بریوز مربی اریک جوان Sr. مردد از سال 2020 فصل

بریوز پایه اول مربی اریک جوان Sr. تصمیم گرفتند از سال 2020 فصل با توجه به مدیر برایان Snitker. جوان است که در

توسط ISTGAHESHOMAREYEK در 14 تیر 1399

بریوز پایه اول مربی اریک جوان Sr. تصمیم گرفتند از سال 2020 فصل با توجه به مدیر برایان Snitker. جوان است که در گروه پرخطر برای COVID-19.

Snitker و جوان, 53, تا به حال یک مکالمه طولانی در روز جمعه.

"این یک تصمیم دشوار برای او" Snitker گفت. "او یک پرنیان. ما دست او را از صمیم قلب به خاطر آنچه او به ارمغان می آورد در داخل این محل باشگاه وانجمن انرژی است. او را انتخاب کرده اند به انتخاب ما احترام به آن. من به او احترام بیشتری برای انجام آن و (بودن با) او خانواده است."

Minor-لیگ مربی DeMarlo حال جایگزین خواهد شد ، Hale پیوست این سازمان در سال 2019 پس از مربیگری با رنجرز, Red Sox آرام و آبی جیز از 2005-18. او مربی پایه اول و کار با outfielders به عنوان جوان بود.

"(جوان) در دسترس خواهد بود برای باشگاه (عملا)," Snitker گفت. "او خواهید بود در ارتباط مستمر با DeMarlo و outfielders."

>> Freeman, 3 دیگر بریوز تست مثبت

محبوب بازیکنان جوان است مربی برای بریوز پس از سال 2018 است. او قبلا با دایاموند (2010-12) و رشته کوه های راکی (2014-16).

بریوز تمدید جوان همراه با بقیه مربیگری خود کارکنان از طریق 2021 در ماه فوریه است.

پشتیبانی واقعی روزنامه نگاری. پشتیبانی محلی نگاری. اشتراک در مجله آتلانتا قانون اساسی امروز است. دیدن ارائه می دهد.

اشتراک خود را به Atlanta Journal-Constitution بودجه در عمق گزارش و تحقیقات است که شما در حفظ و آگاهانه. با تشکر از شما برای حمایت از واقعی روزنامه نگاری.

دانلود جدید برنامه AJC. بیشتر اخبار محلی, اخبار بیشتر و در عمق روزنامه نگاری. AJC.com. آتلانتا. اخبار. در حال حاضر.

دانلود جدید برنامه AJC. بیشتر اخبار محلی, اخبار بیشتر و در عمق روزنامه نگاری. AJC.com. آتلانتا. اخبار. در حال حاضر.

با بزرگترین تیم در دولت AJC گزارش آنچه که واقعا در رفتن خود را با دلار مالیات و مقامات منتخب خود را. مشترک شدن در امروز. بازدید کمیسیون پاسخگویی و عدالت را در گرجستان هدایتگر برای آخرین گرجستان سیاست است.

اشتراک خود را به Atlanta Journal-Constitution بودجه در عمق گزارش و تحقیقات که شما در حفظ و آگاهانه. با تشکر از شما برای حمایت از واقعی روزنامه نگاری. بازدید کمیسیون پاسخگویی و عدالت را در گرجستان هدایتگر برای آخرین گرجستان سیاست است.tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de