پشت صحنه: آتلانتا ایالات برنده MLS Cup

یادداشت سردبیر: با آتلانتا ایالات فصل در مکث, The Atlanta Journal-Constitution است در نظر گرفتن یک نگاه در بر

توسط ISTGAHESHOMAREYEK در 15 خرداد 1399

یادداشت سردبیر: با آتلانتا ایالات فصل در مکث, The Atlanta Journal-Constitution است در نظر گرفتن یک نگاه در برخی از بزرگترین لحظات در تاریخ است. در طول چند هفته آینده ما شما را در پشت صحنه سری که در آن ما در عمق گزارش اجازه می دهد تا شما را در بر اطلاعات قبل از هرگز شناخته شده است. امروز: آتلانتا ایالات اولین کیت.

آتلانتا ایالات اولین فرصت در عمده جایزه شد و در MLS Cup مقابل پورتلند در مرسدس بنز ورزشگاه در دسامبر. 8, 2018.

پشت اهداف از یوزف مارتینز به لطف بازی درخشان مایکل Parkhurst و هدف از فرانکو Escobar, پنج راه راه برنده 2-0 در مقابل یک اعلام حضور بیش از 70 ، 000.

این تاجگذاری از حق رای دادن در نظر گرفته لیگ است اما که نیاز به واجد شرایط.

آتلانتا ایالات بود که شدیدا مورد علاقه. آن بازی در خانه. وجود خواهد داشت بیش از 70 ، 000 در می ایستد. آن را تا به حال MVP لیگ در مارتینز به عنوان به خوبی به عنوان یک بازیکن در میگوئل Almiron بود که به زودی به فروش می رسد برای لیگ برتر به لیگ برتر باشگاه. آن را تا به حال یکی از مدیران بهتر خراردو مارتینو.

داستان های دیگر در سری

"آتلانتا ایالات اولین کیت
"آتلانتا ایالات اولین بازی در مرسدس بنز ورزشگاه
"آتلانتا ایالات اولین پیروزی در برف در مینه سوتا
"آتلانتا ایران را در سفر به چارلستون
"آتلانتا ایالات اولین فهرست
"آتلانتا ایالات اولین بازی

آسان ،

این است آتلانتا که در آن مسابقات قهرمانی نمی آیند به راحتی. از روسای برنده NASL در سال 1968 تنها بریوز شده اند قادر به آوردن این شهرستان یک قهرمانی در ورزش حرفه ای.

شکست شاهین, شاهین و حتی بریوز برای سرمایه گذاری بیشتر در شمار شانس خود را هنگامی که فهرستی از پول سرازیر مانند کوکا کولا در حال سوخت "آتلانتا بد ورزشی شهر" روایت.

و باشگاه جمهور دارن Eales به شدت می خواستم به برطرف کردن اسطوره او شده بود مقابله را به عنوان بخشی از اولین نقاط صحبت کردن هنگامی که او قبول سمت در سپتامبر 2014.

پس از مرحله راه اندازی شد بسیار سرد و بسیار مرطوب دسامبر شب به دلیل آتلانتا و بد آب و هوا و حوادث بزرگ به نظر می رسد به رفتن هم مانند پراکنده خفه شده و پوشانده شده است.

در اینجا کلمات Eales, معاون رئیس جمهور, کارلوس Bocanegra و Catie Griggs, بازیکنان, Mikey Ambrose, جولیان Gressel, Alec Kann جف Larentowicz, Parkhurst و 92.9 FM play-by-play مرد مایک Conti داستان MLS Cup.

در حالی که در آتلانتا ایالات بود و بازی در خانه این رویداد در واقع میزبانی MLS. خبر خوب برای هر دو طرف است آنها همکاری در میزبانی این همه ستاره بازی در اوایل سال.

Griggs: من در حال اجرا در دود. که در هفته بیش از هفت روز دوره منتهی به جام جهانی و سپس به رژه که باور نکردنی بود من موفق به دریافت جایزه در مجموع 14 ساعت خواب.

برای هر کسی که نمی داند من 8 ساعت یک شب ،

پس از آن یک بیت از blur برای من.

