چرا باید از سرور مجازی ایران استفاده کنیم؟

چرا باید از سرور مجازی ایران استفاده کنیم؟

شاید یکی از سخت ترین انتخاب ها انتخاب سرور داخلی یا خارجی باشد، امروز با 8 دلیل برای انتخاب سرور مجازی در ایران آشنا می شویم.

قیمت

شاید مهمترین دلیل آن قیمت باشد، در حالی که نرخ ارز به میزان قابل توجهی افزایش یافته است، قیمت سرور مجازی ایران با منابع بسیار بالا بسیار ارزانتر خواهد بود. پس با همین قیمت ها می توانید سروری با منابع بیشتر در ایران تهیه کنید.  برای اطلاعات از قیمت بهترین سرورهای مجازی موجود در ایران کافی است کلیک کنید.

پشتیبانی

البته دریافت خدمات پشتیبانی در داخل کشور بسیار راحت تر است، شما می توانید به راحتی از طریق بک آپ سرور یا مرکز داده خود مشکل را در شبکه داخلی پیگیری و رفع کنید.

دسترسی به سرورهای داخل کشور برای کاربران ایرانی بسیار بیشتر است، دلیل آن هم واضح است، فاصله فیزیکی بسیار کم از سرور تا کاربران، (البته به شرط عدم استفاده از VPN!).

 امنیت

تحت تحریم‌های بین‌المللی، نگهداری اطلاعات در خارج از کشور در هر زمانی ممکن است دشوار باشد. بهتر است خطر ارائه اطلاعات را به حداقل برسانید. به هر حال سرویس دهی به کاربران ایرانی به هر دلیلی ممکن است با مشکل یا عدم دسترسی مواجه شود.

با توجه به اینکه شبکه داخلی همیشه در دسترس است (حتی در صورت قطع اینترنت بین المللی) می توانید دسترسی دائمی به سایت یا اپلیکیشن خود را با سرور داخل ایران تضمین کنید.

 ترافیک

با توجه به سیاست مصرف ترافیک داخلی در کشور، حجم ترافیک دانلود از سرورهای کشور برای شما و کاربر با هزینه ای بسیار کمتر از ترافیک بین المللی محاسبه می شود.

شبکه کشوری برای کاربران داخلی از پایداری بیشتری برخوردار است و مشکلاتی مانند DNS و رفع آن برای سایت های داخلی رخ نمی دهد، به عبارت دیگر با خطاهای دسترسی کمتری مواجه خواهید شد.

با اجازه دادن به شما برای مدیریت اطلاعات خود در سرور مجازی، می توانید خطر قرار گرفتن آدرس  IP خود را در لیست سیاه یا لیست سیاه کاهش دهید و همچنین تمام مشکلات خود را مدیریت کنید زیرا دسترسی کامل به سرور و همچنین محدودیت وجود دارد.

دانلود رایگان مقاله

ایندکسر