رئیس جمهوری برزیل Jair Bolsonaro تست مثبت برای Coronavirus

پس از همه گیر آغاز شد, رئیس جمهور برزیل Jair Bolsonaro راست به پایین به شدت از ویروس مقایسه آن را به

توسط ISTGAHESHOMAREYEK در 17 تیر 1399

پس از همه گیر آغاز شد, رئیس جمهور برزیل Jair Bolsonaro راست به پایین به شدت از ویروس مقایسه آن را به یک کمی آنفولانزا.'

عکس: مارکوس کوریا/خبرگزاری فرانسه/گتی ایماژ

سائو پائولو—برزیل جمهور Jair Bolsonaro یکی از برجسته ترین رهبران جهان به شدت از این بیماری همه گیر کوروناویروس گفت: روز شنبه از او تست مثبت برای ویروس.

65 ساله که اغلب به نظر می رسد بدون ماسک و تا زمانی که دستور داد در ماه گذشته توسط دادگاه به پوشیدن یکی گفته بود یک خبرنگار سی ان ان در روز دوشنبه که او تا به حال مورد آزمایش قرار گرفته است چرا که او تا به حال یک تب از 100.4 درجه و علائم دیگر مرتبط با Covid-19 بیماری ناشی از کوروناویروس. او متوسط پایین رفته است, پس از آن, و او را از ادامه کار او روز سه شنبه گفت.

"این ویروس است باران را دوست دارم آن را به شما" یک نقاب آقای Bolsonaro به خبرنگاران گفت: شنبه پس از آشکار او آلوده است. او تکرار زودتر تماس برای برزیلی ها برای بازگشت به کار. "Life goes on, برزیل به تولید است."

با نتیجه آقای Bolsonaro اتحاد پیوست گروه کوچک از سران دولت که آلوده شده اند از جمله انگلیس نخست وزیر بوریس جانسون و رئیس جمهور هندوراس, خوان اورلاندو هرناندز, همراه با ده ها تن از مقامات سطح بالا و سیاستمداران در سراسر جهان است.

آقای Bolsonaro روز دوشنبه گفت که او تا به حال یک سطح اکسیژن خون از 96 در نظر گرفته در محدوده نرمال است و او قرار گرفتند chest X-ray نشان داد که هیچ مشکلی. آقای Bolsonaro است که در سلامت خوب و استراحت در محل اقامت ریاست جمهوری ولایت.

برزیل تبدیل شده است coronavirus کانون. وال استریت ژورنال توضیح می دهد که چرا رئیس جمهور Jair Bolsonaro است برخورد با دیگر مقامات و هل دادن به راه اندازی مجدد کسب و کار حتی به عنوان اپیدیولوژی هشدار می دهند که افزایش مرگ و میر از این بیماری همه گیر می تواند به رشد نمایی. عکس: EVARISTO SA/خبرگزاری فرانسه/گتی ایماژ

پس از همه گیر آغاز شد که جناح راست رئیس جمهور, بازی های برگزار شده است پایین به شدت از ویروس مقایسه آن را به یک "کمی آنفولانزا." حتی به عنوان ویروس شروع به گسترش رئيس جمهور به waded جمعیت و مردم را به بازگشت به کار. او بعد از یک وزیر بهداشت و دیگری استعفای دولت در پاسخ به همه گیر و جایگزین نشده است نام برد. برزیل دوم پس از آمریکا با 65,487 مرگ و میر و 1.6 میلیون موارد تایید شده.

"عامل اصلی که مسئول برزیل عنوان دومین کشور در جهان برای عفونت و مرگ و میر است مسئولانه موضع رئیس جمهور گفت:" خوزه گومز Temporão وزیر بهداشت تحت رئیس جمهور سابق Luiz Inácio Lula da Silva از 2007 به 2010 و یک پزشک با یک دکترای بهداشت عمومی.

"ما دو ماه بدون وزیر بهداشت و رئیس جمهور ما نیست و گوش دادن به علم احترام مشاوره از کارشناسان احترام نمی کند توصیه های که" آقای Temporão گفت.

آقای Bolsonaro است تحت فشار دولت و مقامات محلی اجازه می دهد تا کسب و کارهای غیر ضروری به بازگشایی و در هفته گذشته وتو بخش مهمی از یک قانون نیاز به مردم را به پوشیدن ماسک در ملاء عام و در دسترس عموم فضاهای. با وتو, کلیساها, مغازه ها و زندانها در میان مکان های دیگر معاف از قانون حتی به تعداد موارد تایید شده و مرگ و میر در حال افزایش است.

رئیس جمهور اخراج او اولین وزیر بهداشت محبوب Luiz Henrique Mandetta در آوریل به دلیل پزشک به نام برای انزوای اجتماعی. کمتر از یک ماه بعد جدید وزیر بهداشت نلسون Teich ترک پس از مخالفت با استفاده از هیدروکسی کلروکین برای درمان آلوده حتی به عنوان رئیس جمهور که اصرار بر استفاده از این دارو برای مبارزه با ویروس.

آقای Bolsonaro گفت: او در بحث پزشکی است.

بیشتر

  • ایالات متحده Coronavirus موارد صعود اما برخی کشورها فشار با Reopenings

نوشتن به Jeffrey T. Lewis در jeffrey.lewis@wsj.com و Luciana Magalhaes در Luciana.Magalhaes@wsj.com

کپی رایت ©2020 Dow Jones & Company, Inc. تمام حقوق محفوظ است. 87990cbe856818d5eddac44c7b1cdeb8tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de
آخرین مطالب