وجود دارد برخی از چیزهایی که ما گفت: اگر ما این کار را ما انجام می دهد این X, Y, Z همه چیز متفاوت است. نکته جالب این است که ما به کسانی که به زندگی برای جام.

این واقعا یک تلاش مشترک. آن خود را نشان می دهد اما آنها می خواستم تا مطمئن شوید که ما می تواند ترکیب بسیاری از سنت های ما, همه چیز در امتداد خطوط طلایی سنبله.

ما تا به حال بدست خلاص شدن از شر capo stand for All-Stars.آینده را برای جام آنها به رسمیت شناخته شده از یک فن انرژی نقطه نظر مهم چگونه است که ما پس از آن بود برگشت.

دارن و من تنها به سختی در این شرایط صحبت کردن در آن نقطه beause او تا به حال به خرافاتی نیست-را-چیزی-برای-اعطا نوع, که در آن من تا به حال به در حال اجرا مسیرهای موازی از چیزهایی است که می تواند اتفاق می افتد, بنابراین من فقط متوقف گفتن او در مورد بسیاری از چیزها است.

بر خلاف سوپر باول و چیزهایی مثل این که شما لازم نیست که یک سال برای آماده شدن برای. شما شروع به فکر کردن در مورد آن قبل از آن وجود دارد اما عملا صحبت از آن می شود واقعا گرم و سنگین است.

ما تا به حال حدود دو هفته. که من 14 ساعت خواب.

همه فرم لیگ به باشگاه ما به مرسدس بنز ورزشگاه به شهر آتلانتا بود همه دست به دست در عرشه. تجربه بسیار سرد برای دیدن همه گرد هم می آیند و شور و هیجان است که بیرون آمدن از آن به اوج خود رسید که برای من در این رژه در خانه انبار حیاط خلوت.

آن را کشیده بود و با هم بسیار به سرعت.

-

یکی دیگر از مزیت به اینکه در خانه بازی را به نقاط قوت آتلانتا ایالات مدیر خراردو مارتینو.

Parkhurst: توانایی خود را برای انطباق با لیگ.

او می خواست ما را به ماندن در هتل شب قبل از بازی که ما بدیهی است که عادت به عنوان آمریکایی ها در حال بازی در MLS.

ما آن را دوست ندارم.

فلش-به جلو به MLS Cup: هر MLS cup ما تا به حال بن در ما باقی مانده بود در یک هتل شب قبل از. اما ما درمان آن مانند هر بازی دیگر و نمی اقامت در هتل شب قبل از MLS cup.

بعد از بازی من را به یک بارگذاری با دارلینگتون (Nagbe) و گرگ (Garza) و ما در حال رفتن به بازی مثل هر بازی دیگر است که فقط از نوع دیوانه به فکر می کنم در مورد آن. در اینجا ما در حال رفتن به MLS Cup, بزرگترین بازی در MLS تاریخ به نقطه که چون ما می دانستیم که جمعیت خواهد بود ،

-

مارتینو تصمیم به نظر می رسید به کار کرده اند.

Kann: من به یاد داشته باشید یک حس آرامش از همه بچه ها و مربیان. من تا به حال هرگز در یک مرحله مانند آن. دورترین من می خواهم از آن ساخته شده بود و کلمات دور با کانزاس سیتی و آتلانتا از سال قبل است. من مطمئن هستم که چگونه تیم واکنش نشان می دهند که آیا آنها سخت تر است.

ما می تواند انجام داده اند که. ما در خانه بازی. ما سنگین مورد علاقه خود را.

که هفته تمام ساختمان به بازی حتی در بازی بعد خود بچه ها ...آن را در بسیاری از راه های مانند فقط یکی دیگر از بازی.

ما می دانستیم که اگر ما به عنوان به خوبی به عنوان ما می دانستیم که ما می توانیم هیچ راهی وجود دارد که پورتلند خواهد ما ضرب و شتم.

Gressel: من کاملا عصبی کل هفته منتهی به بازی اما برای برخی از دلیل وقتی وارد ورزشگاه آن هم از نوع رفت. من قطعا احساس یک نوع متفاوت از انرژی یک بار ملاقات ما طرفداران. آن سخت است برای توصیف, اما آن را فقط احساس می کردم که این پایه فن و این شهرستان می خواستند ما را به نفع خود بسیار بد است. من قطعا احساس کردم که و به اجرا درآمد که با من به بازی.

