به عنوان مستند برطرف ایتالیا در برابر یک بیماری همه گیر از فقر

توسط Margherita Stancati نزدیک Margherita Stancati بیوگرافی @margheritamvs margherita.stancati@w

توسط ISTGAHESHOMAREYEK در 1 خرداد 1399

ناپل, ایتالیا—جیووانی Bruno اول متوجه ایتالیا بود که در برخورد با یک بحران بی سابقه ای که بانک غذایی او اجرا می شود شروع به گرفتن تماس برای کمک به از طبقه متوسط ایتالیایی.

"ما در حال صحبت کردن در مورد افراد تحصیل کرده و کسانی که قادر به پیگیری ما را در اینترنت می گوید:" آقای برونو سر بانکو Alimentare, ایتالیا, بزرگترین بانک مواد غذایی. "هر زمان آن را مانند گرفتن چاقو در قلب است."

Coronavirus همه گیر رسوب کرده یکی از بدترین رکود اقتصادی در نسل های سراسر جهان است. اما چند اقتصادهای بزرگ هستند به احتمال زیاد به سقوط تا آنجا که ایتالیا یا دیگر به بهبود می یابند.

اگر چه ایتالیا را مستند به طور رسمی به پایان رسید و در 18 مه محدودیت های بسیاری باقی می ماند و تاثیر اقتصادی خواهد بود طولانی مدت است. فقرا جدید شامل کسب و کار کوچک صاحبان مانند کسبه رستوران و فروشندگان بازار و همچنین تعداد زیادی از کارگران شاغل در بخش هایی مانند گردشگری و سرگرمی که باید کمی چشم انداز احیای هر زمان به زودی.

یک کارگر طبقه بندی شده اند موارد کنسرو لوبیا در Banco Alimentare یک بانک مواد غذایی در سالرنو, ایتالیا.

سلامت اورژانس را ترک کرده و صدها هزار نفر از ایتالیایی ها قادر به پرداخت هزینه برای مواد غذایی خود را برای اولین بار بزرگترین جهش در فقر پس از پس از جنگ جهانی دوم است.

در میان کسانی که در تلاش است سادو Sabbetta 56 ساله و مهندس صدا از شهر بولونیا. آخرین روز خود را پرداخت کار فوریه بود. 21 روز ایتالیا کشف مواد منفجره خود را به شیوع کروناویروس. او پس از صرف پس انداز ناچیز او و شروع به شیب به اضافه برداشت. او معلق خود را اجاره و قبض پرداخت شده است و با استفاده از کوپن مواد غذایی توزیع شده توسط دولت برای خوراک خود و پسر نوجوان خود را.

"این اولین بار است که این اتفاق افتاده است به من می گوید:" آقای Sabbetta. "این فقط در مورد آنچه اتفاق می افتد در حال حاضر. نگرانی این است: چه خواهد شد سرگرمی-کارگران بخش مانند من بیش از چند ماه است؟"

برای کمک به پوشش هزینه های اولیه آقای Sabbetta دریافت کرده €600 ($657) اورژانس پرداخت دولت ایتالیا در دسترس ساخته شده برای خود اشتغالی و یا پاره وقت کارگران یکی از چندین معرفی اقدامات اولیه برای کمک به بیمار و خانواده ها و کسب و کار.

تا کنون حدود 12 میلیون کارگر را برای اعمال امداد پرداخت با توجه به ایتالیا بازنشستگی آژانس بیش از نیمی از کشور را به طور کلی نیروی کار است.

مردم صف خارج یک کارگزار پیاده در ناپل در اوایل این ماه.

ایتالیا آمادگی لازم برای مقابله با بحران این قدر. این کشور هرگز به طور کامل بهبود از سال 2008 بحران مالی جهانی و بحران بدهی منطقه یورو که به زودی در 2010-12. کسانی که رویدادهای چپ ایتالیا یک کشور فقیر و دولت خیلی بیشتر مدیون امروز از آن بود.

"در سال 2008 به خانواده های ایتالیایی در یک مقدار بیشتر جامد وضعیت می گوید:" کریستیانو گوری استاد جامعه شناسی سیاسی در دانشگاه ترنتو. "این بحران ضربه ایتالیا پس از 10 سال مداوم کاهش است."

پس از بحران مالی تعداد زیادی از مردم زندگی در فقر مطلق ادامه داد: برای افزایش دو برابر به رکورد پنج میلیون در سال 2018 با توجه به ایتالیا آمار آژانس. انتظار می رود این تعداد به افزایش سرعت بسیار بیشتری در حال حاضر با ایتالیایی اتحادیه UGL برآورد آن می تواند افزایش یابد بالای نه میلیون نفر بیش از چند ماه آینده.

اقتصاد ایتالیایی است که انتظار می رود قرارداد با 9.5 درصد در سال جاری با توجه به کمیسیون اروپا بیش از هر کشور در اتحادیه اروپا به جز یونان.

