آرژانتین پیش فرض بر روی بدهی

آرژانتین بانک ملی. این کشور موفق به 500 میلیون دلار بهره پرداخت بدهی های خارجی در روز جمعه. عکس: a

توسط ISTGAHESHOMAREYEK در 3 خرداد 1399

آرژانتین بانک ملی. این کشور موفق به 500 میلیون دلار بهره پرداخت بدهی های خارجی در روز جمعه.

عکس: agustin marcarian/ایسنا

آرژانتین قصور در بدهی برای نهمین بار در تاریخ خود به آمریکای لاتین سوم-بزرگترین اقتصاد هایش با یک چرخه جدید از اقتصادی انقباض فراری تورم و ارز فشار تشدید بیماری همه گیر کوروناویروس.

این بسته های پول در کشور رسما وارد شده به طور پیش فرض در روز جمعه پس از شکست به 500 میلیون دلار پرداخت بهره بدهی های خارجی.

به طور پیش فرض است آرژانتین سوم این قرن به عنوان دولت ملی رئیس جمهور آلبرتو Fernándezfailed برای رسیدن به یک معامله با دارندگان اوراق قرضه به بازسازی حدود 65 میلیارد دلار بدهی خارجی. بدهی شامل اوراق قرضه صادر شده به عنوان بخشی از قبلی تجدید ساختارها پس از این کشور کرده و در سال 2001.

دولت و دارندگان اوراق قرضه خارجی انتظار می رود برای ادامه مذاکرات فراتر از جمعه امید برای جلوگیری از کثیف نتیجه.

"هیچ کس درگیر در این فرایند خواهد بود به خوبی با پیش فرض" گفت: Hans Humes سر از نیویورک-بر اساس صندوق های تامینی Greylock سرمایه بستانکار درگیر در مذاکرات با آرژانتین اشاره به یک پیش فرض و در نتیجه دعاوی و هیچ مذاکرات است. آرژانتین بدهی است که توسط انواع صندوق های تامینی و مدیران از جمله BlackRock , Inc. و Pharo مدیریت LLC.

اگر چه آرژانتین بدهی به طور پیش فرض بعید است به جرقه آشفتگی مالی در آمریکای لاتین رتبه Fitch در انتظار یک رکورد تعداد پیش فرض های مستقل در این سال به عنوان همه گیر roils اقتصاد جهانی است. در مارس اکوادور نقدی-بسته تولید کننده نفت تاخیر در پرداخت بدهی تا اوت بود آن را به عنوان ضرب و شتم توسط یکی از امریکا بدترین شیوع کروناویروس. لبنان قصور در ماه مارس برای اولین بار.

چین یادداشت خود هدف تولید ناخالص داخلی برای سال 2020; جمهور تهمت هل بازگشایی قصد دارد در جریان بازدید از یک کارخانه فورد در میدان نبرد ایالت میشیگان; Mark Zuckerburg می گوید Facebook کارکنان را از خانه کار می کنند و حتی پس از همه گیر. وال استریت ژورنال است Jason بلینی آخرین. عکس: Kevin Frayer/گتی ایماژ

آرژانتین شده است به دنبال به طبل حمایت از طرح بازسازی به عنوان طلبکاران مواجه شده اند فشار برای ارائه به کشورهای فقیر با بدهی با توجه به رکود اقتصادی جهانی. اما آن مشکلات جدید نیستند. کشور دچار تکرار سیاسی و اقتصادی بحران های مشخص شده توسط ویرانگر کاهش ارزش پول داخلی بانک اجرا می شود و بازار مالی سقوط. ورشکسته دولت تمایلی به کاهش هزینه های عمومی اغلب تصمیم گرفتند به چاپ پول یا قرض دلار است.

"برای طلبکاران این ایده که آرژانتین هل دادن سخت است هضم: که این کشور یک قربانی از coronavirus و حریص طلبکاران" گفت: سابق دولت رسمی. بلکه به نظر می رسد می خواهید را به استفاده از همه گیر به انجام آنچه در آن همیشه می کند که برای پرداخت بدهی های آن است."

وزیر دارایی مارتین گوزمن روز جمعه گفت که دولت مشغول به کار بود برای اصلاح آن پیشنهاد را به طلبکاران. قیمت آرژانتین $4.25 میلیارد به 2028 افزایش یافته است به طور پیوسته در امید به توافق با طلبکاران تجارت در 32.50 سنت دلار جمعه از حدود 24 سنت در اوایل ممکن است با توجه به سرویس تجزیه و تحلیل داده ها استفاده Inc.

"البته آرژانتین اعتماد به نفس آسیب دیده است" آقای گوزمن گفت. "بازگرداندن اعتماد به نفس را در زمان. آن را تلاش های مداوم."

"ما می خواهیم برای شروع از یک نقطه که در آن ما دوباره تعریف کردن تعهدات ما در راه است که می تواند برآورده شود چرا که ما آنها را انجام," او در مصاحبه ای گفت:.