Larentowicz: اولین بار id' شده است در یک میزبان وضعیت MLS cup. این احساس ما در یک نقطه خوب به عنوان یک تیم.

وقتی پورتلند ضرب و شتم KC من فکر می کنم KC شد چنین دشوار تیم وقتی پورتلند زدم آنها را خاموش KC تا به حال ارائه شده مشکل را با ما در صفحه اصلی که در آن سال.

ما احساس ما می تواند ضرب و شتم پورتلند.

هنوز تاریخ نمی مراقبت در مورد خواب.

Eales: این عجیب و غریب بود کل تجمع من شنیده ام از شما و هر کس دیگری بود نفرین آتلانتا ورزشی. که هر کس از ترس. ما تا به حال آن را با گرجستان Bulldogs زودتر.

من عصبی چرا که هر کس دیگری بود عصبی شدن. من به طور معمول زیبا بر روی لبه در بازی. من صادق نبودم خیلی بد در طول بازی.

Bocanegra: شما می دانید آتلانتا تاریخچه ورزش. مرتب کردن بر اساس از "چه-رفتن-به-اتفاق-امشب مرتب کردن بر اساس-از احساس است." من سعی کنید به درگیر شدن در آن است. من نه از آتلانتا. شما نمی خواهید به این باور است که.

شما نمی توانید به دور از آن. به طوری که در پشت ذهن من.

که یکی از مهمترین و عصبی بار من تا به حال شده است قبل از یک بازی است. آن را تقریبا ما به از دست دادن.

Larentowicz: هنگامی که بازی آغاز شده ما کمی عصبی در ابتدا, اما ما واقعا آمار ما گام در بخش دوم از نیمه اول و که در آن بود.

کونتی: ما از گسترش pregame نشان می دهد در 92.9 بازی آغاز شده است که دو ساعت قبل از کیکآف. بنابراین من به پخش از غرفه خیلی زود و در ورزشگاه خالی بود. در یک نقطه در طول یک شکست تجاری من از چپ به گرفتن یک نوشابه و من نمی توانستم باور چگونه کامل جعبه مطبوعات بود. من تا به حال هرگز دیده می شود آن است که کامل است. در آن سودا که من واقعا یک لحظه خاص (که در واقع تبدیل به بسیار خنده دار). آتلانتا ایالات ارتباطات کارکنان می خواستم به افتخار والتر بانک ها به طوری که آنها ارائه شده او را با که شب آتلانتا ایالات تیم برگه امضا شده توسط تاتا مارتینو. والتر فوق العاده بخشنده (مثل همیشه) اما من فکر می کنم او نیز بود و کمی گیج شدم. من فکر می کنم او تحت این تصور که آنها گفتن او به پرتاب آن را در سطل زباله. بنابراین او در زمان تیم ورق داد و آن را به نزدیک ترین فرد ایستاده به او و از او خواست آن را دور بیندازید. که فرد شاهین مدیر عامل غنی مک کی.

با جمعیت خروشان در سراسر آتلانتا ایالات طریق شکست در 39 دقیقه زمانی که Parkhurst پنجه جرمی Ebobisse حدود 40 متری از هدف است. از فیلم مطالعه Parkhurst می دانستند که Ebobisse به احتمال زیاد به نوبه خود به سمت راست او پس از دریافت توپ با پشت خود را به هدف. مقابله با توپ را 15 متری به پایین این زمینه به مارتینز که در ابتدا به نظر می رسد به آفساید بود. مارتینز گرد دروازه بان جف Attinella به نمره به هدف باز در 39 دقیقه است.

Parkhurst: بهترین جمعیت من تا کنون در مقابل. طرفداران وجود دارد در اوایل و آنها با صدای بلند کل بازی. این چنین بود عالی فضای. بیمار هرگز آن را فراموش نکنید.

به این فرصت را به بازی در مقابل آنها به پیروزی در مسابقات قهرمانی whew که شگفت انگیز است.

Bocanegra: ما بالا برود. ما در خانه هستند. طرفداران تاب. ما در حال برنده شدن است. ما نمی توانیم از دست دادن این یکی در حال حاضر. ما به پایان این کردن و جفتک انداختن روند. این خواهد بود یک حماسه اجازه دهید برای همه درگیر.

