63 نمونه از بهترین سریال های خارجی تا سال 2021 از سراسر جهان

شاید تاخیر در قرارگرفتن سریال ساینفلد تا به این جای کار اشتباهی بوده که از طرف من رخ داده است، ولی میتوان دلیل آن را کمی قدیمی تر بودن آن دانست. سپس کار از سپتامبر ۲۰۲۰ ادامه یافت و در دسامبر به پایان رسید. ما با هم بهترین سریال های سال ۲۰۲۰ که تابهحال منتشر شده بودند را مرور کردیم اما شاید در ادامه سال شاهد انتشار سریالهایی باشیم که شایسته حضور در این فهرست باشند. ، به همراه افراد برجسته در صنعت فیلمسازی به مرور تاریخچه برخی از کلیشههای دنیای سینمایی هالیوود پرداخته است. خلاصه داستان : مالکی از مدیران شرکتی موفق است که توسط ابراهیم ریزآبادی اداره می شود. خلاصه داستان : سریال میر از ایست تاون ، داستان سریال درمورد یک کارآگاه به اسم (میر شیهان) است که در شهر کوچکی در ایالت پنسیلوانیا زندگی می کند. در این مطلب ۲۵ فیلم ترسناک خوب را نام بردیم که پایانبندیهای بدشان به ضررشان تمام شد.

محوریت اصلی داستان پیرامون یکی از جنگجویان ماهر و توانای بارون کوئین به نام سانی (سانی نام کاراکتر اصلی سریال است) میچرخد. به نظر میرسد پایان فیلم به تمام روند داستان خیانت میکند و یک پایان خوشایند را ارائه میدهد که اصلا با عقل جور در نمیآید. تریلر علمی-تخیلی وینچنزو ناتالی در سال ۲۰۰۹ با نام «شکاف» تفسیری مدرن از داستان «فرانکنشتاین» است که همه چیز را کمی تغییر میدهد. سریال «غیر ارتدکس» به ما نشان میدهد که تولد دوباره، در زمانی که آمریکاییها مشتاق جوانسازی فرهنگها هستند، چگونه خواهد بود. پخش فصل اول این مجموعه که در ژانر کمدی سیاه توسط لیز فلدمن ساخته شده بود از سوم می ۲۰۱۹ در نتفلیکس آغاز شد. ماجرا در ده سال پس از ظهور هیبریدها آغاز میشود؛ زمانی که کودکانی نیمهانسان و نیمهحیوان متولد شده و اکنون توسط انسانها مورد ترس و شکار قرار گرفتهاند. توی لیست مسافران تایتانیک افرادی بودند که مرگ آنها باعث میشود که تنشهایی در مورد مسئله ارثیه در بین خانواده به وجود بیاید. اما بین این دو صحنه، میبینیم که یک روانپزشک وارد تصویر میشود، که به آرامی این پیچ و تاب بزرگ را برای کل بازیگران تشکیل دهنده این قسمت توضیح دهد.

سریال Lost توسط شبکه ABC در بین سالهای 2004 تا 2010 و در طی 6 فصل با مجموع 121 اپیزود پخش شد که داستان گروهی از مسافران پرواز شماره 815 را روایت میکند که به دلیل سقوط هواپیمایشان در یک جزیره دورافتاده زندانی شده بودند. فیلم ترسناک ۲۰۱۴ از کارگردان لوان گابریادزه در قالب یک داستان هشداردهنده ساده اما بسیار موثر درباره پیامدهای زورگویی آنلاین با بازیگران ناشناخته ساخته شد. «نشانهها» را میتوان به طور کلی یکی از تاثیرگذارترین فیلمهای ام نایت شیامالان دانست. اساسا برای نوجوانان دهه ۹۰، «کادر آموزشی» یکی از محبوبترین فیلمهای ترسناک نوجوانان یک نسل است. آنها درن را خلق میکنند، موجودی دورگه که بخشی از آن انسان است، اما با DNA بسیاری از گونههای دیگر مخلوط شده است. درن با سرعت بیشتری بزرگ میشود و با بزرگ شدن، کنترل او دشوارتر میشود. اعتماد جمعی به یک فیلم ترسناک همین است که نباید چیزی از کنترل خارج شود و بیننده توقع ندارد به چنین لحظات ناامید کنندهای برسد.

علت آشکار است: بسیاری از مخاطبان در سال ۱۹۶۰ نیاز به چنین افشاگری تکان دهندهای داشتند. چرا که معیار دستگاهی همچون فرمانداری هم که قرار است صلاحیت او را برای استخدام ارزیابی کند، دامن زدن به چنین فضایی است.طبعا در لحظهای هم که به صحنه درگیری میان رحیم و بهرام میرسیم، ماحصل خشمهای پنهان در فضای مجازی با تاثیری مستقیم بر قربانیان این قضاوت را میبینیم. با خرید اشتراک ویژه باران فیلم مجوز دانلود کاملا مستقیم فیلم و سریالهای سایت ، در اختیار شما قرار خواهد گرفت تا شما بتوانید در کمال آرامش بدون هیچ دردسر یا محدودیتی دانلود نمایید. فیلم با یک حرکت رو به جلو تا یک ماه پس از حمله به پایان میرسد و قهرمانان ما کاملا تغییر کردهاند. در این فیلم بازیگرانی همچون فرانکی میونیز، دایان لین، لوک ویلسون، کوین بیکن، کودی لینلی، کیتلین واکس، هری کانیک جونیور، کلینت هاوارد ایفای نقش کردهاند. بسیاری تلاش کردهاند راهی را برای منطقی جلوه دادن پیدا کنند، اما حقیقت صادقانه این است که «کادر آموزشی» عالی است و پایان آن ضربه بزرگی به کل فیلم میزند.

هنگامی که شما این مقاله را دوست داشتید، مایل به اطلاعات بیشتری در رابطه با دانلود فیلم به روح پدرم وب سایت خود باشید.

دانلود رایگان مقاله

ایندکسر