به عنوان ایالات متحده رمپ تا بازگشایی محدودیت بازگشت در کره جنوبی

نیویورک است که به دنبال کمک به سرعت بخشیدن به پروژه های زیربنایی در دولت به عنوان آن را با این نسخهها

توسط ISTGAHESHOMAREYEK در 8 خرداد 1399

نیویورک است که به دنبال کمک به سرعت بخشیدن به پروژه های زیربنایی در دولت به عنوان آن را با این نسخهها کار به راه اندازی مجدد اقتصاد آن است.

عکس: جاستین لین/شاتر

• شهرستانها ایالات متحده و کشورهای پیشرفت با برنامه به راه اندازی مجدد اقتصاد خود را با دنیای دیزنی پارک فلوریدا مجموعه به بازگشایی در اواسط ماه جولای.

• کره جنوبی reimposed برخی اجتماعی-فاصله اقدامات در اطراف پایتخت سئول پس از افزایش عفونت های جدید مرتبط به تازگی کشف خوشه.

• هند است که تلاش برای مهار افزایش عفونت گزارش شده بیش از 6000 مورد جدید برای هفتمین روز در یک ردیف.

ایالات متحده آمریکا
روزانه گزارش Covid-19 مرگ و میر در ایالات متحده آمریکا
توجه: برای تمام 50 ایالت و دی سی, ایالات متحده آمریکا سرزمین و کشتی است. آخرین به روز رسانی
منبع: دانشگاه جانز هاپکینز مرکز سیستم های علوم و مهندسی

فلوریدا: والت دیزنی Co. برنامه شروع به بازگشایی آن دنیای دیزنی پارک در کاهش ظرفیت در جولای 11. مشتریان و کارکنان را ملزم به پوشیدن ماسک و تکمیل متوسط چک قبل از ورود به پارک.

به عنوان coronavirus مرگ و میر بالای 100000 نفر در ایالات متحده, برزیل, می رسد خود را تیره و تار نقطه عطف; آمازون برنامه ای برای تبدیل 125,000 موقت شغل تمام وقت; خانه قانونگذاران بازیگران پروکسی رای دادن برای اولین بار. وال استریت ژورنال را شلبی هالیدی آخرین در این بیماری همه گیر. عکس: Bryan R. Smith/AFP

نیویورک: رژیم صهیونیستی است. اندرو کومو گفت: "در دیداری با رئیس جمهور تهمت و از او خواست برای کمک به سرعت بخشیدن به پروژه های زیربنایی در دولت به عنوان آن را با این نسخهها کار به راه اندازی مجدد اقتصاد آن است. نیویورک ثبت بیش از 29 ، 000 مرگ و میر ناشی از کوروناویروس بیشتر از هر دولت با توجه به داده ها از دانشگاه جانز هاپکینز.

روزانه گزارش Covid-19 نفر در ایالات متحده آمریکا
توجه: برای تمام 50 ایالت و دی سی, ایالات متحده آمریکا سرزمین و کشتی است. آخرین به روز رسانی
منبع: دانشگاه جانز هاپکینز مرکز سیستم های علوم و مهندسی

واشنگتن: شهردار موریل Bowser خود گفت: این شهر اقامت در خانه سفارش خواهد بود برداشته جمعه شروع کند بازگشایی پس از ملاقات با معیارهای تعیین شده توسط مقامات محلی است. اولین تغییرات را شامل خواهد شد اجازه می دهد فضای باز ناهار خوری در یک رستوران به منظقه و ارائه خدمات غیر ضروری از خرده فروشان و آرایشگری و سالن های عامل در ظرفیت محدود. تجمع بیش از 10 نفر ممنوع خواهد شد.

ملی: بیش از 100 ، 000 نفر در ایالات متحده کشته شده اند به عنوان تایید coronavirus موارد رویکرد 1.7 میلیون نفر در سراسر کشور با توجه به دانشگاه جانز هاپکینز. در سطح جهانی مورد افزایش به بیش از 5.7 میلیون و مرگ و میر در ایستاده بود بیش از 355,000. کارشناسان می گویند این آمار و ارقام به احتمال زیاد درک مقیاس همه گیر در بخش با توجه به متنوع تست قابلیت ها و روش.