شما نمی توانید به عقب بر گردیم به این اغلب. من می دانم که از زندگی حرفه ای من. این ویژه هنگامی که شما را به نهایی. بود که زمانی که Parky جف بچه ها مثل براد (گوزان) بچه ها بود که از طریق این شرایط در MLS یا در حرفه خود و دادن اطلاعات به این بچه ها.

برخی از بچه ها یک کمی هیجان زده است. بعضی از بچه ها مثل Josef میگوئل پمپ به بیرون بروید آگهی رقابت هفته در هفته.

این یک ترکیب خوب است.

کونتی: من فکر Josef مارتینز هدف ممکن است خارج از خط. از دیدگاه ما نمی توانیم دیدن کمک داور در نزدیکی لمس خط. بنابراین زمانی که او گل من motioned برای جیسون به سکوت برای یک لحظه در حالی که من سعی کردم برای تایید اگر پرچم ماند. معلوم می شود ما ماند سکوت به صورت جامد دقیقه است. اما گوش دادن به نوار جمعیت سر و صدا آنقدر پر سر و صدا که من فکر نمی کنم ما می شنیده شده است به هر حال. مهندس ما که شب اریک دیویس انجام یک کار بزرگ از مخلوط کردن صدای جمعیت با ما تفسیر.

-

به یاد داشته باشید این است آتلانتا که در آن قهرمانی نیست داده می شود. با آتلانتا ایالات پیشرو 1-0, گوزان ساخته های باور نکردنی نجات یک نقطه خالی هدر توسط Ebobisse در 43.

Larentowicz: براد باعث صرفه جویی در پایان نیمه اول. یک تقسیم دوم از "Oh my God" سپس ما آن روشن و آنها تا به حال به ثمر رساند و ما رفت و به نتیجهی 1-0 و در آن نقطه ما فقط نیاز به آن را تعطیل کند.

Kann: زمانی که من به عقب نگاه در آن بازی که نجات ما را به بازی. اگر آنها امتیاز و رفتن به نتیجهی تساوی 1-1 این ناراحت است. آنها می آیند در پناهگاه در نیمه دوم و بازی به وقت اضافی. ما به طور بالقوه می تواند یک کمی تنگ دانستن ما نیست حفاظت از رهبری را هر بیشتر.

این بازی که در ذهن من برنده این بازی است.

از نظر موقعیت و زمان آن ارتفاع و راحت اما توپ به او کردم سریع. من فکر می کنم اگر شما حتی یک کمی متفاوت موقعیت نزدیک به پست نزدیک او با داشتن یک زمان سخت گرفتن وجود دارد. اما من فکر می کنم او در حل و فصل واقعا راحت به مجموعه خود را قادر به فشار و گرفتن توپ به یک منطقه خوب است.

او ساخته شده نجات دهد نگاه بسیار ساده تر از آن احتمالا بود.

Bocanegra: که بزرگ نجات دهد. او حوصلگی در سراسر و او آمد در سراسر با پنجه خرس و آن را نجات داد. در بازی مانند است که شما نیاز به بازیکنان بزرگ به گام تا. در این حمله به پایان رسید و شما نیاز به دروازه بان خود را به صرفه جویی و یا دو و او.

-

هنوز هم پیشرو 1-0 فرانکو Escobar سمان شهرت او به عنوان یک بازیکن بزرگ در بازی های بزرگ با یک گل در 54 دقیقه است. بازی آغاز شده و با یک ضربه آزاد از Almiron. مارتینز رهبری آن را به پست که در آن Escobar یک موقع توپ در 54 دقیقه است.

Eales: زمانی که این هدف در رفت و من فکر نمی کنم ما در حال رفتن به از دست دادن آن است. من تا به حال احساس آرامش که من تا به حال قبل یا پس از در آتلانتا ایالات بازی. وقتی که رفت من احساس ما این است.

Bocanegra: من قطعا آه ما این نیست تا 92 دقیقه زمانی که او منفجر سوت. که احساس خوب است.

