بازوبند و جلیقه شنا

این بازوبندها با هوایی که در خود ذخیره میکنند باعث میشوند که فردی که آنان را به خود متصل کرده است روی آب شناو

توسط مدیر سایت در 7 اردیبهشت 1402

این بازوبندها با هوایی که در خود ذخیره میکنند باعث میشوند که فردی که آنان را به خود متصل کرده است روی آب شناور بماند و در آب فرو نرود. بازوبندهای شنا به صورت جفت یا دو عددی استفاده میشن و از کیفیت های بالایی برخودرار هستن؛ بازوبند شنا برای ایمنی کودکان و یادگیری شنا در آب به کار میرن ؛ بازوبند رو باد کنین و روی بازوهای کودک بزارین ؛ به تشخیص مربی باد بازوبند در آموزش شنا کودکان زیاد و کم میشه تا کودک کم کم احتیاجش رو نسبت به اون از دست بده و کامل شناور بشه. کفی مدل ها و شکل های متفاوتی دا ره اما معمولا یک ورقه ی پلاستیکی مربع یا مستطیل شکله که با بندهای کشی به انگشتان متصل میشه و مثل یک صفحه ، کف دست شناگر رو پوشونده تا سطح برخورد دست با آب بیشتر و در نتیجه مقاومت آب رو افزایش میده و باعث افزایش قدرت و مقاوم در دستها و بازوهای شناگر میشه. این وسیله به دلیل خاصیت شناور بودن، جهت یادگیری شنا، ورزش ها و تفریحات آبی مورد استفاده قرار می گیرد.

این بازوبندها برای تامین امنیت کودک هنگام آشنایی با آب و یادگیری شنا طراحی شده است و وزن صد گرمی آن باعث سبک بودن در دست کودک می باشد. مربی خوب گوش کن: هدف شناگر مبتدی از آموزش شنا یادگیری تکنیک های پایه برای شناوری و پیشرویه به همین دلیل باید به مرور زمان و انجام تمرینات مستمر سرعتشونو بالا ببرن ؛ اگه از ترم های اول آموزش بهشون فین و کفی بدین ناخوداگاه توی این تمرینات سرعتشون بالاتر از حد معمول میره و اعتماد به نفس کاذب بهشون دست میده ولی به محض دراورد فین و کفی سرعتشون کم میشه و خودشون رو میبازن و دیگه هیچ تلاشی برای بالا رفتن سرعتشون نمیکنن در این صورته که کلا استایل شناشون خراب میشه. پس لطفا با فکر اینکه اینجوری باعث پیشرفت سریع ترشون میشین بهشون خیانت نکنین! این بازوبند براحتی با دمیدن توسط دهان باد می شود . یک بندی نیز به این حلقه متصل است که توسط آن فرد را به سمت قایق یا لبه های استخر می کشند. وسایل کمک آموزشی شنا: در هر رشته ای یه سری ابزار و وسایل هست که برای آموزش یا اجرای بهتر تمرینات در دسترس ما قرار گرفته که اگر در مواقع درست و به انداره و طبق اصول ازشون استفاده کنیم خیلی در روند پیشرفت به ما کمک میکنن!  This da ta w as gen​erated by GSA Conte​nt Generator DE MO!

اگر عادت به سرعت فین و کفی کنی و خودت هیچ تلاشی برای پیشرفتت نکنی در آینده ای خیلی نزدیک تایم اوردن و رکورد شکنی و شناهای استقامتی برات خیلی دشوار میشه و به مشکل میخوری ؛ پس یکم صبر و کن تلاش کن تا یادگیری چهار شنا رو به اتمام برسونی و بتونی با فواید فین و کفی همراه بشی و هر روز فوق العاده تر شنا کنی ؛ پس مثل همیشه میگیم عجله ممنوع! کفی وسیله ایه که روی کف دست قرار میگیره و مساحت کف دست رو زیاد میکنه ؛ در نتیجه موقع تمرین، فشار بیشتری به ماهیچه میاره که باعث بالا رفتن قدرت عضلات میشه. جلیقهها و ژاکتهای شنا روی لباسهای شنا یا مایو پوشیده میشوند تا به کودکان کمک کنند هنگام یادگیری شنا به موقعیت طبیعی در آب دست یابند. شنا با فین و کفی تقلب یا کمک؟ اگه تمرینات شنای شناگران حرفه ای ر و از نزدیک دیده باشین متوجه شدین که بیشتر اونا فین شناشون رو با هیچی تو دنیا عوض نمی کنن! جنس بازوبند بادی شنای کودک از پی وی سی با طرح چرم ساخته شده که از کیفیت ساخت بالایی برخوردار است. شما میتوانید با صرف هزینهای اندک این محصول را برای کودکان خردسال خود تهیه، و مهارت آنان در شنا را تقویت کنید.

• هنگام خرید جلیقه شنا بررسی کنید که حتما جلیقه دارای یک بند ایمنی در بالای زیپ باشد تا از بازشدن زیپ و لیز خوردن کودکان از جلیقه جلوگیری کند. 2- استفاده از بازوبند شنا ممکن است برای شناگر محدودیتهایی را در حرکت ایجاد کند. برخلاف بازوبندها که دستهای کودک را بالای سینه نگه میدارند و حرکت دستها را محدود میکنند، جلیقههای شنا به خوبی روی بدن قرار میگیرند و به کودکان اجازه میدهند، دامنه حرکتی کامل داشته باشند. بازوبند شنا به دلیل هوای موجود در خود، منجر به شناور ماندن کودک بر روی آب می گردد. این فعالیت موجب افزایش میزان هماهنگی اعضای بدن افراد میشود و افزوده بر تاثیرات مثبتی که روی سلامت جسمانی افراد دارد، برای ذهن و اعصاب نیز بسیار مفید است. • هماهنگی دست و پازدن در شنا را می توان با استفاده از بازوبندهای شنا برای حرکات دستها و پاهای کودک تقویت و بهبود بخشید.

آخرین مطالب
مقالات مشابه
نظرات کاربرن