چین و هند از خروج از هیمالیا بن بست

Pangong Tso دریاچه علائم بخشی از مناقشه مرزی بین هند و چین در کوه های هیمالیا. عکس: Manish Swarup/

توسط ISTGAHESHOMAREYEK در 21 خرداد 1399

Pangong Tso دریاچه علائم بخشی از مناقشه مرزی بین هند و چین در کوه های هیمالیا.

عکس: Manish Swarup/آسوشیتد پرس

دهلی نو—هند و چین را آغاز عقب کشیدن برخی از نیروهای خود را از یک بن بست در مناطق مرزی مورد مناقشه در کوه های هیمالیا, پس از مذاکرات اخیر بین سران و رهبران نظامی و دیپلماتیک تلاش برای آرام کردن تنش به گفته یک مقام امنیتی.

چینی نیروهای منتقل شده به چندین مایل از خط مقدم در سه مورد مناقشه مرزی-گشت امتیاز در یکی از مناطق این مقام امنیتی گفت.

"کاهش نیروهای نظامی نیست, قابل توجهی, اما آن را نشان می دهد که هدف از این دو ارتش به سمت د-افزایش تنش" گفت: این مقام.

چینی نیروها نیز حذف برخی از اسکان موقت و خارج نزدیک به دو دوجین از خودروهای زرهی گفت: این مقام. هند نیز خارج برخی از نیروهای خود و وسایل نقلیه از خط مقدم.

چین نمی به طور مستقیم تایید می کنند که نیروهای خود را به حال به عقب کشیده و یا اگر آن را به حال ساخته شده است هر گونه تغییرات خاص در امتداد مرز اما در به طور منظم نشست خبری در پکن چینی وزارت امور خارجه سخنگوی Hua Chunying روز چهارشنبه گفت که "در حال حاضر دو طرف در حال گرفتن مربوطه اقدامات برای تسهیل وضعیت در مرز."

چین و هند مبارزه یک جنگ در امتداد مرز در سال 1962 و دو کشور اختلاف محل وقوع مرزی در مکان های مختلف. شعله ور شدن یو پی اس بین گشت و اختلافات بیش از زیرساخت های از جاده ها به سربازان امکانات اغلب رخ می دهد.

دو کشور ایستاده بود سر به سر در مقابل یکدیگر برای بیش از دو ماه در سال 2017 بیش از یک کشش زمین بین چین و بوتان هند متحد که هند با توجه به عنوان محوری برای دفاع از ادعای خود در برابر چین است. تنش بالا باقی مانده است تا زمانی که دو طرف یک معامله را برای نیروهای نظامی خود را به قدم به عقب.

سربازان هندی عکس در آموزش در سال 1962 سال هند و چین مبارزه یک جنگ مرزی.

عکس: لری لانه/زندگی مجموعه عکس/گتی ایماژ

این مرز گرد و غبار-یو پی اس و موضع گیری بین این دو قدرت هسته ای خود را منعکس کند طولانی مدت در مسابقه برای نفوذ جهانی. اختلافات شده اند در دهه گذشته همراه خود را بیش از 2000 مایل مرز طولانی با بسیاری از مرز رقابت و تعریف نشده است. هر دو کشور ادعای قابل توجهی تکه از یکدیگر را از خاک در حالی که برخی در هند نگران است که چین در تلاش است به تدریج تصرف منطقه یک تکه در یک زمان.

رقابت را تشدید کرده که افزایش تنش بین آمریکا و چین در طول coronavirus بحران تحلیلگران می گویند.

"چین است که به وضوح تحت فشار هر دو در داخل و در سطح جهانی گفت:" سخت نفس نفس زدن استاد روابط بین الملل در کالج کینگ لندن است.

اخیر افزایش در ساخت و ساز و سربازان جنبش در آن طرف مرز در تلاش برای مطابقت مشابه قبل تلاش های چینی نیز ممکن است عامل شده اند در حرکت های اخیر چین در امتداد مرز گفت: آقای نفس نفس زدن.

درگیری شکسته در دیگر مورد مناقشه مرزی هیمالیا نقاط از جمله در محل اولیه عود ماه گذشته دیدم که نمرات هندی و چینی سربازان فریاد زدن در هر یک از دیگر و تبادل ضربات فیزیکی. برخی در هر دو طرف مجروح شدند.

دو کشور باید پس از اعزام هزاران اضافی نیروهای نظامی و تسلیحات استراتژیک به مرز نقاط عمدتا در نزدیکی ارتفاع بالا Pangong Tso دریاچه همراه خود اختلاف مرزی با توجه به کارشناسان و مقامات.

نارندرا نخست وزیر هند, دوم راست, باعث می شود یک نقطه در دیدار با رئیس جمهور چین شی جینپینگ دوم سمت چپ در پورام هندوستان در ماه اکتبر 2019.

عکس: جزوه/خبرگزاری فرانسه/گتی ایماژ

از بین بردن سربازان از فرار ترین مناطق مرزی دیده می شود به عنوان یک اعتماد به نفس-ساختمان ورزش هفته بعد از جلسات بین دو ارتش از جمله چهره به چهره بحث هفته گذشته بین فرماندهان ارشد Moldo بر طرف چینی از مرز. آنها در مورد راه هایی برای جلوگیری از برخوردهای ناخواسته در مناطق مورد مناقشه و چگونه برای جلوگیری از تشدید اگر دو کشور' سربازان اجرا به هر یک از دیگر. چین و هند که هر دو ساخته شده است, بیشتر جاده ها, پل ها و تاسیسات نظامی در داخل و اطراف مناطق مورد مناقشه در سال های اخیر افزایش احتمال برخورد.

بیشتر مذاکرات برنامه ریزی شده شروع چهارشنبه در پایین فرمان سطوح برای حل و فصل مسائل برجسته در دیگر مناطق مورد مناقشه از جمله در نزدیکی شمال بانک یخبندان دریاچه, که در آن اوضاع همچنان متشنج, با توجه به رسمی.

نوشتن به راجش روی در rajesh.roy@wsj.com

کپی رایت ©2020 Dow Jones & Company, Inc. تمام حقوق محفوظ است. 87990cbe856818d5eddac44c7b1cdeb8tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de
آخرین مطالب
مقالات مشابه
نظرات کاربرن