7 عینک شنا نکات رایگان

بسیاری از عینک های برتر مسابقات دارای پوشش ضد بخار خاصی هستند که به جلوگیری از بخار شدن لنز عینک در میانه راه

توسط مدیر سایت در 7 اردیبهشت 1402

بسیاری از عینک های برتر مسابقات دارای پوشش ضد بخار خاصی هستند که به جلوگیری از بخار شدن لنز عینک در میانه راه شنای شما کمک میکند. لنز شیشه ای یا کریستال نشکن: این مدل لنز لنزی است که بسیار گران قیمت است، این مدل عینک ها ضد بخار هستند تا در زیر آب بتوانید به خوبی ببینید و همچنین ضد بخار نیز هستند. همچنین در بسیاری از حوزههای قضایی غواص حرفهای اشاره خاص به غواصی دارد که مسئولیت سلامت و امنیت مشتریان، آموزش غواصان تفریحی، رهبری غواصی را برای کسب درآمد انجام داده و توسط قوانین ملی کشورها به رسمیت شناخته شدهاست. زدن عینک شنا به شما کمک میکند تا چشمهایتان را در مقابل این عوامل محافظت کرده و از ورزش خود بهره بیشتری بگیرید. بنجامین فرانکلین در یکی از سفرهای خود از انگلستان به آمریکا، در توقف کوتاهی که نصیبش شد، «انجمن فلسفی آمریکا» را تأسیس کرد. او درزمینههای اجتماعی، مستعمرات و سیاست ایالتی در کنار ملی و بینالمللی فعال بود. ᠎Th᠎is has  be᠎en g enerated ᠎by GSA᠎ C onte nt  G​en᠎erator D​em᠎ov᠎ersi on​.

بدون داشتنِ عینک شنا در زیرِ آب، در بهترین حالت، بینایی مان تار و اجسام کج و معوج خواهند بود که البته میتوان با استفاده از یک عینک شنای معمولی این مشکل را برطرف کرد.لازمه اموزش شنا داشتن عینک شنا و مایو شنا خوب است. برخی از افراد از نظر دقت بینایی دارای مشکلاتی هستند و چشمان ضعیفی دارند. خرید عینک شنا مانند خرید عینک آفتابی نیست که انواع بسیار زیاد و متنوعی داشته باشد و باید به نکاتی بیشتر از زیبایی و ظرافت عینک شنا دقت کنید. در خرید عینک شنا باید به نوع شنای مورد نظر خودتان دقت کنید. این لنزها مقاومت بالا حتی در آب های خروشان داشته و شفافیت و درخشندگی فوق العاده ای دارند و زاویه دید بالایی به ورزشکار میدهند. این قابلیت برای شنای رقابتی در استخر یا آب های آزاد و همچنین داشتن دید کافی در یک استخر شلوغ ایده آل است. بنابراین برای استفاده های طولانی مدت در آب و همچنین برای شناگران مبتدی و نیز ورزش های سه گانه بهترین گزینه می باشند. درگیر بود. همچنین این دوران با انقلاب فرانسه نیز مقارن شد. افرادی که دارای لنز تماسی چشمی هستند نیز جهت محافظت لنز خود میبایست از عینک هنگام شنا استفاده کنند تا از تماس آب با لنز خود ممانعت کنند.

آب موجود در استخرها را با مواد شیمیایی مانند کلر تمیز و ضد عفونی میکنند. اگر شنا در محیط سرباز انجام شود، ممکن است اشعههای مضر خورشید به چشم آسیب بزنند. اشعه ماوراء بنفش (فرابنفش) یک شکل نامرئی از تابش خورشید است و می تواند برای چشم ها بسیار مضر باشد. اما همین مقدار هم امروزه بسیار اثر معروفی است. خوب پس اگر مطمئن شده اید که به یکی از این محصولات نیاز دارید تا از چشمتان بیشتر مراقبت کنید، بهتر است با انواع عینک های مخصوص شنا هم آشنا شوید. لنزهای رنگی توسط شناگران حرفه ای بیشتر مورد استقبال قرار گرفته و تابش خیره کننده در محیط های پر نور را کمتر می کند. عینک های شنا غیر اصل و ارزان در بازار بسیار زیاد است و شما هزینه کمتری پرداخت می کنید ولی طول عمر این عینک ها بسیار پایین بوده و مجبور به خرید مجدد عینک شنا می شوید. برند های معتبر و کالاهای اصل عینک استخر همیشه قیمت بالاتری نسبت به نمونه های غیراصل دارند. بطورکلی برند عینک شنا یکی از موارد مهم و تاثیرگذار در قیمت عینک شنا می باشد.برند های ارنا(arena)، برند اسپیدو(speedo)، برند سوانز(swans)، برند آکوااسفر(aquasphere)، برند نابایجی (nabaiji) و برند های دیگر بدلیل استفاده از متریال و مواد اولیه بهتر و با کیفیت قیمت بالاتری نسبت به برند های دیگر بازار دارند.

در خرید عینک شنا، لنز و فریم آن بسیار مهم بوده و باید با شناخت کامل نسبت به این دو مورد بهترین گزینه را انتخاب کنید. فرانکلین در تمام دوران زندگی به انتشار رسالات، مقالات و پند و اندرز در هر زمینه و هر مقولهای پرداخت. نوار سیلیکونی که دور عینک تعبیه شده است، باید خاصیت ارتجاعی و منعطفی داشته باشد تا چشم را اذیت نکند و هنگام اصابت امواج آب به عینک، سبب عدم آسیب به عینک شما شوند. نفوذ نکردن آب به داخل عینک از جمله ویژگی هایی است که یک عینک استاندارد و باکیفیت بایستی از آن برخوردار باشد. این از جمله نخستین اسنادی است که سالم بدست آمده و جان سالم به در برده و دست نخوردهاست. و در نتیجه استنشاق کنندگان علائم مختلفی را تجربه میکنند، از جمله سرفه، سوزش ریهها و اشک چشم، گاهی باعث سوختگی یا کوری موقت و موارد نادر منجر به استفراغ مداوم میشود که منجر به مرگ میشود. کلر، نمک آب و حتی املاح طبیعیِ موجود در آب می توانند باعث سوزش چشمها شوند. فریم عینک شنا: فریم ها در دو حالت غواصی: که برای افرادی که به صورت طولانی تر شنا می کنند یا می خواهند آموزش ببینند بسیار مناسب هستند که با حجم شیشه بزرگی که دارند از ورود فشار آب به چشم، در اثر استفاده طولانی مدت از عینک جلوگیری می کنند، و در حالت عادی که این مدل عینک ها شیشیه کوچکی دارند و این باعث می شود تا بر روی صورت حجم کمی را اشغال کنند این عینک معمولا توسط شناگران حرفه ای استفاده می شود که برای استفاده در زمان کوتاه مناسب اند و باعث می شوند تا فشار آب در هنگام شنای سرعتی روی شناگر کم شود و سرعت افزایش پیدا کند، یکی دیگر از ویژگی های این مدل از عینک های شنا در هنگام شیرجه است، این مدل از عینک های شنا در هنگام شیرجه از روی چشم کنار نمی رود و برای شنای مسابقه یا استفاده در استخر مناسب تر از سایر مدل ها است.

آخرین مطالب
مقالات مشابه
نظرات کاربرن