"ما شاهد فرسایش بیشتر از طبقه متوسط پایین تر می گوید:" Pierluigi Dovis یک نماینده از کاتولیک خیریه کاریتاس در شمال ایتالیا. "تنها برخی از آنها در نهایت قادر به بلند کردن خود را دوباره. بسیاری از آنها را هرگز."

ماریا Aprile 45 ساله و مادر سه از شمال شهر تورین است نگران خانواده اش در میان آنها می شود. شوهرش صاحب یک گوجه فرنگی غرفه در فضای باز بزرگ در بازار است که به طور معمول را بدست آورده و او را در سراسر €1200 در ماه. در حال حاضر به دلیل قوانین جدید برای مبارزه با ویروس آنها فقط می تواند باز کردن متناوب در هفته و برای ساعت کوتاه. به عنوان یک نتیجه, آنها درآمد کمتر از نیمی از آنچه که آنها استفاده می شود. خود را کاهش درآمد همراه با خطر ابتلا به عفونت های ویروسی آنها ساخته شده است تعجب که آیا آنها باید باز بماند.همه در همه ،

"خانواده ما بود و نه غنی اما از معنی. در حال حاضر ما در جهان سقوط کرده است" به گفته خانم Aprile که خانواده شروع به دریافت مواد غذایی و کمک های مالی از موسسه خیریه نجات کودکان. "من نگرانی اصلی این است که برای فرزندان من است. وجود خواهد داشت هیچ آینده ای برای آنها. آنها نمی خواهد پیدا کردن شغل است." او در حال حاضر به دنبال پاره وقت کار تمیز کردن.

قبل از شیوع کروناویروس Banco Alimentare توزیع مواد غذایی به حدود 1.5 میلیون نفر در ایتالیا. این تعداد افزایش یافته است و تقریبا 40 درصد در بیش از دو ماه. بانک غذایی نمی تواند نگه دارید تا با درخواست های جدید به ویژه در ایتالیا به طور سنتی فقیر مناطق جنوبی مانند کامپانیا که ناپل پایتخت است.

"بسیاری از مردم فکر می کنم این فقط یک مشکل در این ماه یا ماه آینده. آنها درک نمی کنند این در دراز مدت مشکل گفت:" روبرتو Tuorto که اجرا می شود Banco Alimentare عملیات در کامپانیا او به عنوان نظر سنجی جدید تولید در موسسه خیریه وسیع انبار: لوبیا unsold در آن زمان عید پاک کیک و کنسرو گوجه فرنگی خوراک شناس در اصل به مقصد ژاپن است.

داوطلبان در ل Abbraccio تخلیه اهدا مواد غذایی در موسسه خیریه ستاد در سالرنو.

این غذا ترکیبی از کمک های مالی و خرید های ساخته شده با بودجه اتحادیه اروپا است که از طریق سازمان های خیریه محلی که آماده سازی سبدهای خرید و آماده به خوردن وعده های غذایی برای کسانی که نیاز دارند. یکی از این موسسات خیریه L Abbraccio—یا "Hug" در ایتالیایی است که با تمرکز بر کمک به تازگی فقیر پس از بحران مالی 2008.

مقیاس جدید اورژانس این است که بر خلاف هر چیزی که داوطلبان آن را دیدم و در آن زمان می گوید: Matteo Marzana که ریاست این موسسه خیریه از سالرنو یک شهر جنوبی ناپل. در کمتر از دو ماه تعداد زیادی از خانواده هایی که تبدیل به L Abbraccio به خوراک خود را به شروع به پریدن کرد بیش از 500 از 160 خانواده.

فقرا جدید شامل بسیاری از ایتالیایی ها که مشغول به کار بودند در خاکستری یا سایه اقتصاد است که شاغل حدود 3.7 میلیون نفر با توجه به 2017 برآورد ایتالیا آژانس آماری. این خاموش-کتاب کارگران تا حد زیادی خارج از دولت رفاه خالص ایمنی.

دولت ایتالیا در تلاش است برای کمک به کسانی که مردم در حال حاضر. €55 میلیارد اقتصادی-بسته حمایتی مصوب در اواسط ماه مه شامل اورژانس پرداخت برای افرادی که نمی واجد شرایط برای کمک های اولیه قبلا از جمله کسانی که مشغول به کار در اقتصاد خاکستری. اما بسیاری از کسانی که مردم انتخاب نه برای درخواست حمایت دولت از ترس از گرفتن خود و یا کارفرمایان خود را دچار مشکل و از دست دادن شغل خود.

Carmine اسپوزیتو همراه پارکینگ در سالرنو نشده ساخته شده است هر گونه پول در بیش از دو ماه و در تلاش برای پرداخت اجاره.

