BREAKING: NFL cornerback سابق یوگا ستاره متهم به سرقت مسلحانه و تشدید حمله

فلوریدا مقامات به دست آمده از هشت جنایت حکم دستگیری New York Giants cornerback و سابق دانشگاه گرجستان فوتبال s

توسط ISTGAHESHOMAREYEK در 26 اردیبهشت 1399

فلوریدا مقامات به دست آمده از هشت جنایت حکم دستگیری New York Giants cornerback و سابق دانشگاه گرجستان فوتبال standout Deandre بیکر.

میرامار پلیس در زمان چهار سرقت مسلحانه و چهار تشدید حمله به حکم علیه بیکر, 22 در ارتباط با حادثه چهارشنبه بخش اعلام کرد در توییتر.


 

همان اداره پلیس نیز به دست آمده چهار سرقت مسلحانه حکم بازداشت برای Seattle Seahawks cornerback Quinton دانبار. خود حکم دستگیری را می توان در اینجا یافت نشد.

حدود 11 p. m., این دو شرکت در یک مهمانی در یک محل که در آن آدرس redacted از حکم. قربانی پلیس گفت که دو حرفه ای و ورزشکاران یکدیگر را ملاقات کرد دو روز قبل در یک پارتی در میامی که در آن آنها را از دست داده حدود $70 ، 000.

بحث شکست در یک جدول که در آن چند نفر که در آن کارت های بازی با نانوا و یک مرد ناشناس بیدار شدن و بیرون کشیدن اسلحه به حکم گفت. آنها گفته برگزار شد قربانی در اسلحه سرقت پول نقد خود را و تماشا گران.

این دو همراه با دانبار و سپس شروع به ربودن سه مرد دیگر این حکم گفت. دانبار که گیرنده گسترده در دانشگاه فلوریدا بود و نه با تفنگ مسلح با توجه به شاهد و قربانیان.

در یک نقطه بیکر گفت که گفته بینام همدست به ساقه کسی که فقط راه می رفت به پارتی, پلیس گفت:. هیچ اثر شلیک گلوله از کار اخراج شدند و هیچ کس مجروح شد.

در مجموع سه نفر هستند متهم به سرقت $12,400 نقد و رولکس Hublot, Audemars Piguet و Richard Mille بد گویی کردن ساعت به ارزش کل $61,100 این حکم گفت.

قربانیان این باورند که سرقت برنامه ریزی شده بود پس از سه مظنون' وسایل نقلیه — یک مرسدس بنز و لامبورگینی و BMW — بودند قبل از قرار در یک راه را به سرعت قادر به ترک این حکم گفت.

بیکر که در اصل از میامی بود 30th کلی انتخاب در سال 2019 پیش نویس NFL. او NFL تماس تخمین زده می شود ارزش $10.4 میلیون بیش از چهار سال با امضای جایزه 5.6 میلیون, با توجه به گزارش های متعدد.

NFL ESPN گفت: که "ما آگاه هستند از این موضوع. ما هیچ نظر بیشتر در این زمان است."

— لطفا بازگشت به AJC.com برای به روز رسانی.

در خبری دیگر:

پشتیبانی واقعی روزنامه نگاری. پشتیبانی محلی نگاری. اشتراک در مجله آتلانتا قانون اساسی امروز است. دیدن ارائه می دهد.

اشتراک خود را به Atlanta Journal-Constitution بودجه در عمق گزارش و تحقیقات است که شما در حفظ و آگاهانه. با تشکر از شما برای حمایت از واقعی روزنامه نگاری.

دانلود جدید برنامه AJC. بیشتر اخبار محلی, اخبار بیشتر و در عمق روزنامه نگاری. AJC.com. آتلانتا. اخبار. در حال حاضر.

دانلود جدید برنامه AJC. بیشتر اخبار محلی, اخبار بیشتر و در عمق روزنامه نگاری. AJC.com. آتلانتا. اخبار. در حال حاضر.tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de
آخرین مطالب
مقالات مشابه
نظرات کاربرن