بریوز انتظار کول Hamels به آماده برای شروع فصل

بریوز انتظار left-hander کول Hamels به آماده شود برای اواخر جولای روز افتتاحیه مدیر کل Alex Anthopoulos گفت: ب

توسط ISTGAHESHOMAREYEK در 5 تیر 1399

بریوز انتظار left-hander کول Hamels به آماده شود برای اواخر جولای روز افتتاحیه مدیر کل Alex Anthopoulos گفت: بعد از ظهر چهارشنبه.

Hamels, 36, از دست رفته, اصلی, بهار, آموزش به دلیل چپ شانه ناراحتی پایدار در offseason تمرینات. او نمی توانست برای مارس 26 روز افتتاحیه بدیهی است اما این تیم در حال حاضر انتظار دارد که او می تواند در فعال فهرستی از زمانی که فصل شروع جولای 23 یا 24.

Hamels شده است "احساس" و پرتاب اغل گاو یا حشم جلسه جمعه.

"ما باید او را در آمد و خواهیم دید که چگونه همه چیز پیشرفت با همه بچه های ما و چقدر ما می توانید آنها را کشیده" Anthopoulos گفت. "خواهیم دید چه مدت طول می کشد که با همه ما چرخش نامزدها. اما در حال حاضر از نظر ما پیش بینی او کسی ما برنامه ریزی برای حمل با ما برای شروع سال. همه چیز می تواند تغییر در طول دوره از یک ماه اما در حال حاضر ما برنامه ریزی که قادر به انجام همه این بچه ها."

بریوز امضا Hamels به یک سال 18 میلیون دلار معامله این offseason. بریوز مورد نیاز نوبت خواران به ویژه پس از اجازه خولیو تهران و دالاس Keuchel ترک در رایگان آژانس و Hamels مناسب این لایحه با وجود های اخیر مایل مشکلات که هزینه های او را در دو سه فصل گذشته.

یک جایزه برای دستیابی به Hamels سابق جهان سری MVP شد و شور و شوق خود را برای مشاوره بریوز' جوانتر استارت. او ایده آل مناسب برای باشگاه داده می شود رزومه کاری خود را محل باشگاه وانجمن شخصیت و تمایل به گرفتن یک قرارداد.

زمانی که فصل شروع بریوز در حال حاضر مورد بحث خود را شروع تبادل کوتاهتر گردش در دو نوبت در هر Anthopoulos. بریوز می خواهم به احتیاط اضافی با خود استارت معنی هر یک ممکن است تنها زمین دو یا سه یا چهار نوبت در یک یا دو شروع می شود.

پشتیبانی واقعی روزنامه نگاری. پشتیبانی محلی نگاری. اشتراک در مجله آتلانتا قانون اساسی امروز است. دیدن ارائه می دهد.

اشتراک خود را به Atlanta Journal-Constitution بودجه در عمق گزارش و تحقیقات است که شما در حفظ و آگاهانه. با تشکر از شما برای حمایت از واقعی روزنامه نگاری.

دانلود جدید برنامه AJC. بیشتر اخبار محلی, اخبار بیشتر و در عمق روزنامه نگاری. AJC.com. آتلانتا. اخبار. در حال حاضر.

دانلود جدید برنامه AJC. بیشتر اخبار محلی, اخبار بیشتر و در عمق روزنامه نگاری. AJC.com. آتلانتا. اخبار. در حال حاضر.

با بزرگترین تیم در دولت AJC گزارش آنچه که واقعا در رفتن خود را با دلار مالیات و مقامات منتخب خود را. مشترک شدن در امروز. بازدید کمیسیون پاسخگویی و عدالت را در گرجستان هدایتگر برای آخرین گرجستان سیاست است.

اشتراک خود را به Atlanta Journal-Constitution بودجه در عمق گزارش و تحقیقات که شما در حفظ و آگاهانه. با تشکر از شما برای حمایت از واقعی روزنامه نگاری. بازدید کمیسیون پاسخگویی و عدالت را در گرجستان هدایتگر برای آخرین گرجستان سیاست است.tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de
آخرین مطالب
مقالات مشابه
نظرات کاربرن