Brexit آزمون د-جهانی شدن در جهان از Covid-19

اتحادیه اروپا مذاکره میشل Barnier حق با انگلستان دیوید فراست در ماه مارس است. پست-Brexit مذاکرات تجار

توسط ISTGAHESHOMAREYEK در 10 تیر 1399

اتحادیه اروپا مذاکره میشل Barnier حق با انگلستان دیوید فراست در ماه مارس است. پست-Brexit مذاکرات تجاری میان بریتانیا و اتحادیه اروپا ادامه دارد.

عکس: استخر جدید/ایسنا

قریب الوقوع اقتصادی طلاق میان بریتانیا و اتحادیه اروپا تبدیل شده است یک آزمایش در سریع de-جهانی شدن در برابر پس زمینه از جهانی همه گیر.

بریتانیا رسما چپ بزرگترین بلوک تجاری در ماه ژانویه اما این کشور همچنان در اتحادیه اروپا و رسوم منطقه و بازار واحد تا پایان سال اجازه می دهد زمان برای ایران. روز دوشنبه در بریتانیا و اتحادیه اروپا مذاکره کنندگان آغاز خواهد شد پله تا تلاش برای امن غیر معمول نوع معامله: یکی قرار دادن موانع جدید برای تجارت است.

دولتها در سراسر جهان با استفاده از Covid-19 بحران به ترویج سیاست های حمایتی و بازگرداندن خطوط تولید برای محافظت از صنایع استراتژیک. Brexit مذاکرات نشان دهنده یک پیچ و تاب و در این موضوع با بریتانیا شکستن اوراق قرضه از آن مهم تجارت بين بخشی برای به دست آوردن آزادی به اعتصاب معاملات با کشورهای دیگر از جمله ایالات متحده آمریکا

تا کنون Brexit تجارت مذاکرات انجام شده به طور عمده توسط کنفرانس ویدئویی ثابت کرده اند که کج خلق به عنوان هر دو طرف به دنبال ایجاد فشار پیش از پایان سال مهلت.

مقامات دو طرف می گویند یک معامله ممکن است. اما این سوال در حال حاضر نیست و اگر مذاکرات منجر خواهد شد بیشتر بوروکراسی یا تجارت اصطکاک اما نه چقدر می گوید: رائول Ruparel که قبلا به توصیه دولت انگلیس در مبارزه با تروریسم در اروپا مذاکرات است. "بسیار زیادی از اقتصادی درد در حال حاضر قیمت در," او می گوید.

به اشتراک گذاری افکار خود را

که چالش ها در مبارزه با تروریسم در اروپا مذاکرات تجاری هستند thorniest? پیوستن به مکالمه زیر.

سال گذشته نخست وزیر بوریس جانسون کاهش جاه طلبی برای یک معامله تجاری به طوری که نه برای حفظ کشور شدیدا یکپارچه با اتحادیه اروپا. در عوض دولت انگلیس می گوید که می خواهد یک توافق اولیه است که تضمین می کند آن را مدیون به قوانین دیکته شده توسط بروکسل اجازه می دهد آن را یک آزادتر دست به کنترل سیاست های داخلی.

تحت چنین معامله بریتانیا بزرگ بخش خدمات از جمله آن گسترده مالی حقوقی و حسابداری مرکز دیگر نمی خواهد باید دسترسی بدون درز به اتحادیه اروپا مشتریان. وجود خواهد داشت بیشتر محدود کردن همکاری امنیتی با بریتانیا قفل شده است و از برخی از پایگاه داده مشترک در جرم و جنایت. و وجود خواهد داشت چک آداب و رسوم کالا برای اولین بار در دهه.

مذاکره کنندگان باید حل و فصل یک مجتمع تجاری کردن: چگونه تراز انگلستان باقی می ماند و باید به اتحادیه اروپا هنوز به برخی از دسترسی ترجیحی به بلوک. این نگرانی اتحادیه اروپا انگلیس را تضعیف کسب و کار اروپا به لطف شل تر استانداردها و یارانه های دولتی. آن را می خواهد به کراوات بریتانیا به مجموعه ای از استانداردهای نظارتی در بازار کار و محیط زیست و کمک های دولتی—که از آن نمی توانند به راحتی منحرف.

