تجزیه و تحلیل آتلانتا ایالات گروه در MLS مسابقات

Cincinnati سال گذشته رکورد: 24 امتیاز; 12 در 12 در جاده ها است. در سال گذشته جلسات: 1-1 قرعه کشی در مارس

توسط ISTGAHESHOMAREYEK در 23 خرداد 1399

Cincinnati

سال گذشته رکورد: 24 امتیاز; 12 در 12 در جاده ها است.

در سال گذشته جلسات: 1-1 قرعه کشی در مارس 10 در خانه و 3-1 برنده سپتامبر. 18 دور.

در این سال رکورد: 0-2-0 با منفی-2 هدف تفاوت دارد.

نشست امسال: 2-1 برنده شدن در مرسدس بنز ورزشگاه.

تجزیه و تحلیل: این یکی از بدترین تیم در MLS تاریخ گذشته, فصل اول آن در MLS. اما آن را شروع به دست آوردن برخی از کشش در فینال یک سوم پس از مالکیت متوجه شدم که مقرره خود را در اشتباه و مدیر کل و اشتباه مربی که انتخاب بسیاری از بازیکنان است که هر کس دیگری می توانید ببینید نبودند رفتن به محل کار به خصوص برای قیمت پرداخت شده برای به دست آوردن.

جدید مدیر کل جرارد Nijkamp به نظر می رسد که یک برنامه بلند مدت است که شامل استخدام Jaap Stam به عنوان مدیر ،

این تیم اضافه شده سابق آتلانتا ایالات مهاجم براندون Vazquez که با سازگار دقیقه پتانسیل را دارد که یک بازیکن بسیار خوب در MLS و یورگن Locadia. آن اضافه سابق فیلادلفیا هافبک Haris Medunjanin که نمی سریعترین گربه اما می تواند باز کردن یک دفاع با یک پاس خوب است و در ضربات آزاد. این باشگاه اضافه شده کرون centerback تام Pettersson که باید ارتقا در مبهم کندال Waston. آن را نیز اضافه شده همه کاره مدافع سعد عبدالباسط-سلام.

داگ افکار: حتی بدون Josef مارتینز این باید مهم سه امتیاز برای آتلانتا ایالات.

New York Red Bulls

سال گذشته رکورد: 48 امتیاز; 30 در خانه, 18 در جاده ها است.

در سال گذشته جلسات: 1-0 دست دادن مارس 19 دور و 3-3 قرعه کشی ژوئیه 7 در خانه.

در این سال رکورد: 1-0-1 plus-1 تفاضل گل.

تجزیه و تحلیل: Red Bulls در حال حاضر مورد ضرب و شتم سینسیناتی 3-2 در فصل بازکن کشید و رئال سالت لیک 1-1 در جاده ها در یک بازی که در آن outplayed.

دروازه بان لوئیس روبلز رفته است. بردلی رایت-فیلیپس رفته است. مایکل Murillo رفته است. Kemar لارنس رفته است. اما این تیم است که هنوز پتانسیل زیادی با برایان سفید, Cristian Casseres و دانیل Royer که رهبری سال گذشته تیم با 11 گل و یکی از باقی مانده لیگ را بهتر بازیکنان. این تیم هنوز centerback پشت سر هم از تیم پارکر که مبالغه است و هارون طولانی است که دستکمگرفتهشده.

داگ افکار: آتلانتا ایالات هرگز مورد ضرب و شتم قرمز گاو نر در یک به طور منظم فصل بازی. آن را به قرعه کشی در حافظه عضله از زمانی که آن را شکست بولز قرمز در سال 2018 برگشتی به بهبود شانس خود را از برنده شدن در این یکی.

کلمبوس

سال گذشته رکورد: 38 امتیاز; 23 در خانه, 15 در جاده ها است.

در سال گذشته جلسات: 2-0 از دست دادن مارس 30 دور و 3-1 از دست دادن هفت. 14 در خانه.

در این سال رکورد: 1-0-1 plus-1 تفاضل گل.

تجزیه و تحلیل: خدمه مسلما تا به حال دو تا از سخت ترین بازی ها از هر کسی که برای شروع فصل بود اما به خوبی با پیروزی 1-0 برابر NYCFC در MAPFRE ورزشگاه و 1-1 قرعه کشی در سیاتل حاکم لیگ شانزه.

این تیم بسیار قوی کردن ستون فقرات با علاوه بر این از سابق آتلانتا ایالات هافبک دارلینگتون Nagbe و بازیساز لوکاس Zelarayan و همچنین به عنوان دروازه بان الوی اتاق و centerback ویتو Wormgoor.

این یک تیم است که می تواند کنترل توپ و سرعت است که ارزشمند در مسابقات فرمت.

داگ افکار: من فکر می کنم این خواهد بود که یکی از بهتر تیم در لیگ این فصل خواهد بود و سختی سه امتیاز را کسب آتلانتا ایالات.

پشتیبانی واقعی روزنامه نگاری. پشتیبانی محلی نگاری. اشتراک در مجله آتلانتا قانون اساسی امروز است. دیدن ارائه می دهد.

اشتراک خود را به Atlanta Journal-Constitution بودجه در عمق گزارش و تحقیقات است که شما در حفظ و آگاهانه. با تشکر از شما برای حمایت از واقعی روزنامه نگاری.

دانلود جدید برنامه AJC. بیشتر اخبار محلی, اخبار بیشتر و در عمق روزنامه نگاری. AJC.com. آتلانتا. اخبار. در حال حاضر.

دانلود جدید برنامه AJC. بیشتر اخبار محلی, اخبار بیشتر و در عمق روزنامه نگاری. AJC.com. آتلانتا. اخبار. در حال حاضر.

با بزرگترین تیم در دولت AJC گزارش آنچه که واقعا در رفتن خود را با دلار مالیات و مقامات منتخب خود را. مشترک شدن در امروز. بازدید کمیسیون پاسخگویی و عدالت را در گرجستان هدایتگر برای آخرین گرجستان سیاست است.

اشتراک خود را به Atlanta Journal-Constitution بودجه در عمق گزارش و تحقیقات که شما در حفظ و آگاهانه. با تشکر از شما برای حمایت از واقعی روزنامه نگاری. بازدید کمیسیون پاسخگویی و عدالت را در گرجستان هدایتگر برای آخرین گرجستان سیاست است.

درباره نویسنده

Doug Roberson

داگ رابرتسون

داگ رابرتسون را پوشش می دهد آتلانتا ایران و لیگ برتر فوتبال.tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de
آخرین مطالب
مقالات مشابه
نظرات کاربرن