چین رزین های جهانی نقش رهبری در مبارزه با کروناویروس

رئیس جمهور یازدهم گفت: مجمع بهداشت جهانی مجازی در جلسه روز شنبه که دولت باید خود را افزایش تعهدات مال

توسط ISTGAHESHOMAREYEK در 30 اردیبهشت 1399

رئیس جمهور یازدهم گفت: مجمع بهداشت جهانی مجازی در جلسه روز شنبه که دولت باید خود را افزایش تعهدات مالی به چه کسی است.

عکس: که/خبرگزاری فرانسه/گتی ایماژ

رئیس جمهور چین با استفاده از سازمان بهداشت جهانی در اجلاس ادعا یک ادعای رهبری جهانی در مقابله با یک بیماری همه گیر آغاز شد که در کشور خود امیدوار کننده 2 میلیارد دلار در coronavirus کمک به خصوص در آفریقا و حمایت سازمان ملل و آژانس در آن مبارزه با آمریکا

در سخنرانی خود در مجمع بهداشت جهانی WHO سالانه و مهم ترین جلسه, چینی, رهبر, ستایش آژانس و گفت: دولت های دیگر باید خود را افزایش تعهدات مالی به آن است. ماه گذشته U. S.—بزرگترین که اهدا کننده—گفت: این امر توقف کمک های مالی بیش از نگرانی هایی است که این سازمان در زمان گزارش های اولیه از چین در ارزش اسمی.

تمام بعد از ظهر دوشنبه متحدان آمریکا از جمله رئیس جمهور فرانسه امانوئل پاکسازی و آنگلا مرکل صدراعظم آلمان—گرفته شده توسط ویدئو کنفرانس شکایت در مورد عدم بین المللی رهبری و ارائه شده اشاره کرد و انتقاد برای کسانی که حمایت از این که هر چند هیچ کدام به طور خاص به نام ایالات متحده آمریکا

زودتر

رئیس سازمان بهداشت جهانی, دکتر Tedros Adhanom Ghebreyesus خواست همبستگی جهانی در پاسخ به کروناویروس همه گیر و گفت: آنها پشیمان مغلوب ساختن پیشی جستن دولت تصمیم به تعلیق کمک های مالی به چه کسی است. عکس: Salvatore Di Nolfi/سازمان حفاظت محیط زیست/شاتر (در اصل منتشر شده 15 آوریل سال 2020)

درک Coronavirus

  • آنچه ما می دانیم در مورد ویروس
  • Covid-19 آزمایش و درمان
  • یک راهنمای به دولت مستندات
  • زنده به روز رسانی: Coronavirus و کسب و کار
  • حقایق در مورد کوروناویروس (en Español)

آقای یازدهم عمده بود رهبر جهان به آدرس این کنفرانس است. او مشخص طیف وسیعی از جدید چینی تعهدات از جمله "جهانی بشردوستانه پاسخ انبار و توپی در چین برای اطمینان از بهره برداری از antiepidemic زنجیره تامین." آن را ارائه می دهند پزشکان و تجهیزات به ده ها تن از کشورها به ویژه در آفریقا ،

چین را افزایش می دهد پشتیبانی برای آفریقا مراکز کنترل و پیشگیری از بیماری پان قاره سازمان تا حد زیادی با بودجه دولتی توسط مراکز ایالات متحده برای کنترل و پیشگیری بیماری و بیل و ملیندا گیتس.

آقای یازدهم نیز به نظر می رسد برای بیان عدم قطعیت در مورد ریشه های همه گیر و گفت: "ما همچنین نیاز به ادامه حمایت از تحقیقات جهانی توسط دانشمندان در منبع و راه های انتقال ویروس است."

پکن تعهد 2 میلیارد دلار به کسی که به مقدار یک تاکتیک انحرافی در بخشی از پکن و به هیچ وجه نشان دهنده عقب نشینی آمریکا از رهبری آن مسئولیت ها در سراسر جهان در میان همه گیر سعید جان Ullyot سخنگوی شورای امنیت ملی.

چین تعهد "یک نشانه برای منحرف کردن اذهان از تماس از تعداد فزاینده ای از سازمان ملل خواستار پاسخگویی برای دولت چین را شکست به تعهدات خود تحت مقررات بین المللی بهداشت به حقیقت و هشدار دادن به جهان از چه بود" آقای Ullyot گفت. "به عنوان منبع از شیوع چین دارای یک مسئولیت ویژه ای به پرداخت بیشتر و بیشتر," او گفت:.

آقای Ullyot را تکذیب کرد که آقای تهمت انجماد از بودجه به این که کاهش می یابد رهبری آمریکا در تلاش برای مقابله با کروناویروس جدید اشاره واشنگتن خود تعهد به مبلغ 10.2 میلیارد دلار به واکنش جهانی به این بیماری همه گیر.

بهداشت و خدمات انسانی, منشی, Alex آذر صحبت کرد پنج ساعت به کنفرانس با سخنرانی متهم که اجازه می دهد چین برای پنهان کردن شدت شیوع این بیماری در اوایل. "وجود دارد یک شکست توسط این سازمان برای به دست آوردن اطلاعات در جهان مورد نیاز است که شکست هزینه های بسیاری از زندگی," او گفت:.

سازمان بهداشت جهانی است که در آن این که برگزیدگان بسیاری از رهبران آن و مجموعه دستور کار خود برای سال آینده. جاری جلسه برگزار شده توسط ویدئو کنفرانس در روز دوشنبه و سه شنبه بود و تقریبا به طور انحصاری بر کروناویروس جدید و تاثیر آن.

