هر جایی تمامی قوانین تئوری و تصویری راهنمایی و رانندگی را مطالعه نموده و سپس به صورت رایگان در آزمون های مربوط به راهنمایی و رانندگی شرکت نموده و به کلیه نمونه سوالات آزمون آیین نامه راهنمایی و رانندگی دسترسی داشته باشند، و همچنین میزان آمادگی و دانش راهنمایی و رانندگی خود را بالا برده و نیز بسنجند. 3- ترمز دستی را بکشید و با فاصله ازمون ایین نامه لو رفته از جدول بایستید. از آنجاییکه تنها چرخها با سطح جاده در تماس اند، دست اندازها و ناهمواریهای جاده ابتدا به آنها انتقال می یابد، بنابراین اگر سیستم تعلیق یک خودرو مناسب نباشد، نه تنها ارتعاشات زیادی را به بدنه خودرو و سرنشینان آن تحمیل خواهد کرد بلکه تماس کامل میان تایرها و سطح جاده نیز حفط نخواهد شد و فرمان پذیری و سیستم هدایت خودرو دچار اختلال خواهد گشت. از آن جایی که این سوالات به طور معمول همه مباحث مختلف را شامل میشوند، مطالعه آنها میتواند آمادگی شما را تا حد زیادی بالا ببرد. دنیای اطلاعات: هر متقاضی گواهینامه رانندگی پایه سوم ، پایه ۲ و پایه یک و همین طور متقاضیان گواهینامه موتور سیکلت برای اخذ گواهینامه رانندگی نیاز است در مرحله اول در آزمون آیین نامه مقدماتی که توسط مدرس آیین نامه آموزشگاه رانندگی از متقاضی گرفته می شود قبول شود.

آزمون آیین نامه متقاضیان شرکت در آزمون آیین نامه موتور سیکلت میتوانند بعد از مطالعه منابع اصلی که همان کتاب آیین نامه و جزوات به دست آمده در کلاسهای آیین نامه است، از منابعی دیگر هم برای پاسخ دادن صحیح به سوالات آزمون آیین نامه استفاده کنند. البته این منابع علاوه بر این که برای شرکت در آزمون مناسب هستند، برای استفاده عملی در آینده هم برای شما کاربرد دارند؛ پس نباید صرفا به حفظ کردن آنها برای پاسخ به سوالات آزمون قناعت کرد و بهتر است به صورت مفهومی و به خوبی آنها را به حافظه سپرد. البته باید این نکته را همواره در خاطر داشته باشید که استفاده از کتاب و منابع متنی آزمون آیین نامه رانندگی یا دریافت و دانلود نمونه سوالات آیین نامه رانندگی اصلی حتماً مطابق با آخرین تغییرات سال صورت گیرد و منابع و مطالب به روز و جدید باشند. در هنگام روبرو شدن با وسیله نقلیه ای که از جهت مخالف حرکت می کند برای افزایش ایمنی تردد از چه فاصله ای باید چراغ نور پایین استفاده نمود؟

1- در خط توقف اضطراری توقف می کنید. دست کم هر چند وقت یکبار باید سطح آب رادیاتور را کنترل نمود؟ البته باز هم یادآوری میکنیم که خواندن صرف این سوالات نمیتواند قبول شدن شما در آزمون آیین نامه موتور سیکلت را تضمین کند، بلکه کمککننده هستند و از این جهت میتوانند بسیار مفید باشند. اما راههایی هم وجود دارد که در کنار مطالعه منابع و کتاب مورد نظر، میتواند شما را با شانس بیشتری برای موفقیت در این آزمون رو به رو کند. سعی کنید روز آزمون با کمترین حجم مباحث حفظی آماده شوید. 1- در خط توقف اضطراری توقف می کنید. 3- در همان جا توقف کرده و تابلوی هشدار نصب کنید. در این مرحله افراد با قوانین و مقررات لازم برای راندن موتور سیکلت آشنا میشوند که البته نمونه سوالات تابلوهای راهنمایی و رانندگی مشابه همان سوالات آزمون گواهینامه خودرو است. 1- جهت اینکه حق تقدم با شماست. 2- جهت اعلام اینکه به آنها راه داده اید.

دانلود رایگان مقاله

ایندکسر