در مجازی 'ناهار' آتلانتا ورزشی مدیران در خدمت رسانی در چه جلوتر

از مدیران ارشد از چهار آتلانتا فرانشیز ورزشی ارائه شده به روز رسانی دوشنبه در سازمان های خود را در میان بیماری

توسط ISTGAHESHOMAREYEK در 23 اردیبهشت 1399

از مدیران ارشد از چهار آتلانتا فرانشیز ورزشی ارائه شده به روز رسانی دوشنبه در سازمان های خود را در میان بیماری همه گیر کوروناویروس ها و به اشتراک گذاشتن افکار خود را در مورد پتانسیل سرگیری بازی.

بریوز' درک شیلر, شاهین' غنی McKay, the Hawks' استیو Koonin و آتلانتا, ایالات را دارن Eales صحبت های مجازی "ناهار" رویداد سازمان یافته توسط کاب مجلسی. بیش از 500 مجلسی اعضا و دیگران پیوست دیجیتال رویداد.

"من آرزو می کنم ما همه با هم بودند" شیلر گفت: "اما این بهترین چیز بعدی."

در اینجا برخی از آنچه که تیم مدیران تا به حال به می گویند:

بریوز' شیلر

بریوز را "یک معامله بزرگ از خوش بینی" در مورد بازی در این سال گفت: شیلر تیم رئیس جمهور و مدیر عامل شرکت. "ما باور داریم که برای رفتن به یک توانایی به حفظ تعداد زیادی از بازی های 2020 فصل است."

گرگ Maffei, مدیر عامل شرکت بریوز صاحب آزادی رسانه ها در هفته گذشته گفت که بازی "به احتمال زیاد" برای شروع در اوایل ماه جولای بدون طرفداران در حضور در Truist پارک و استادیوم های دیگر. چنین یک طرح است و انتظار می رود پیشنهاد به اتحادیه بازیکنان.

"ما در حال کار ... از نزدیک با لیگ اصلی بیس بال مون و همه درگیر از جمله دولت و شهرستان و فقط در تلاش برای انجام کار درست و مطمئن شوید که اگر ما در شروع دوباره آن را به توان در یک راه بی خطر و موثر," شیلر گفت. "ما نمی خواهیم برای شروع و پس از آن باید برای جلوگیری از دوباره. ما واقعا اگر خوش بینانه در مورد گرفتن آغاز شده است."

هنگامی که بازیکنان و در نهایت طرفداران بازگشت به Truist پارک شیلر گفت: Braves آماده خواهد شد به موسسه جدید "مایع و سلامت تلاش های ایمنی تلاش است."

او همچنین گفت: آتلانتا بریوز بنیاد پراکنده بیش از $1.35 میلیون دلار به 1600 در ورزشگاه کارگران نهفته تاخیر در شروع این فصل است.

شاهین' MCKAY

با چهار ماه تا شاهین' برنامه ریزی شده به طور منظم فصل, درب بازکن, مک کی گفت: این سازمان نگران است در مورد آنچه باید انجام شود در حال حاضر به جای مجهولات جلوتر است.

"چیزی که ما واقعا متمرکز – و من فکر می کنم آن را در خدمت ما خوب است: اجازه دهید فقط در برخورد با حق در حال حاضر گفت:" McKay های شاهین' رئیس جمهور و مدیر عامل شرکت. "برخی از مردم در حال صحبت کردن در مورد 'جدید'; ما خواستار آن 'در حال حاضر عادی است.'

"ما نمی کردم گرفتار در اردوگاه های آموزشی و فصل به طور منظم و طرفداران-یا-هیچ-(طرفداران). ما بدست نمی در هر یک از آن حدس و گمان است. همه ما در برخورد با: چگونه ما برای هفته آینده و آنچه ما باید انجام دهید برای ماندن در برنامه های ما?

"ما نمی تواند پیش بینی آنچه در آینده در این" مک کی گفت: "به خاطر آن همه جدید. هیچ راهکار است."

او اشاره کرد که NFL رعایت آن سنتی offseason برنامه مانند رایگان آژانس های پیش نویس و برنامه انتشار البته در راه های مختلف از حد معمول.

"از آن شده است به عنوان کسب و کار غیر معمول" مک کی گفت.

شاهین' KOONIN

هاوکز تا به حال 15 بازی باقی مانده خود را در برنامه زمانی که NBA شد عمده در آمریکای شمالی ورزش لیگ برتر به حالت تعلیق در بازی. آن ناشناخته باقی مانده چه خواهد شد از آن بازی اگر چه Hawks رسما بازگشایی عمل خود را تسهیلات در بروکهیون در روز دوشنبه تحت دستورالعمل های اضافی از NBA است.

"وجود دارد فقط خیلی شک در حال حاضر گفت:" Koonin های شاهین' مدیر عامل شرکت. "من نمی دانم که ما را به بازی. من نمی دانم اگر ما به عقب برویم به بازی با طرفداران و یا بدون فن. آنچه می دانم این است که NBA در طول تاریخ ساخته شده بسیار هوشمند تصمیم گیری خوب است.

"من امیدوارم که در آینده کوتاه در حالی که ما شروع به وضوح اما در حال حاضر آن را کمی مه آلود در چه گام های بعدی در آینده نگه دارید."

Koonin گفت: Hawks باید متعهد به پرداخت تمام وقت و پاره وقت کارکنان حداقل "از طریق پایان سال مالی است که در ژوئن 30."

آتلانتا ایالات را EALES

آتلانتا ایالات است "هیجان زده" تیم رئیس جمهور Eales گفت که بازیکنان خود را هفته گذشته آغاز تمرینات فردی در سازمان آموزش زمین در ماریتا تحت سخت مجموعه ای از پروتکل ها قرار داده و در محل توسط MLS.

"این یک گام بزرگ برای ما" Eales گفت. "این فقط یک گام اول است اما حداقل آن را با روشنایی ضعیف تابیدن نور در انتهای تونل."

آتلانتا ایالات تا به حال فقط در آغاز فصل آن زمانی که همه گیر تعطیل کردن لیگ در ماه مارس است.

"امید ما این است که هنوز هم به بازی در یک فصل کامل," Eales گفت. "ما به دنبال در تعدادی از گزینه های. که ممکن است گسترش فصل ما فراتر از ... نوامبر. شاید ما را که حتی به 2021 اگر ما تا به حال به. ... مزیت ما این است که اولا ما یک جوان لیگ بنابراین من فکر می کنم وجود دارد احساس ما می تواند خلاق تر. ما در حال وزن کردن تاریخچه.

"ما که توانایی سعی کنید انعطاف پذیر باشید. که قطعا چیزی است که ما قصد داریم انجام دهیم."

پشتیبانی واقعی روزنامه نگاری. پشتیبانی محلی نگاری. اشتراک در مجله آتلانتا قانون اساسی امروز است. دیدن ارائه می دهد.

اشتراک خود را به Atlanta Journal-Constitution بودجه در عمق گزارش و تحقیقات است که شما در حفظ و آگاهانه. با تشکر از شما برای حمایت از واقعی روزنامه نگاری.

دانلود جدید برنامه AJC. بیشتر اخبار محلی, اخبار بیشتر و در عمق روزنامه نگاری. AJC.com. آتلانتا. اخبار. در حال حاضر.

دانلود جدید برنامه AJC. بیشتر اخبار محلی, اخبار بیشتر و در عمق روزنامه نگاری. AJC.com. آتلانتا. اخبار. در حال حاضر.tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de
آخرین مطالب
مقالات مشابه
نظرات کاربرن