کم مایل به قرمز می خواهد به شناخته شده به عنوان " یکی از بهترین دو طرفه بازیکنان در NBA

کم مایل به قرمز تا به حال بیش از دو و نیم ماه به تأمل در خود rookie فصل است که این بیماری همه گیر کوروناویروس

توسط ISTGAHESHOMAREYEK در 11 خرداد 1399

کم مایل به قرمز تا به حال بیش از دو و نیم ماه به تأمل در خود rookie فصل است که این بیماری همه گیر کوروناویروس برش های کوتاه با 15 بازی که NBA معلق بازی آوریل 11.

حتی با کسانی که در بازی های باقی مانده برجسته هر چند مایل به قرمز است فصل اول به عنوان یک حرفه ای احساس مانند یک مدت طولانی و مدیریت ساییدگی و پارگی می آید که با آن یکی از بزرگترین درس او در سال 1.

"آن را بسیار گیج کننده و تنظیم شد کمی دیوانه" مایل به قرمز گفت. "اما که یکی از بزرگترین چیزهایی که من تا چه مدت این فصل بود. من تا به حال واقعا مراقبت از بدن من حق خوردن چیزهای چیزهای شبیه به آن. ... تمام زندگی من تقریبا می تواند فقط بلند شدن و رفتن. و فقط بازی. اما این واقعا یک فصل طولانی. بازی های شما رو پشت به پشت شما در حال رفتن از میامی به L. A. L. A. به مینه سوتا از آن دیوانگی است. اما آن را سرگرم کننده هنگامی که شما به آن استفاده می شود هنگامی که شما کشف کردن روال خود را."

با فصل در وقفه 6-پا-8 بال شده است و ماندن او در آتلانتا آپارتمان و کار با استفاده از تجهیزات او در دست است و البته در حال اجرا تپه با او 7-ماه-پیر سگ طوفان به گرفتن برخی از قلبی در آن وجود دارد ("او را یک مشت" مایل به قرمز اضافه شده). روز دوشنبه او در سفر به شاهین' تسهیلات عمل که به تازگی بازگشایی شد که در حال حاضر پناهگاه در محل محدودیت را کاسته.

آن را به دنبال بیشتر و بیشتر مانند NBA به طور منظم فصل راه اندازی مجدد ممکن است حذف تیم مانند Hawks که تقریبا حذف از حذفی مشاجره با ESPN گزارش وجود دارد در حال رشد حمایت در میان مالکیت برای از سرگیری بازی برای 22 از 30 تیم در پردیس سناریو در دیزنی جهان در اورلاندو ارائه می دهد که لیگ یک بیشتر در محیط کنترل شده.

اگر مایل به قرمز است rookie نجومی در واقع یک او پدید آمده با مقدار زیادی از تجربه بازی shouldering کافی مسئولیت به عنوان اول سال بازیکن و یک عضو از شاهین' هسته "پنج" و یک هدف مشخص حرکت رو به جلو.

"من قطعا می خواهید به شناخته شده به عنوان یکی از بهترین راه دو بازیکن" مایل به قرمز گفت.

مدیر کل تراویس Schlenk بخشی از اتحاد bragged در چه مایل به قرمز نشان داد در دفاع به عنوان یک تازه کار: "او یک شانس به یکی از بهترین بازیکن دفاعی در لیگ. ... دفاعی خود را تطبیق پذیری که قادر به محافظت سریعتر نقطه نگهبانان و نوع پوشش Trae (جوان) که در پایان است که رفتن به بسیار مهم برای ما در حال حرکت رو به جلو است."

مایل به قرمز ایجاد یک هویت به عنوان یک مدافع با کیفیت اوایل که معمولا کندتر به توسعه مهارت برای rookies. اما خود جرم شد نامنظم و 3 نقطه شات بود هیچ جا یافت می شود اولین کشش در لیگ تیراندازی 5.6% در 3 در ماه اکتبر و 27.9 درصد در ماه نوامبر; تیراندازی 20.9 درصد از این میدان در ماه اکتبر 32 درصد در ماه نوامبر و 35.9 درصد در ماه دسامبر.

شاهین مربی لوید پیرس گفت: در اوایل ماه نوامبر مایل به قرمز است که در تلاش بود به "ضرب و شتم مردم با حرکت" به جای گرفتن در سراشیبی و حمله به لبه زمانی که او در خارج به ضرب گلوله در حال سقوط نیست.

آزار دهنده آسیب کشاله ران بود که bugged مایل به قرمز پس از وقت خود را در دانشگاه دوک (او تا به حال عمل جراحی در طول تابستان که باعث شد او را به دست Summer League) قرار داده و او را پشت ورود به فصل. به عنوان فصل رفت و او تنظیم روال خود را برای کمک به انطباق با NBA — نبود علم موشک فقط خواب بیشتری, بیشتر, درمان, بیشتر فیلم-تماشای مایل به قرمز گفت. و البته توصیه های بیشتر از وینس کارتر که به او کمک کرد تا ثابت و "مرطوب ماکارونی" از شات خود را.

"چند ماه اول من من حتی نمی باید یک روال من هنوز در تلاش برای کشف که از" مایل به قرمز گفت. "گذشت زمان, من به نوعی آن را نمیفهمد آنچه که برای من کار می کند و به عنوان آن را به سمت وسط فصل من از نوع شکل آن را حل و فصل کردم و کمی راحت تر و طبقه."