هر دو طرف می خواهند به توافق در محل سقوط به طوری که کسب و کار است و هم به تنظیم. هر دو امیدواریم که یک معامله را از بین بردن نیاز به تعرفه ها و سهمیه بندی کالاهای تجاری. اگر هیچ معامله توافق طیف وسیعی از تعرفه ها به اجرا در آمده است به طور خودکار بالا بردن آمار به تجارت دو جانبه جریان ارزش 800 میلیارد دلار در سال است.

معلوم نیست که آیا هر گونه معامله می تواند به طور کامل به اجرا در آمده Jan. 1. بریتانیا گفته است که نمی خواهد در ابتدا اعمال کامل مرز چک-واردات از اتحادیه اروپا به کروناویروس-آمار کسب و کار پر بار تر جدید کاغذ بازی. اتحادیه اروپا گفته است که نمی خواهد معامله بمثل کردن.

حلق آویز بیش از این مذاکرات است Covid-19. تحلیلگران در ابتدا فکر می کردم که اقتصادی ویران ناشی از رمان coronavirus را مجبور انگلستان به درخواست تمدید برای مذاکرات تا دو سال. آن را تا به حال تا پایان این ماه به انجام این کار, اما گفته است که نمی خواهد.

در عوض مقامات بریتانیا دو برابر کردن امیدوار است که اتحادیه اروپا نمی خواهید یک تجارت مبارزه در وسط یک بیماری همه گیر.

"ما قادر خواهد بود برای پاسخ به ما نیازهای اقتصادی خلاق و سازنده راه نگاه کردن به قوانین و مقررات و به دنبال راه های که در آن ما حمایت از صنایع در یک راه است که ما شده اند قادر به انجام قبل از" آقای جانسون گفت: مجلس به تازگی. "اجازه دهید ما به تاخیر نمی آن لحظه; اجازه دهید ما با آن."

"ما قادر خواهد بود برای پاسخ به ما نیازهای اقتصادی خلاق و سازنده راه' نخست وزیر بوریس جانسون گفت: مجلس به تازگی.

عکس: Chris J Ratcliffe/گتی ایماژ

اتحادیه اروپا در عین حال می گوید: آن را نمی خواهد به فروش برساند دسترسی به تجارت باشگاه در ارزان است. "ما در حال آماده به کار در یک عملیاتی و هوشمندانه سازش اما هرگز در هزینه های بازار واحد" میشل Barnier اتحادیه اروپا مذاکره کننده ارشد گفت: به تازگی.

اتحادیه اروپا می خواهد ترتیبات که تضعیف بریتانیا نقش به عنوان یک عمده اتحادیه اروپا خدمات hub یا تولید نقطه ورود به بازار واحد آقای Barnier گفت.

او گفت: اتحادیه اروپا نمی خواهد به توافق برسند به قوانین انعطاف پذیر مبدا—محدودیت در چه مقدار از مقدار محصول را باید در داخل کشور منابع به پیروزی صفر-تعرفه وضعیت—که اجازه می دهد انگلیس به جمع آوری مواد در سطح جهان هزینه پایین تر از رقبای اروپایی و صادرات تعرفه-رایگان به بلوک.

معامله یا هیچ معامله راه طرف انجام کسب و کار را کاملا تغییر خواهد کرد. انگلستان کسب و کار واردات و صادرات به اتحادیه اروپا را مجبور به پر کردن اضافی و 215 میلیون آداب و رسوم اعلان هر سال با توجه به دولت انگلیس.

انگلیسی-صادرات محصولات حیوانی برای مثال نیاز به گواهی سلامت را وارد کنید و از طریق بازرسی ویژه ای پست که در آن نصف خواهد فیزیکی تحت بازرسی. جریان آزاد کارگران بین اقتصاد به پایان خواهد رسید. طیف وسیعی از مدارک حرفه ای از جمله کسانی که برای وکلا و حسابداران به نظر می رسد بعید است به رسمیت شناخته شده توسط اتحادیه اروپا.

