بانک مرکزی ژاپن نشان می دهد که 'هر آنچه در آن طول می کشد نگرش با 700 میلیارد دلار Coronavirus طرح

بانک مرکزی ژاپن رژیم صهیونیستی است. هاروهیکو کورودا خطاب به یک کمیته بودجه در جلسه مجلس در ماه گذشته.

توسط ISTGAHESHOMAREYEK در 2 خرداد 1399

بانک مرکزی ژاپن رژیم صهیونیستی است. هاروهیکو کورودا خطاب به یک کمیته بودجه در جلسه مجلس در ماه گذشته.

عکس: Kiyoshi Ota/مهر نیوز

توکیو بانک مرکزی ژاپن تقویت حمایت خود را برای تامین مالی کسب و کار به حدود 700 میلیارد موازی فدرال رزرو در حال گسترش مرکزی, بانکداری, tool kit در طول coronavirus بیماری همه گیر.

تحت برنامه دولت مصوب در اواخر ماه آوریل بانک های تجاری مجموعه, برای دریافت ضمانت اعتبار تا 100% بدون بهره بدون وثیقه وام به کوچک و متوسط کسب و کار برخورد با این بیماری همه گیر. روز جمعه بانک مرکزی ژاپن کشور بانک مرکزی گفت: وام بانک های تجاری پول مورد نیاز برای ایجاد چنین وام—همچنین در بهره صفر.

این بخشی از یک ¥30 تریلیون دلار ($279 میلیارد دلار) بانک مرکزی ژاپن برنامه ای است که همراه با زودتر برنامه به ارمغان می آورد پشتیبانی خود را برای تامین مالی کسب و کار به ¥75 تریلیون دلار ($698 میلیارد دلار). بانک مرکزی ژاپن نیز گسترش خرید مستقیم اوراق قرضه صادر شده توسط شرکت های بزرگ.

پس از روز جمعه حرکت بانک مرکزی رژیم صهیونیستی است. هاروهیکو کورودا و تارو آسو وزیر دارایی با صدور بیانیه مشترک برای اولین بار از ماه ژوئن سال 2016 گفت: آنها را "هر تلاش به منظور تسهیل در تامین مالی شرکت های بزرگ" و متعهد شدند به "انجام هر آنچه در آن طول می کشد" به بلند کردن اقتصاد به سلامت.

آقای آسو گفت: در یک کنفرانس خبری مهم بود که به جهان نشان می دهد که دولت و بانک مرکزی مشغول به کار بودند به هم نزدیک است.

به طور جداگانه از کسب و کار تامین مالی حرکت بانک مرکزی ژاپن دو برابر شده است میزان وجوه سهام آن را خرید propping تا بازار سهام است.

برخی از تحلیلگران گفت: حتی تهاجمی تر اقدامات ممکن است نیاز به نگه داشتن کسب و کار کوچک زنده در طول رکود ناشی از این بیماری همه گیر. برخی از 174 شرکت های ژاپنی برای ورشکستگی زمینه از روز شنبه با توجه به coronavirus با توجه به تحقیقات شرکت Teikoku بانک.

بانک مرکزی و دیگر بانک های مرکزی باید شکسته با سابقه با معرفی برنامه های جدید برای کمک به جزر و مد بیش از کسب و کار در حالی که آنها صبر کنید تا همه چیز به حالت عادی بازگشت.

فدرال رزرو آغاز $600 میلیارد خیابان اصلی وام برنامه طراحی شده است برای رسیدن به کوچک و متوسط کسب و کار. تحت این برنامه شرکت خواهد دریافت وام از یک بانک که بعد از فروش تا 95 درصد از بدهی به بانک فدرال. وزارت خزانه داری ایالات متحده است backstopping هر گونه ضرر و زیان است که فدرال ریزرو را متحمل می شوند.

بانک مرکزی ژاپن نمی خواهد به طور مستقیم نگه دارید وام به کسب و کارهای کوچک در کتاب خود اما آن اقدامات تهاجمی تر از تغذیه با دیگر استانداردهای گفت Totan تحقیقات اکونومیست Izuru کاتو.

"کل اندازه پولی کاهش بسیار بزرگتر در ژاپن و بانک مرکزی ژاپن گرفته شده یک بار تابو مرحله از خرید سهام" آقای کاتو گفت.

بانک مرکزی ژاپن در ترازنامه است به گسترش بیش از اندازه اقتصاد ژاپن با توجه به سال تهاجمی, کاهش, در حالی که فدرال ریزرو در حالی که در حال رشد سریع است که هنوز هم حدود 30 درصد از حجم اقتصاد ایالات متحده.

به عنوان یک انگیزه به بانک های تجاری به استفاده از برنامه جدید بانک مرکزی گفت: بانک ها دریافت می 0.1% بهره در سپرده خود را در بانک مرکزی, مربوط به میزان وام های ارائه شده از طریق این برنامه است. به طور معمول کسانی که سپرده را کسب بهره صفر یا منفی 0.1%.

جی پی مورگان اقتصاددان هیروشی Ugai گفت: دولت و بانک مرکزی ژاپن سیاست های جلوگیری از یک بحران اعتباری تا کنون, اما بیشتر ممکن است لازم باشد اگر تاثیر از ویروس طولانی مدت است. یک احتمال او گفت که پس از تغذیه در داشتن بانک مرکزی به طور مستقیم خود را کسب و کار کوچک وام.

در حال حاضر اقتصاد این کشور ممکن است بیشتر انعطاف پذیر از آمریکا را به دلیل, به عنوان آقای کاتو از Totan تحقیقات مشاهده آن شرکت های بزرگتر تمایل به نگه داشتن افراد شاغل در طول رکود اگر چه دستمزد ممکن است قطع شود. در مقابل دهها میلیون نفر از کارگران ایالات متحده باید شغل خود را از دست.

همچنین ژاپن دارای یک نقش بزرگتر از آمریکا می آید به دولت های وابسته به بانک ها است که می تواند سرعت را به طور مستقیم وام به تحت تاثیر قرار شرکت.

نوشتن به مگومی Fujikawa در megumi.fujikawa@wsj.com

کپی رایت ©2020 Dow Jones & Company, Inc. تمام حقوق محفوظ است. 87990cbe856818d5eddac44c7b1cdeb8tinyurlis.gdclck.rushrtco.de
آخرین مطالب
مقالات مشابه
نظرات کاربرن