آتلانتا و دیگر شهرستانها را به گام بعدی در تلاش برای میزبانی مسابقات جام جهانی

آتلانتا در تلاش برای میزبانی جام جهانی 2026 مسابقات فوتبال است در مورد ورود به مرحله بعدی پس از تاخیر ناشی از

توسط ISTGAHESHOMAREYEK در 17 تیر 1399

آتلانتا در تلاش برای میزبانی جام جهانی 2026 مسابقات فوتبال است در مورد ورود به مرحله بعدی پس از تاخیر ناشی از این بیماری همه گیر کوروناویروس.

نمایندگان آتلانتا و 16 سایر شهرهای ایالات متحده رقابت برای 10 میزبان لکه های شرکت در کارگاه مجازی سهشنبه در طی آن فیفا – فوتبال جهانی حاکم بر بدن – ارائه جزئیات بیشتر در مورد چگونه پتانسیل شهرستانها میزبان و سالن مورد بررسی قرار خواهد گرفت و انتخاب شده است.

"شش سال (دور) به نظر می رسد مانند یک مدت طولانی. این واقعا نه" Colin Smith, FIFA ارشد مسابقات و رویدادهای افسر گفت: در یک کنفرانس تلفنی با خبرنگاران دوشنبه.

"ما بسیار هیجان زده هستیم ما می توانیم این روند در حال حرکت است. آن را یک فرصت برای ما به شهرستانها می دانید بهتر است برای دریافت به دانستن این استادیوم برای ورود به جزئیات بیشتر. این چیزی است که در این کارگاه مورد تمام شده است."

زمانی که فیفا اهدا 2026 جام جهانی به ایالات متحده و مکزیک و کانادا دو سال پیش این سازمان گفت: 16 شهرستانها – 10 در ایالات متحده در مکزیک و سه در کانادا خواهد بود میزبان مسابقات است. آتلانتا و دالاس پیشنهاد شد در اصل آمریکای شمالی پیشنهاد به عنوان به طور بالقوه نیمه نهایی میزبان اما کسانی که توصیه نمی الزام آور در فیفا.

این کارگاه برای آمریکا نامزد شهرستانها در اصل برنامه ریزی شده برگزار می شود در فرد در ماه مارس بود اما با تاخیر و تغییر به فرمت دیجیتال در میان COVID-19. از آنجا که تاخیر و عدم قطعیت در ادامه در مورد زمانی که در محل بازرسی بازديد برگزار می شود, فیفا تصمیم در شهرستانها میزبان نمی تواند ساخته شده توسط هدف اصلی از بهار 2021.

"این بسیار دشوار است را به یک تاریخ نهایی (برای انتخاب سایت) چون ما نمی دانیم که تاریخ شروع این است که" اسمیت گفت. "تاریخ شروع کارگاه (سهشنبه) اما هنوز روشن نیست که ما قادر خواهد بود برای آمدن و انجام آن بازرسی بازدیدکننده داشته است."

در علاوه بر این به آتلانتا ایالات متحده نامزد برای میزبانی مسابقات جام جهانی هستند, Baltimore, بوستون, Cincinnati, دالاس و دنور هیوستون, کانزاس, شهرستان, لس آنجلس, میامی, Nashville نیویورک/نیوجرسی, اورلاندو, فیلادلفیا, San Francisco Bay منطقه سیاتل و واشنگتن است. نامزد شهرهای کانادا و مکزیک برگزار می شود کارگاه های آموزشی خود را با فیفا در اوایل این سال است.

"این سخت است برای گفتن بسیار فردی استادیوم در لحظه" اسمیت گفت: "تا زمانی که ما انجام بازرسی های دقیق تر. ... چیزی است که در سنگ از نظر ما. ما می خواهیم به نگاه کل تصویر."

پشتیبانی واقعی روزنامه نگاری. پشتیبانی محلی نگاری. اشتراک در مجله آتلانتا قانون اساسی امروز است. دیدن ارائه می دهد.

اشتراک خود را به Atlanta Journal-Constitution بودجه در عمق گزارش و تحقیقات است که شما در حفظ و آگاهانه. با تشکر از شما برای حمایت از واقعی روزنامه نگاری.

دانلود جدید برنامه AJC. بیشتر اخبار محلی, اخبار بیشتر و در عمق روزنامه نگاری. AJC.com. آتلانتا. اخبار. در حال حاضر.

دانلود جدید برنامه AJC. بیشتر اخبار محلی, اخبار بیشتر و در عمق روزنامه نگاری. AJC.com. آتلانتا. اخبار. در حال حاضر.

با بزرگترین تیم در دولت AJC گزارش آنچه که واقعا در رفتن خود را با دلار مالیات و مقامات منتخب خود را. مشترک شدن در امروز. بازدید کمیسیون پاسخگویی و عدالت را در گرجستان هدایتگر برای آخرین گرجستان سیاست است.

اشتراک خود را به Atlanta Journal-Constitution بودجه در عمق گزارش و تحقیقات که شما در حفظ و آگاهانه. با تشکر از شما برای حمایت از واقعی روزنامه نگاری. بازدید کمیسیون پاسخگویی و عدالت را در گرجستان هدایتگر برای آخرین گرجستان سیاست است.tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de
آخرین مطالب
مقالات مشابه
نظرات کاربرن