اتحادیه اروپا اجرا می شود یک مازاد تجاری با انگلستان و مقامات می گویند که شکست خورده ایران یکی از بزرگترین خطرات اقتصادی بلوک در حال حاضر مواجه است.

اما—از آنجا که نسبت به انگلستان تجارت با اتحادیه اروپا بسیار بالاتر از اتحادیه اروپا تجارت با انگلستان—بریتانیا روبرو خواهد شد بزرگتر آمار بسیاری از اقتصاددانان می گویند. اقتصاد انگلستان است و انتظار می رود به رشد 3.1 درصد کمتر از آن را به عنوان یک عضو اتحادیه اروپا تا سال 2030 حتی اگر یک معامله تجاری است زده بر اساس پژوهش آکسفورد اقتصاد است.

انگلستان شرکت های در معرض خطر قطع عضو اتحادیه اروپا زنجیره تامین به احتمال زیاد فشردن تولید و سرمایه گذاری است. کاهش خدمات تجارت ساخته شده است که تا 43 درصد از انگلستان-صادرات به اتحادیه اروپا در سال 2019 و ورود کمتری از مهاجران را تحمیل بیشترین آسیب را در اقتصاد می گوید جان Springford یک اقتصاددان در مرکز اصلاحات اروپا مستقر در لندن فکر می کنم تانک.

این CER می بیند ارزش خدمات مالی انگلستان-صادرات به اتحادیه اروپا کاهش تقریبا 60% تحت یک قرارداد تجاری و حمل و نقل-خدمات-صادرات حذف 15 درصد است.

به اشتراک گذاری افکار خود را

که چالش ها در مبارزه با تروریسم در اروپا مذاکرات تجاری هستند thorniest? پیوستن به مکالمه زیر.

برخی از بالقوه به خطر انداخته در حال ظهور است. اتحادیه اروپا نشانه های آن ممکن است در نهایت مقیاس تقاضای خود را برای انگلستان به حفظ دولت کمک قوانین است که حاکم بر دولت برای حمایت از صنایع در راستای اروپا.

یکی از ایده های مطرح شده توسط مذاکره کنندگان اجازه می دهد اتحادیه اروپا برای اعمال مجازات های قابل توجه از جمله تعرفه های انگلیس کالا, اگر انگلستان انحراف از بلوک های نظارتی استانداردهای مقامات اروپایی می گویند اگر چه یک مقام ارشد انگلیسی ایران روز پنجشنبه گفت که ترک بریتانیا در معرض بیش از حد اقتصادی عدم قطعیت است.

شیلات اتحادیه اروپا نشان داده است آن را ممکن است قبول خواسته بریتانیا برای انگلستان به یک بزرگتر سهمیه ماهی در آبهای اما به احتمال زیاد فشار چندین ساله ترتیبات نمی سالانه مذاکرات لندن می خواهد.

در میان باقی مانده تفاوت بزرگ انگلستان می خواهد مینی معاملات در بخش های مختلف در حالی که اتحادیه اروپا می خواهد یک فراگیر مقابله با یک داوری پانل دادن این اهرم برای اعمال مجازات در یک منطقه برای نقض جاهای دیگر.

در حالی که آمار اقتصادی از مبارزه با تروریسم در اروپا به احتمال زیاد خواهد شد به مراتب هرحال گیر مبارزه با تروریسم در اروپا را می تواند در دراز مدت. "موانع تجاری دائمی هستند. امیدوارم Covid-19 موقت شوک می گوید:" آقای Springford.

نوشتن به حداکثر در کولچستر max.colchester@wsj.com و لورنس نورمن در laurence.norman@wsj.com

کپی رایت ©2020 Dow Jones & Company, Inc. تمام حقوق محفوظ است. 87990cbe856818d5eddac44c7b1cdeb8tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de
آخرین مطالب
مقالات مشابه
نظرات کاربرن