خود را به جرم آمد اما با نگاهی به گذشته مایل به قرمز است ممنون که عقب نشینی از آن ساخته شده او را کلیدی در دفاع از گرفتن بروید. قبل از شوت او شروع به سقوط این چیزی است که او می تواند چسبیدن به کلاه خود ،

"من فکر می کنم که چرا آن را بسیار دشوار در ابتدای فصل فقط تلاش برای بدست آوردن من ریتم و جریان و چیزهای مانند این که" مایل به قرمز گفت. "این درد را در لب به لب, برای, کمی, اما من فکر می کنم همه چیز را با دلیل اتفاق می افتد, بنابراین من از خدا تشکر کنم برای آن است. من فکر می کنم آن را به من ساخته شده بهتر, مدافع, یک ورزشکار بهتر. پس از آن کار می کرد برای من."

زمانی که در دانشگاه دوک و تلاش خود را از طریق کشاله ران آسیب مایل به قرمز زمان را صرف کار با نیک پاتر, مدیر بالا عملکرد و علوم ورزشی برای بسکتبال مردان که او اعتبار برای دفاع از خود را افزایش می دهد.

"من فقط فکر می کنم من تلاش بسیار در حمله end (در آغاز rookie فصل) است که شما تنها می تواند متوجه من دفاع در حالی که در گذشته جرم بهتر از من دفاع اما در ابتدای فصل این بود بدبختانه" مایل به قرمز گفت.

"من احساس می کنم خیلی خوب مدافع, اما من فکر نمی کنم من شد واقعا مدافع خوب تا زمانی که من به دوک ، من بهتر است در آن سمت از زمین در دانشگاه دوک. ... من فکر می کنم آن را فقط به من آسیب کشاله ران است که من تا به حال در طول کل فصل. پسر من نیک پاتر یکی از مربیان در دانشگاه دوک ما انجام شد تا بسیاری از اسلاید و چیزهای تلاش برای بدست آوردن من کشاله ران راست و من فکر می کنم من فقط بهتر است چرا که از آن پس بدیهی است که در عمل در تمام طول روز ما بازی دفاع, بنابراین من فکر می کنم که آنچه که من در زمان دفاع به سطح بعدی."

مایل به قرمز که در 20 جوانترین بازیکن در شاهین' فهرستی طول می کشد افتخار در بازی دفاع. به عنوان فصل پیشرفت هر چند او به ارمغان آورد به جدول در جرم به طور متوسط 11.9 امتیاز در هر بازی و تیراندازی 40.3% در 3 ماه ژانویه به طور متوسط 13.4 امتیاز و تیراندازی 44.1% از این میدان در ماه فوریه و به طور متوسط 17.5 امتیاز و تیراندازی 47.6% در 3 و 55.1 درصد از زمینه بیش از چهار بازی در ماه مارس است.

به طور کلی مایل به قرمز به طور متوسط 10.5 امتیاز 3.7 ریباند و 1.5 کمک در بازی به عنوان یک تازه کار, بازی, 26.7 دقیقه در هر بازی.

ساختمان در آن و همچنین بهبود در دفاع مایل به قرمز هستند که در اهداف در حال حرکت رو به جلو (هر زمان که ممکن است برای Hawks که ممکن است در نهایت نیاز به صبر کردن برای شروع با تاخیر به 2020-21 فصل به بازی یکی دیگر از بازی).

"در ادامه برای دریافت پس از آن در پایان دفاعی," مایل به قرمز گفت. "من از آن لذت ببرید من یک استعداد برای آن در ادامه برای بهبود آن طرف توپ. ... بدیهی است که در این سال شروع کردم آهسته (در جرم) اما من آن را برداشت و به سوی پایان, پس فقط چیدن تا جایی که من سمت چپ خاموش است."

مایل به قرمز که تنها با شروع به پیدا کردن جای پای خود را هنگامی که بازی متوقف شد شرح داده شده در این فصل (که در آن شاهین رفت 20-47 رفتن 12-15 از Jan. 14-11 مارس پس از یک 8-32 شروع) به عنوان یک "رشد سال" برای بسیار جوان تیم اما او فکر می کند آنها را به قطعات مناسب برای یک گام به جلو در فصل آینده.

"من فکر می کنم آسمان محدود برای ما صادقانه با شما" مایل به قرمز گفت. "ما باید تمام قطعات که در آن طول می کشد به یک واقعا خوب تیم در NBA. بدیهی است که با Trae بودن Trae ما خوب اندازه تمام اطراف و من فکر می کنم با اضافه کردن (مرکز Clint کپلا) به صف در حال رفتن به مقدار زیادی کمک کند. بدیهی است افزود: برخی از کهنه بچه ها به ما, به طوری که همیشه کمک می کند. من فکر می کنم سال آینده را برای رفتن به یک واقعا سال خوبی برای ما و من به دنبال به جلو به آن است."

پشتیبانی واقعی روزنامه نگاری. پشتیبانی محلی نگاری. اشتراک در مجله آتلانتا قانون اساسی امروز است. دیدن ارائه می دهد.

اشتراک خود را به Atlanta Journal-Constitution بودجه در عمق گزارش و تحقیقات است که شما در حفظ و آگاهانه. با تشکر از شما برای حمایت از واقعی روزنامه نگاری.

دانلود جدید برنامه AJC. بیشتر اخبار محلی, اخبار بیشتر و در عمق روزنامه نگاری. AJC.com. آتلانتا. اخبار. در حال حاضر.

دانلود جدید برنامه AJC. بیشتر اخبار محلی, اخبار بیشتر و در عمق روزنامه نگاری. AJC.com. آتلانتا. اخبار. در حال حاضر.tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de
آخرین مطالب