آموزش زبان انگلیسی در ایران

اگر تا به حال به آموزش زبان انگلیسی در ایران فکر کرده اید، الزامات و رویه های خاصی وجود دارد که باید برای تحقق

توسط مدیر سایت در 27 خرداد 1402

اگر تا به حال به آموزش زبان انگلیسی در ایران فکر کرده اید، الزامات و رویه های خاصی وجود دارد که باید برای تحقق این ایده دنبال کنید. این الزامات و مراحل به دقت در این مقاله توضیح داده شده است تا به شما کمک زیادی کند. پس از شما می خواهم که تا آخرین جمله به این پست توجه کنید!

تدریس در هر کشوری به عنوان یکی از مقاطع تحصیلات عالی آسان طبقه بندی می شود که شغلی با درآمد خوب را تضمین می کند . تدریس زبان انگلیسی در ایران و همچنین در کشورهای دیگر که زبان انگلیسی زبان دوم است شغلی است که هزاران نفر برای آن درخواست می دهند زیرا پرسود است. سایرین نیز واجد شرایط تدریس زبان انگلیسی در دبی هستند.

آموزش زبان انگلیسی (رایگان❤️) - صفر تا 100 مبتدی تا پیشرفته |زبان نیو

آموزش زبان انگلیسی در ایران شغل بسیار خوبی است زیرا ایران یک کشور جنوب اروپا است که به زبان رسمی ایرانی صحبت می کند  و تعداد کمی از جمعیت این کشور انگلیسی صحبت می کنند، بنابراین اکثر آنها یا برای یادگیری به پلتفرم های آنلاین مراجعه می کنند یا به معلمان انگلیسی آموزش می دهند. با مدرک دانشگاهی زبان انگلیسی

معلمان انگلیسی در سنگاپور و برخی دیگر در ایتالیا به تدریس زبان انگلیسی مشغول هستند.بعضی از معلمان انگلیسی نمی خواهند به محل کار سفر کنند زیرا آن را استرس زا می دانند، بنابراین با آموزش خرید آنلاین موافقت می کنند . شما می توانید یک معلم انگلیسی آنلاین برای دانش آموزان ژاپنی شوید یا تصمیم بگیرید که انگلیسی را به صورت آنلاین برای دانش آموزان چینی آموزش دهید، برخی از معلمان هر دو را ترکیب کرده و از منابع مختلف درآمد کسب می کنند.

آموزش زبان انگلیسی در ایران به شهروندان این کشور و دانش‌آموزان آنها کمک می‌کند تا لهجه انگلیسی خود را هنگامی که از این معلمان انگلیسی یاد می‌گیرند، تقویت کنند و اعتماد به نفس لازم برای تسلط به زبان انگلیسی را ایجاد کنند.

اکنون که در مورد آموزش تکالیف zabannew انگلیسی شفافیت پیدا کرده اید، بیایید به درستی به موضوع خود بپردازیم!
آیا معلمان انگلیسی در ایران تقاضای زیادی دارند؟

بله، معلمان انگلیسی در ایران به دلیل محبوبیت گردشگری در ایران تقاضای زیادی دارند. بنابراین مردم محلی سعی می کنند انگلیسی را بیاموزند تا شانس خود را برای استخدام در صنعت گردشگری افزایش دهند.

دولت ایران نیز کودکان را از کلاس اول به یادگیری زبان انگلیسی تحت فشار قرار داده است.

به این دو دلیل، آموزش زبان انگلیسی در ایران باعث جذب معلمان انگلیسی به ایران می شود. رقابت شدید است زیرا افراد زیادی می خواهند در آنجا انگلیسی تدریس کنند.

آموزش زبان انگلیسی در ایران
شرایط آموزش زبان انگلیسی در ایران چیست؟

می دانید که برای تدریس زبان انگلیسی در ایران باید شرایط یا شرایط خاصی را داشته باشید. اگرچه ممکن است شرایط از موسسه ای به موسسه دیگر متفاوت باشد، اما در اینجا شرایطی وجود دارد که برای آموزش زبان انگلیسی در ایران باید رعایت کنید.

    مدرک TEFL داشته باشید
    الزامات زبان
    الزامات مدرک
    مدارک و ویزا مورد نیاز
    بررسی سوابق جنایی را پاک کنید
    شرایط سنی
    سابقه تدریس قبلی
    نیازهای فیزیکی

1. داشتن مدرک TEFL

برای آموزش زبان انگلیسی در ایران مدرک TEFL (تدریس زبان انگلیسی به عنوان زبان خارجی) الزامی است. دریافت گواهینامه TEFL به شما آموزش ها و صلاحیت های لازم را برای استخدام در یک مدرسه معتبر در ایران می دهد و باید به شما در ارائه کلاس های ESL به دانش آموزان خود اطمینان داشته باشید.
2. الزامات زبان

برای آموزش زبان انگلیسی در ایران نیازی نیست که یک زبان مادری انگلیسی باشید، اما انتظار می رود که انگلیسی را روان صحبت کنید و زبان مادری باشید.
3. الزامات مدرک