اقتصاد: ایالات متحده کسب و کار را دیدم محدود شواهدی از بهبود در هفته های اخیر با فعالیت های اقتصادی در ادامه به کاهش در میان همه گیر فدرال رزرو گفت: در آن دوره گزارش—شناخته شده به عنوان "کتاب بژ"—از حکایات از کسب و کار در سراسر کشور است. بازار کار رو به وخامت گذاشته و هزینه های مصرف کننده کاهش یافت و بیشتر.

درک Coronavirus

  • آنچه ما می دانیم در مورد ویروس
  • یک راهنمای به دولت مستندات
  • زنده به روز رسانی: Coronavirus و کسب و کار
  • حقایق در مورد کوروناویروس (en Español)
جهان

کره جنوبی: جنوبی بزرگترین آن یک روز چشم انداز مثبت در عفونت در بیش از 50 روز کره جنوبی مقامات بهداشت دستور داد پارک ها و کلیساها و موزه ها و هنر, مکانهای در سئول در منطقه شهری به طریق ژوئن 14. دانش آموزان هنوز هم مجاز به حضور در مدرسه هر چند خصوصی آکادمی و اینترنت کافه جوان که کره ای ها اغلب جمع آوری شد و خواست به تعطیل. کره جنوبی که تا به حال آرام اجتماعی-فاصله اقدامات در سراسر کشور در اوایل ماه مه گزارش داد 79 موارد جدید پنج شنبه, بزرگترین روزانه افزایش از اوایل ماه آوریل است. بسیاری از آنها به شیوع در یک مرکز توزیع در بوچئون خارج از پایتخت. به ارمغان می آورد که این کشور در مجموع موارد به 11,344.

هند: مقامات گزارش 6,556 موارد جدید پنج شنبه, مارک هفت روز در یک ردیف از بیش از 6000 مورد جدید در یک روز و با در نظر گرفتن مجموع تعداد موارد تایید شده به 158,323. کل مرگ و میر از این بیماری افزایش یافته و به 4,531 وزارت بهداشت و رفاه خانواده گفت.

ژاپن: این کشور همچنان به حفظ این ویروس در بررسی با تنها چند ده مورد جدید گزارش شده در هر روز. نخست وزیر شینزو آبه در کابینه تصویب یک دوم بودجه اضافی جمعه که شامل حمایت مالی برای شرکت ها از جمله اجاره یارانه برای رستوران ها و کسب و کارهای دیگر که از دست داده اند و اکثر درآمد خود را. بسته به نیاز مجلس تصویب.

چین: چین در گزارش جدید تایید موارد هر دو وارد شده از خارج از کشور.

مطلع

دریافت coronavirus جلسه شش روز هفته و هفته سلامت در خبرنامه پس از بحران abates: ثبت نام اینجا را.

استرالیا: مقامات در این کشور بزرگترین متحده گزارش 11 مورد جدید. سر از کشور بانک مرکزی گفت: اقتصاد ردیابی کمی بهتر از سناریوی پایه به عنوان تعدادی از جدید کروناویروس شده کمتر از حد انتظار و محدودیت های در حال برداشته زودتر از ابتدا فکر می کردم. به طور کلی در این کشور گزارش شده بیش از 7,100 موارد است.

نیوزیلند: ملت گزارش صفر در موارد جدید برای ششمین روز در یک ردیف. در کل تایید شده و احتمالی موارد ایستاده در 1,504. در این کشور شمار کشته شدگان افزایش به 22 بعد از یک زن در 90s اضافه شد به شمارش حتی اگر او در نظر گرفته شد که بهبود از ویروس قبل از مرگ او.

نوشتن به مایک Cherney در mike.cherney@wsj.com

کپی رایت ©2020 Dow Jones & Company, Inc. تمام حقوق محفوظ است. 87990cbe856818d5eddac44c7b1cdeb8tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de