در این زمان به دلیل افت شدید تقاضای جهانی برای کالاها که آرژانتین صادرات یک پیش فرض خطرات سوخت آرژانتین بحران اقتصادی. این کشور با تولید ناخالص داخلی کاهش یافت تقریبا 12 ٪ در ماه مارس. مگر اینکه به سرعت حل اقتصاددانان می گویند این امر منجر به فشار بیشتر در پزوی با توجه به سخت کمبود ارز. در این کشور نرخ رسمی ارز در حال حاضر حدود نیمی از آنچه آرژانتینی مجبور به پرداخت برای خرید دلار در بازار سیاه است. چنین اعوجاج مانع از صادر کنندگان که مجبور به فروش دلار به آنها کسب درآمد در یک مصنوعی پایین نرخ ارز است.

این امر همچنین درایو تورم در حال حاضر یکی از بالاترین در 46 درصد با سوخت چاپ پول برای تامین مالی هزینه های دولت. کسب و کار خصوصی در خطر از دست دادن دسترسی به بازارهای مالی است.

"ورود یکی دیگر از پیش فرض راه اندازی مجدد ساعت در یکی دیگر از بحران چرخه" گفت: جیمنا بلانکو یک بوئنوس آیرس-بر اساس اقتصاددان برای شرکت مشاوره Verisk Maplecroft. "چشم انداز تبدیل خواهد شد بسیار منفی بسیار به سرعت."

کاهش آرژانتین بدهی شده است یک اولویت برای آقای فرناندز عضو Peronist جنبش که در ماه دسامبر. محبوبیت خود را تا رسید به دلیل سخت اجتماعی-فاصله اقداماتی که دولت او اجرا برای مهار این بیماری همه گیر.

وزیر دارایی مارتین گوزمن می گوید: دولت در حال تلاش برای اصلاح آن پیشنهاد را به طلبکاران.

عکس: اریکا Canepa/مهر نیوز

بررسی های اخیر توسط ناظر انتخابات محلی Poliarquía گفت: 60 درصد از آرژانتین می خواهند دولت برای رسیدن به توافق با طلبکاران با اشاره به مشکلات اقتصادی ناشی از ویرانگر سخت به طور پیش فرض از سال 2001.

"هیچ کس می خواهد به طور پیش فرض" گفت: Sergio Mohadeb یک زن 39 ساله وکیل در بوئنوس آیرس. "ما باید سعی کنید برای رسیدن به یک معامله منصفانه است."

مقامات دولتی در بوئنوس آیرس و دارندگان اوراق قرضه در آمریکا و دیگر کشورهای مذاکره بوده اند توسط ویدئو کنفرانس قادر به پاسخگویی در فرد در طول بیماری همه گیر.

"آن متفاوت است به جلسات در فرد به فرد. این یک احساس متفاوت" گفت: آقای گوزمن. "اما با گذشت زمان آن شده است بهتر و در حال حاضر این کار خوبی است."

آقای فرناندز به نام بدهی غیر قابل تحمل بعد از آن به شدت افزایش یافت و تحت سلف خود Mauricio Macri.

آقای Macri زمان در ده ها میلیارد دلار از بدهی های خارجی به پلاگین یک کسری بودجه بزرگ است که او به ارث رسیده از گذشته Peronist دولت امید به تدریج باریک مالی شکاف در حالی که بهبود آرژانتین فضای کسب و کار برای جذب سرمایه گذاران خارجی است. اما در سال 2018 آرژانتین بود که در برخورد با یک بحران ارز مجبور آقای Macri به دنبال یک کمک مالی از صندوق بین المللی پول.

آرژانتین مدیون 44 میلیارد دلار به صندوق بین المللی پول است نیز گفت: بدهی این کشور غیر قابل تحمل است. این صندوق به نام طلبکاران خصوصی برای ایجاد یک "مشارکت معنی دار" برای بازگرداندن بدهی پایداری.

پیشنهاد دولت را به آرژانتین حدود 40 میلیارد دلار بدهی با صدور اوراق قرضه با نرخ بهره پایین تر و طولانی تر خرما به علت. آن را نیز شامل یک سه سال توقف در پرداخت های عقب هل دادن هر گونه پرداخت بدهی تا نزدیکی پایان از آقای فرناندز کند.

دارندگان اوراق قرضه از جمله برخی از بزرگترین مدیران جهان و کوچک و خرده فروشی سرمایه گذاران این پیشنهاد را رد کرد و گفت: این نهاد ناعادلانه بار بر روی آنها در حالی که دولت هنوز برای ارائه یک برنامه بلند مدت برای بازگرداندن ثبات مالی. آنها همچنین می خواهند آرژانتین به آدرس چگونه آن را بازپرداخت صندوق بین المللی پول که دارای اولویت بالاتر از بازپرداخت.

دارندگان اوراق قرضه با بدهی های بازسازی در سال 2005 و 2010 نیز می خواهید بهتر از درمان چرا که آنها در حال حاضر در زمان ضرر و زیان می گوید: Arturo Porzecanski آمریکایی اقتصاددان دانشگاه که از نزدیک آهنگ آرژانتین.

"آنها می گویند" ما در حال حاضر به شما باید با ما رفتار متفاوت... ما باید فقط نیم اینچ کوتاه کردن مو. نه اسکالپینگ مانند شما در حال تلاش برای در اختیار ما دوباره'," او اضافه شده است.

نوشتن به رایان Dube در ryan.dube@dowjones.com و سانتیاگو پرز در santiago.perez@wsj.com

کپی رایت ©2020 Dow Jones & Company, Inc. تمام حقوق محفوظ است. 87990cbe856818d5eddac44c7b1cdeb8tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de
آخرین مطالب