تا به ایتالیا رفت و به مستند, Carmine اسپوزیتو مشغول به کار به عنوان یک همراه پارکینگ در مرکز سالرنو. بسیاری از مشتریان خود را گردشگران خارجی بودند که استفاده می شود برای جلوگیری از در سالرنو قبل از رانندگی به نزدیکی ساحل Amalfi. او نمی ساخته شده است هر گونه پول در بیش از دو ماه است و در حال حاضر در تلاش برای پرداخت €600 اجاره ماهانه. او متکی بر مواد غذایی جزوات از L Abbraccio.

اگر چه او مشغول به کار تمام وقت او در بخشی از زمان قرارداد راه را برای کارفرمایان خود را برای کم اجتماعی-امنیتی پرداخت. به عنوان یک نتیجه زمانی که خود را کردند منافع در نهایت می آید از طریق او انتظار برای دریافت €500 مراتب کمتر از €1 ٬ 300 در یک ماه او استفاده می شود به.

"این یک مشکل جدی است. من نیاز به پول بلافاصله می گوید:" آقای اسپوزیتو, 52, که به طور منظم می فرستد و پول را به او 25 ساله و پسر یک دانشجو. او است که به دنبال شغل جدید اما چشم انداز باریک هستند.

"این یک مبارزه از قبل از. فقط تصور کنید آنچه در آن است در حال حاضر," او می گوید. "وجود دارد بسیاری از مردم در این شهر استفاده می شود که برای کار در رستوران یا پیتزا فروشی که در حال حاضر به دنبال شغل است."

Bruno De Crescenzo در اولین, بار, بالا, بود, خوش بینانه, زمانی که او در افتتاح سومین بار در محله های منطقه ناپل در شب سال نو.

میلیون ها نفر از مردم معیشت بستگی گردشگری یک بخش است که حدود 13 درصد از ایتالیا تولید ناخالص داخلی و نمی خواهد دوباره بجای اول برگشتن به طور کامل برای مدت زمان طولانی با توجه به محدودیت های جدید و ویروس است اثر بازدارنده بر مسافران است.

هنگامی که برونو د Crescenzo انداخت پارتی شب عید سال نو برای افتتاح سومین بار در ناپل را مرزی اسپانیایی چهارم منطقه, او تا به حال دلیلی برای خوشبینی است. یک بار خشن محله به طور فزاینده ای در جذب گردشگران خارجی و به خوبی به انجام Neapolitans.

که به پایان رسید به طور ناگهانی زمانی که ایتالیا رفت و به مستند در ماه مارس است. و آقای د Crescenzo شک و تردید آن را دوباره به زودی.

"مشکل واقعی نیست چیزی که ما رو به سمت راست در حال حاضر می گوید:" آقای ده Crescenzo که اعمال می شود برای €600 اضطراری پرداخت از دولت اما نه دریافت آن نشده است. "مشکل واقعی این است که آنچه ما می خواهیم در صورت فردا."

او یک طعم و مزه از فردا هنگامی که او باز یکی از میله ها برای بایگانی اطلاعات خدمات در اوایل این ماه. هیچ کس نمی آمد. او تعطیل دوباره.

او قصد دارد برای باز کردن دوباره بعد در مه, اما, اجتماعی, فاصله, قوانین بدان معنی است که او قادر خواهد بود برای میزبان در اکثر 16 مشتریان از 50 قبل از coronavirus بحران است.

"من به اندازه کافی پس انداز برای چند ماه اما هیچ چشم انداز کار' می گوید: Matteo دی استفانو یک مرحله manager.

برخی از ایتالیایی ها در حال حاضر در حال کار بر روی یک طرح B. Matteo دی استفانو تا به حال یک موفقیت حرفه ای به عنوان یک مرحله manager, اخیرا, تور ایتالیا با یک موسیقی اقتباسی از فیلم "The Adventures of Priscilla Queen of the Desert" در مورد drag queens در یک سفر جاده ای.

اما تئاتر نمی قادر خواهد بود برای میزبان کامل مخاطبان در هر زمان به زودی. آقای دی استفانو در حال حاضر به دنبال جایگزین است. او برای اعمال میوه و سبزی برداشت مشاغل.

"من به اندازه کافی پس انداز برای چند ماه اما هیچ چشم انداز کار" گفت: آقای دی استفانو, 44. "من همیشه امیدوار است این وضعیت تغییر خواهد کرد. اما من نیاز به انجام کاری. نقدی چیزی است که باعث می شود جهان به دور. در غیر این صورت آنها خواهد شد قطع برق من و من نمی خواهد که چیزی برای خوردن."

مربوط تصویری

بر خلاف بسیاری از کشورهای غربی سوئد نیست منظور دقیق coronavirus مستند—هنوز هم آن اقتصاد است و آمار گرفته. وال استریت ژورنال به همسرش, خواستگاری, گزارش از یک کشور که در آن مغازه ها و کافه ها نیست تعطیل. عکس: همسرش خواستگاری

نوشتن به Margherita Stancati در margherita.stancati@wsj.com

کپی رایت ©2020 Dow Jones & Company, Inc. تمام حقوق محفوظ است. 87990cbe856818d5eddac44c7b1cdeb8tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de
آخرین مطالب