ACC Football Kickoff به تعویق افتاد 'تا اطلاع ثانوی'

ACC به تعویق افتاد مجازی خود پیش فصل رسانه های روز "تا اطلاع ثانوی." ارائه یکی دیگر ممکن است سیگنال که فوتبال

توسط ISTGAHESHOMAREYEK در 23 تیر 1399

ACC به تعویق افتاد مجازی خود پیش فصل رسانه های روز "تا اطلاع ثانوی."

ارائه یکی دیگر ممکن است سیگنال که فوتبال کالج را رهبری می داند که بازی نمی توان این تقویم سال ACC روز دوشنبه به طور نامحدود به تعویق افتاد ACC Football Kickoff این رویداد که سالانه سیگنال که فوتبال کالج نزدیک است. فوتبال ژاپن است که ACC مربیان و بازیکنان انتخاب پاسخگویی به رسانه ها. در این کنفرانس اعلام کرد در ماه گذشته است که این رویداد که برای اولین بار برنامه ریزی شده برای ماه ژوئیه 21-23 در شارلوت منتقل شد به آنلاین تنها.

در انتشار اخبار اعلام به تعویق افتادن لیگ گفت که "هر گونه تصمیم گیری در آینده و اطلاعیه ها را در زمان مناسب."

SEC که همچنین اعلام کرد در اوایل که سالانه خود را رسانه ای روز را فقط آنلاین بود برای برگزاری یک رویداد رسانه ای در این هفته در فوتبال کالج سالن از شهرت. SEC ارائه کرده است هیچ جدول زمانی در این رویداد است.

پشتیبانی واقعی روزنامه نگاری. پشتیبانی محلی نگاری. اشتراک در مجله آتلانتا قانون اساسی امروز است. دیدن ارائه می دهد.

اشتراک خود را به Atlanta Journal-Constitution بودجه در عمق گزارش و تحقیقات است که شما در حفظ و آگاهانه. با تشکر از شما برای حمایت از واقعی روزنامه نگاری.

دانلود جدید برنامه AJC. بیشتر اخبار محلی, اخبار بیشتر و در عمق روزنامه نگاری. AJC.com. آتلانتا. اخبار. در حال حاضر.

دانلود جدید برنامه AJC. بیشتر اخبار محلی, اخبار بیشتر و در عمق روزنامه نگاری. AJC.com. آتلانتا. اخبار. در حال حاضر.

با بزرگترین تیم در دولت AJC گزارش آنچه که واقعا در رفتن خود را با دلار مالیات و مقامات منتخب خود را. مشترک شدن در امروز. بازدید کمیسیون پاسخگویی و عدالت را در گرجستان هدایتگر برای آخرین گرجستان سیاست است.

اشتراک خود را به Atlanta Journal-Constitution بودجه در عمق گزارش و تحقیقات که شما در حفظ و آگاهانه. با تشکر از شما برای حمایت از واقعی روزنامه نگاری. بازدید کمیسیون پاسخگویی و عدالت را در گرجستان هدایتگر برای آخرین گرجستان سیاست است.tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de