کونتی: پس از Escobar هدف آن بسیار روشن آتلانتا ایالات رفتن را به نفع خود اما من هنوز هم شوکه است که تاتا مارتینو زیرنویس کردن هر دو Almiron و Josef مارتینز. من به یاد داشته باشید تفکر "تاتا است [احشاء] برای انجام این کار است."

-

در فرجام و آتلانتا, ایالات به حال اول جایزه.

Gressel: این بازی خود را کاملا تاری. بدیهی است که لحظات بزرگ - به خصوص اهداف - ایستادگی کردن. هنگامی که من شنیده نهایی اولین واکنش من این بود برای اجرا به Parky و فقط در آغوش او. من برای او خوشحال است که او در نهایت برنده MLS Cup.

جشن با بچه ها و سپس خانواده من در زمین و در رختکن آنقدر خاص است. کسانی که لحظات است که stay with me forever.

Kann:

آمبروز: زمانی که ما برنده شد و تمام شد و در این زمینه با هم پریدن و جشن آن را واقعا یک سورئال لحظه است که شما واقعا نمی تواند نسبت به هر چیز دیگری. سپس کل اتاق قفل تجربه شگفت انگیز بود.

Parkhurst: جف و من تا به حال از دست داده و سه نفر در انگلستان با هم. من می دانستم که او تا به حال برنده یکی بدون من اما برای برنده شدن یکی هم سرد بود.

Bocanegra: که سوت پایان بود و نشانه ای از امداد.

زمانی که ما گذشته شهر نیویورک پس از آن ما احساس ما یک شانس واقعی برای انجام این کار این سال است.

ما با اعتماد به نفس. میگوئل سالم بود. این است که رفتن به ماه.

این یک تسکین بزرگ یک بار از شانه های ما.

ما آن را انجام داد.

ما از انجام آن. چه احساس شگفت انگیز است.

Larentowicz: آن را فقط بسیار سرگرم کننده در مقابل از طرفداران ما. به طور کلی توانایی انجام آن خانه که اوج در پایان بازی. ما تا 2-0 و همه را در انتظار است. که بسیار سرگرم کننده است. بسیاری از دوستان وجود دارد. بسیاری از خانواده وجود دارد.

این یکی از بهتر اتفاقاتی که MLS تا به حال شده است قادر به قرار دادن در.

این بازی تا به حال همه چیز.

و پس از آن آغاز احزاب است.

آمبروز: خیلی, خنده دار ترین چیزی که اتفاق افتاد این بود که ما تیراندازی شد شامپاین در هر یک از دیگر عمو آرتور در آمد و من ریخت و آن را بر روی سر خود را و آن را در چشم خود را در حادثه اما من به او چپ نگاه و سپس بلافاصله پس از مایل خود را به ضرب گلوله شامپاین بالا در چهره من و آن را به من ضربه راست در چشم. خوشبختانه من نقل مکان کرد و کمی پس از آن کاری نمی کند. اما این تمام تجربه شگفت انگیز بود و کل هفته از جشن.

Parkhurst: شامپاین جشن بعد از بازی در رختکن من هرگز فراموش نکنید . من 0-for-4 منجر به آن نقطه بنابراین من واقعا گرامی که. داشتن که در آن وجود دارد و نوشیدن از آن است.

آن باور نکردنی بود. ما خوش شانس هستند که ما تا به حال گنبد زیرا که شب بود بنابراین ناخالص خارج است. ما همه در خارج از ورزشگاه پس از آغشته شدن انتظار در Ubers برای رفتن پس از احزاب است.

و سپس انعکاس.

Bocanegra: برادر من در شهر بود. برخی از دوستان من بیرون آمد. من به یاد داشته باشید درخواست آنها را برای من ارسال فیلم های خود را در طول بازی از دیدگاه های مختلف به نقاط در ورزشگاه. من به یاد داشته باشید آنلاین دیدن مردم در توییتر خود امتیاز بهتری مختلف از بازی و جشن.

باحال بود برای دیدن چگونه بسیاری از مردم در زمان در آن تجربه چون من نمی گرفتن که در طول بازی.

من بسیار عصبی یک تمرکز بر روی بازی.

پس از آن بود بازتاب زمان برای من و شما احساسی است. آن را بسیار سخت کار از کل سازمان است که در این رفت.