برای تدریس زبان انگلیسی در ایران مدرک لیسانس لازم است. مدرک لیسانس لازم نیست در زمینه آموزش باشد، می تواند در هر زمینه ای باشد (مثلاً بازاریابی، روانشناسی، هنر و غیره). هر مدرک دیپلم یا لیسانس چهار ساله از یک دانشگاه معتبر این شرایط را برآورده می کند (یا اگر در انگلستان، استرالیا یا نیوزیلند تحصیل کرده باشید سه سال).
4. مدارک و ویزا مورد نیاز

ایران بازار کار چالش برانگیزی برای هر معلمی است که هنوز تابعیت یک کشور معتبر اتحادیه اروپا (EU) یا حقوق کار در ایران را ندارد. مدارس به طور فزاینده ای کمتر معلمان غیرمجاز را استخدام می کنند و تمایل آنها برای کمک به جذب آنها کاهش می یابد.

ویزای کار برای آموزش زبان انگلیسی در ایران و ویزای دانشجویی برای آموزش زبان انگلیسی در ایران وجود دارد. ویزای دانشجویی به شما این امکان را می دهد که تا 20 ساعت در هفته به طور قانونی در ایران کار کنید و خارج از تعطیلات یا تحصیل به صورت تمام وقت کار کنید. ویزای دانشجویی را می توان در سفارت یا کنسولگری ایران در کشور شما بررسی کرد و باید قبل از سفر به ایران دریافت شود. پردازش درخواست ویزا می تواند یک تا سه ماه طول بکشد
5. بررسی سوابق جنایی را پاک کنید

قبل از انتخاب شدن به عنوان معلم زبان انگلیسی در ایران، باید به طور کامل بررسی شوید تا اطمینان حاصل شود که هیچ اتهام کیفری ندارید
6. شرایط سنی

هیچ محدودیت سنی برای درخواست ویزای دانشجویی برای دوره های تحصیلی در ایران وجود ندارد، بنابراین این یک گزینه عالی برای معلمان بالای 40 سال است که می خواهند در حین تحصیل در ایران به تدریس زبان انگلیسی نیز بپردازند.
7. سابقه تدریس قبلی

زمانی که تجربه تدریس داشته باشید، قطعاً بهترین نامزد در مقایسه با دیگران خواهید بود، زیرا به عنوان فردی دیده می‌شوید که با تجربه و نه فقط دانش به کار می‌آید.
8. الزامات فیزیکی

برای آموزش زبان انگلیسی در ایران نیازی به بررسی سلامت و/یا تست دارو نیست.
چگونه آموزش زبان انگلیسی را در ایران شروع کنم؟

مراحل تبدیل شدن به یک معلم زبان انگلیسی در ایران به شرح زیر است:
الزامات تعیین شده را برآورده می کند

الزاماتی که در بالا در مورد آنها صحبت کردم برای انجام آموزش زبان انگلیسی در ایران ضروری است. قبل از تدریس زبان انگلیسی در ایران، مطمئن شوید که این مدارک را تکمیل کرده اید.
در مورد تکالیف آموزشی تحقیق کنید

بهترین زمان برای جستجوی شغل آموزش زبان انگلیسی در ایران معمولا در ابتدای تابستان است. این زمانی است که اکثر مدارس جای خالی را برای جلسه جدید تحصیلی ارسال می کنند زیرا امیدوارند جای خالی را پر کنند و مذاکرات قرارداد را تا پایان ماه اوت به پایان برسانند.

همچنین می توانید در ژانویه به دنبال شغل بگردید، زمانی که موقعیت های معلم زبان انگلیسی پس از آن باز می شود
سازماندهی و تهیه اسناد

مدارک شما هنگام درخواست شغل معلمی در ایران بسیار مهم است. برخی از این اسناد عبارتند از: نامه پوششی، رزومه تحصیلی یا رزومه، عکس پاسپورت، سوابق کیفری پاک و ریز نمرات.
درخواست برای مشاغل

اکنون که مدارک خود را آماده کرده اید، می توانید برای مشاغل اقدام کنید. درخواست های شغلی زمانی که شما هنوز در کشور خود هستید ایجاد می شود و پس از انجام کار، می توانید سفر کنید.
شما برنامه ریزی می کنید و به این کشور سفر می کنید تا پس از تضمین شغل، کار خود را شروع کنید

پس از ارسال درخواست کار، باید بلافاصله بدون اتلاف وقت، رسیدگی به ویزای خود را آغاز کنید. پردازش ویزا 1 تا 3 ماه طول می کشد تا آماده شود.

پس از انجام این کار، اکنون می توانید چمدان های خود را ببندید، وارد پرواز مورد نظر خود شده و سفر خود را به ایران آغاز کنید
خلاصه

پس از فهرست کردن تمامی این مراحل برای تبدیل شدن به یک معلم زبان انگلیسی در ایران، این مقاله را با پاسخ به برخی از سوالات متداول در مورد آموزش زبان انگلیسی در ایران به پایان می رسانیم.

منبع : https://zabannew.ir