کاردینال پل می دانست کشیش پدوفیلیا منتقل شد برای محافظت از کلیسا پرس و جو پیدا کردم

کاردینال جورج پل, تصویر خروج از زندان در استرالیا, مارس 7. عکس: دیوید Crosling/AAP/ایسنا تو

توسط ISTGAHESHOMAREYEK در 18 اردیبهشت 1399

کاردینال جورج پل, تصویر خروج از زندان در استرالیا, مارس 7.

عکس: دیوید Crosling/AAP/ایسنا

سیدنی—کاردینال جورج پل می دانست بدنام کشیش پدوفیلیا یک خطر زمانی که او برداشته شد از یک محله در اوایل 1980s به محافظت از کلیسا بیشتر از رسوایی استرالیا رسیدگی به نهادی پاسخ به سوء استفاده جنسی از کودکان یافت می شود.

قبلا redacted یافته های کمیسیون سلطنتی استرالیا بالاترین فرم درخواست—منتشر شد پنج شنبه. آنها یک ماه پس از این کشور را از اتهام تبرئه سابق واتیکان امور مالی رئیس جنسی کودکان-سوء استفاده اتهامات واژگونی یک اعتقاد است که تقسیم جامعه استرالیا و کاتولیک در سراسر جهان است.

این گزارش نشان می دهد این کمیسیون رد کاردینال پل شواهدی وجود دارد که او تا به حال شده است به دروغ توسط مقامات کلیسا در مورد جرالد Ridsdale یک کشیش کاتولیک با آنها کاردینال پل به عنوان یک کشیش جوان در کاردینال زادگاه بالار.

Ridsdale بعدها به جرم چندین فقره سوء استفاده جنسی از کودکان و زندانی شده پس از 1990s شروع شد.

کاردینال پل را تکذیب کرد در این کمیسیون جلسات که او تا به حال شناخته شده در مورد Ridsdale این جنایات و گفت: مقامات کلیسا نمی دهد دلیل واقعی برای حذف او از محله کار در سال 1982.

"کاردینال پل شواهد که" آزار جنسی کودکان ذکر نشده بود' و 'true' دلیل داده نشده پذیرفته نشده است" این گزارش گفت:. "به عنوان کاردینال پل پذیرفته راز بود در حداقل دو parishes توسط 1978."

تصمیم به حرکت Ridsdale به یک نقش است که محدود کردن تماس خود را با کودکان ساخته شده بود توسط یک اسقف که قریب به اتفاق نگرانی این کمیسیون گفت که برای محافظت از کلیسا بیشتر از رسوایی. کاردینال پل یک کشیش که در آن زمان بخشی از یک گروه مشورت با اسقف.

یک سخنگو گفت کاردینال شگفت زده شد توسط برخی از دیدگاه های سلطنتی کمیسیون در مورد اقدامات خود را. "این نمایش ها پشتیبانی نمی شوند توسط شواهد" این سخنگو گفت: از جمله شهادت از دیگران در این گروه چه کسی گفت که آنها نمی یاد از Ridsdale را متخلف تا بعدا.

کمیسیون سلطنتی اعلام شد در سال 2012 به بررسی پاسخ به اتهامات جدی کودک آزاری بیش از چند دهه در موسسات از جمله کلیساها و مدارس و یتیم خانه ها و باشگاه های ورزشی. پنل گزارش منتشر شده بودند در سال 2017, اما تا به حال بخش های محذوف برای جلوگیری از prejudicing هر زمان یا در آینده تعقیب از جمله پرونده کاردینال پل.

یافته های این کمیسیون نمی مربوط به سوء استفاده اتهامات علیه کاردینال پل بلکه به دلیل دانش و پاسخ به شکایت علیه کشیش و برادران مسیحی در 1970s و 1980s.

"ما راضی هستند که در سال 1973 پدر پل تبدیل شده ذهن خود را برای احتیاط از Ridsdale گرفتن پسران در اردوگاه های شبانه," قبلا redacted گزارش گفت:. "به احتمال زیاد دلیل این که کاردینال پل اذعان شد و این احتمال که اگر کشیش یک در یک با یک کودک پس از آن می تواند آنها سوء استفاده جنسی از یک کودک و یا حداقل ایجاد شایعات بی اساس در مورد یک چنین چشم انداز."

در آن زمان او به شواهد در سال 2016 کاردینال گفت: این کمیسیون که کلیسا ساخته شده بود "عظیم اشتباهات" در دست زدن به سوء استفاده جنسی اما او را تکذیب کرد شخصی تخلف است. پس از این کمیسیون به پایان رسید او ملاقات خصوصی در رم با رابطه جنسی-قربانیان سوء استفاده از استرالیا از جمله Ridsdale برادرزاده دیوید Ridsdale بود که مورد آزار قرار گرفته توسط عموی خود.

نوشتن به راشل Pannett در rachel.pannett@wsj.com

کپی رایت ©2020 Dow Jones & Company, Inc. تمام حقوق محفوظ است. 87990cbe856818d5eddac44c7b1cdeb8tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de
آخرین مطالب
مقالات مشابه
نظرات کاربرن