آن را به بازگشت به این شهر آن را به طرفداران اجازه دهید هر کس لذت بردن از آن و درک یک لحظه خاص است.

من می خواهم آن را نسبت به زمانی که من با تیم ما به ضرب و شتم الجزایر که آخرین گل دوم برای پیشبرد به دور حذفی در جام جهانی است.

شما ببینید ویدئوها از تمام سازمان دیده بان احزاب در سراسر جهان است. شما ببینید که چگونه خوشحال ورزش باعث می شود مردم. شما ببینید که چگونه عاطفی مردم به خصوص در کشور که در حال کشیدن برای شما و مقایسه آن را در اینجا در آتلانتا و ما تا به حال 72,000 مردم در آن وجود دارد ، این شهر پشت سر ما. هر کس سوار شد ما. شما آن را می دانستند شما قادر به آن را لذت بخش را به مردم شادی و شادی. به شما می دهد که بازی halo را برای یک کمی از زمان به کل شهر است. قادر به ارائه آن به یک قطعه کوچک از آوردن که شادی را به شهر واقعا احساس.

کونتی: صبح روز بعد از بازی من مصاحبه آرتور خالی در طول ما شاهین pregame نشان می دهد. او به من گفت که برنده MLS Cup درست بود در بالا بسیار از همه خود را شخصی و حرفه ای دستاوردهای که من فکر کردم حیرت انگیز و نظر کسی که تاسیس شرکت های فورچون 100 و متعلق به یک NFL حق رای دادن.

Griggs: این اگزوز در حال حاضر اما به صورت گذشته نگر واقعا یکی از کسانی که یک بار در طول عمر لحظات بود که در آن یک فرصت خنک برای دیدن همه گرد هم می آیند و کشیدن چیزی است که مجموعه MLS حضور و غیاب ضبط.

آن را یک تجربه خاص فقط یک کمی خسته کننده یکی است.

 Larentowicz: هنگامی که شما نگاه کنید در این تیم و ترکیب و نحوه های مختلف ما بودند و سپس آن را تنها یک سال و نیم پیش آن را احساس می کند مانند آن گذشته است. آن را انجام داده است. این واقعا چیزی است که من احساس. ما خیلی متفاوت هستند در حال حاضر.

که بسیار در نمای عقب.

این چنین یک بازی سرگرم کننده تیم است. چنین استرس زا در سال است.

هنگامی که تاتا (مارتینو) گفت: هر کس او را ترک وجود دارد که اضافه شدن تنش به پایان فصل.

شما آن را ببینید در چهره ما. ما در خانه ما می دانستیم که ما بهترین تیم. ما فقط به حال به آن را انجام داده.

Eales: آن لحظه شگفت انگیز بود.

برای من آن بود پس.

باران. هفتاد هزار به علاوه طرفداران دیوانه. ما برنده این بازی است.

ما به پایان رسید تا در کلوپ شبانه در Midtown. مردم صف بندی فقط برای گرفتن یک عکس از جایزه. ما تا به حال کمی VIP غرفه در سطح بالا.

من آن را به نام من آتلانتا مجموعه تلویزیونی حاضر است. من با جام به بالکن و همه را در کف رقص را تشویق. من آن را مانند هر پنج دقیقه.

من به یاد داشته باشید راه رفتن به خانه با جایزه زیر بازوی من کمی بدتر برای پوشیدن در ساعات اولیه صبح است که پوشیدن من به پایان رسید تا داشتن عکس جایزه در رختخواب با من.

آن را فقط که احساس ما خیلی سخت کار کرده. همه. طرفداران. آرتور (خالی). به همکاران. بازیکنان. کادر مربیگری.

ما تا به حال برخی از تجربه های شگفت انگیز اما در واقع درپوش آن را با یک جایزه برای این شهر شگفت انگیز ما حامیان آن را مانند احساس غرور بسیار زیاد است که ما موفق به دستیابی به آن است. همه ما احساس کردند که.

آن را واقعا خاص است که به عنوان یک جوان باشگاه ما می تواند ارائه به سرعت و آن را بیش از آتلانتا شهرستان سزاوار چون تا به حال این بد رپ به عنوان یک فقیر ورزشی شهر که همه ما می دانیم این است که یک بار از زباله است.

یک جمعیت بزرگ که بزرگتر از در سوپر باول یک سال بعد. ما برنده جایزه تنها در سال دوم ما. طرفداران ما فرستاده تکان سراسر جهان است. که تصاویر از این بازی که جمعیت در سراسر جهان چیزی بود که واقعا طنین انداز.

این من نبودم که شکست که جایزه. قرار داده و آن را ثبت.

-

زیرا فصل به پایان رسید و در ماه دسامبر آتلانتا ایالات واقعا نمی توانید زمان زیادی برای دوست داشتن خود گرفته است. قرارداد گزینه های مورد نیاز برای تصمیم گرفته شود.

Bocanegra: این سختی با قانون است. ما تا به حال به بچه ها صبح روز بعد به اجازه دهید آنها را می دانم که آنها در حال منتشر شد, یا که ما نمی خواهید به انتخاب کنید تا قرارداد خود را. خیلی نکبتی با توجه به آمدن ما ff یک پیروزی بزرگ و شب قبل گفت: ما رژه صبح روز دوشنبه و دوست دارم برای شما به بخشی از آن. این زمان سختی قاب.

داشتن پست-بازی, بچه ها پمپ می شوند. بچه ها نبودند و آگاه است. زمان که بزرگ نیست. ناراحت کننده مکالمات به هر حال. کشیده فرش را از برخی از بچه ها. نبود زمان ایده آل. بود که یک روز خشن. رفتن به رژه آنها در برخورد با آن مانند جوانب مثبت. هفته که تمام شد کسب و کار. از چند روز قبل از کریسمس و پس از آن 304 روز ما قادر به لذت بردن از آن و سپس در پشت آن به دلیل آن بود که یک چرخش سریع که در آن سال.

Eales: در انعکاس آن فوق العاده بود.

اگر من می تواند به مشاوره برای همه خواهید از طریق آن ما باید چشیده آن کمی بیشتر است. این بخشی از واقعیت است. ما شروع شد در اواخر ما تا به حال به تصمیم گیری در آن. ما تا به حال گرگ Garza تجارت به معنای واقعی کلمه اتفاق می افتد چرا رژه رفتن است.

این ذهنیت و این بدیهی است که من فکر می کنم ما احساس می کنیم به عنوان یک باشگاه است که می آید از آرتور. هیچ خط پایان.

ما به عنوان یک باشگاه در حال رفتن به استراحت در laurels ما. ما می خواهیم به رقابت هر سال است. برابر است که شما را به زمان برای لذت بردن از آن است. من فکر می کنم که در نگاه به گذشته آن را کمی شرم آور است که — این طبیعت لیگ برتر فوتبال — راه آن است که در حال حاضر وجود دارد که در آن یک دیگر offseason. اگر شما برنده MLS cup آن خوب خواهد بود وقتی که انگشتان عبور ما به پیروزی در آن می تواند خوب را به یک زن و شوهر از هفته برای همه به حمام افتاب گرفتن در تب و تاب بودن. ما رفت و مستقیما به آن و البته ما تا به حال مربیگری نیز تغییر در پس زمینه.

شما نمی خواهد آن را تعویض برای جهان است اما اگر ما به اندازه کافی خوش شانس برای دریافت وجود دارد باز هم ما سعی خواهد کرد به مزه آن بیشتر این زمان.

پشتیبانی واقعی روزنامه نگاری. پشتیبانی محلی نگاری. اشتراک در مجله آتلانتا قانون اساسی امروز است. دیدن ارائه می دهد.

اشتراک خود را به Atlanta Journal-Constitution بودجه در عمق گزارش و تحقیقات است که شما در حفظ و آگاهانه. با تشکر از شما برای حمایت از واقعی روزنامه نگاری.

دانلود جدید برنامه AJC. بیشتر اخبار محلی, اخبار بیشتر و در عمق روزنامه نگاری. AJC.com. آتلانتا. اخبار. در حال حاضر.

دانلود جدید برنامه AJC. بیشتر اخبار محلی, اخبار بیشتر و در عمق روزنامه نگاری. AJC.com. آتلانتا. اخبار. در حال حاضر.tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de
آخرین مطالب
مقالات مشابه
نظرات کاربرن