جمع آوری شد و به معنای اجازه می دهد که و 194 عضو یک محل به بحث بهداشت عمومی سوالات. که شامل نحوه هماهنگ کردن پاسخ به همه گیر و نحوه توزیع تجهیزات پزشکی از جمله هر گونه احتمالی واکسن.

اما در روز دوشنبه, مجلس به عنوان یک فروم برای رهبران غربی به صدا سرخوردگی است که شده است وجود دارد بیش از حد کمی رهبری جهانی در مورد نحوه رسیدگی به این بیماری همه گیر. آقای پاکسازی و خانم مرکل خواهان جهان برای حمایت از چه کسی است.

در اروپا هم روبرو شده اند تماس شدت توسط coronavirus جدا اقتصاد خود را از چین به خصوص در بخش های حساس مانند پزشکی تامین زنجیره ای و ارتباطات از راه دور. همه گیر کمک کرده است دانه های گوناگون اگر هنوز نوپای ائتلاف رهبران اروپایی اعم از برخی از سوسیال دموکرات ها در آلمان به محافظه کاران در انگلستان و لیبرال ها در مرکزی کشورهای اروپایی مانند جمهوری چک برای آنها همه گیر شده متبلور که چین نشان دهنده سیستمیک تهدید به ارزش های غربی از یک منظر شبیه به برگ برنده دولت است.

اما در حال حاضر چنین خواسته برای شک و تردید استقرار نسبت به چین داشته شده در خلیج توسط رهبران ملی که بیشتر متمرکز بر ضرورت گیر و مشکل آمریکا تصمیم به توقف که بودجه.

"تنها اگر ما پیوستن به نیروهای ما ضرب و شتم این بیماری همه گیر و ما نیاز داریم که برای او غیر قابل تعویض هماهنگی نقش" آقای پاکسازی گفت. "ما نیاز به یک قوی است که برای مقابله با Covid-19 و این است که ما."

روسای جمهور سوئیس و آفریقای جنوبی ساخته شده مشابه نظرات. "جهان به نظر می رسد بر روی خلبان اتوماتیک" گفت: نخست وزیر میا Mottley باربادوس. "که در کنترل کرد ؟ که در آن رهبری است ؟ که در آن جهانی است که همکاری؟"

مجمع برجسته چگونه چین به نوبه خود هدف شیوع آغاز شد که به عنوان یک داخلی و بین المللی بحران را به یک فرصت برای شکل دادن به حکومت جهانی است.

در خانه آقای یازدهم تحت فشار بوده است, در مواجهه با رکود اقتصادی و طولانی خشم عمومی در مقامات نقایص در مراحل اولیه وقوع. اقتصاد چین در این سال تجربه اول آن تا کنون سه ماهه انقباض در تولید ناخالص داخلی عملکرد پس از پکن آغاز شد و گزارش خروجی در سال 1992.

اما به عنوان موارد در چین کاهش یافته و تقریبا به صفر—چین گزارش هفت مورد در روز یکشنبه—پکن در تلاش است برای ایجاد خود را به عنوان رهبر جهانی در برابر coronavirus. بالاتر مورد تعداد در ایالات متحده و اروپا کمک کرده است تا حزب کمونیست راستگو داخلی سرخوردگی توسط trumpeting موفقیت چین در مبارزه با این ویروس در مقایسه با غرب است.

فراتر از چین, آقای یازدهم پیدا کرده است جامعه بین المللی نا امید که هیچ کشور یا سازمان توانسته است منجر به واکنش جهانی. اروپا در تلاش بوده اند بی ربط با کشورهای مختلف زیر خود راهکار و اتحادیه اروپا قادر به کررل یک استراتژی مشترک. بسیاری از دولت ها نادیده گرفته اند که ارشاد در مورد مسائل مانند که باید بپوشند facemasks و زمانی که کشورها باید مستندات خروج. حیاتی ایالات متحده انجام داده است کمی برای هماهنگ کردن تلاش های خود را با کسانی که از آن متحدان دیرینه در اروپا و آسیا که منجر به یک خلاء سیاسی که چین در تلاش است تا گام به برخی تحلیلگران می گویند.

"این است که به همان اندازه در مورد ایالات متحده آن را به عنوان مورد چین گفت:" جود Blanchette یک چین تحلیلگر در مرکز مطالعات استراتژیک و بین المللی که افزود: "مردمی هستند که ولع مصرف رهبری است."

"این توپ در ایالات متحده دادگاه: چه باید می کردم ؟" او اضافه شده است.

ایالات متحده نقل مکان کرده بود به استفاده از مجلس برای پیشبرد دو ژئوپولیتیک حرکات.

اولین دیپلمات های آمریکایی اقدام به دریافت تایوان برای حضور به عنوان ناظر به عنوان دولت خود را در سال های گذشته قبل از روابط خصمانه در سال های اخیر بین چین و جزیره که پکن به عنوان یک استان.

آمریکا نیز تحت فشار قرار دادند برای متحدان آن به تحقیقات مستقل است که باید جستوجو کرد که آیا شیوع کروناویروس بود و به درستی به کار گرفته شده توسط مقامات در چین و اینکه آیا کسی می تواند انجام داده اند بیشتر برای مقابله با چین بیش از هر بهداشتی کاستی.

هر دو از حرکت کوتاه آمد.

تایوان نبود قادر به امن دعوت بیش از چین اعتراض; 29 کشور حمایت که پیشنهاد.

دولت این جزیره اعتراض به آقای شی جین پینگ با صدور صورت حساب های بالا در مونتاژ. "این است که چرا برخی از کشورها' رئیس جمهوری و معاون رئیس جمهوری که مورد سوال که آیا این سازمان تبدیل شده است CHO" گفت: Alex Huang سخنگوی تایوان جمهور Tsai و نشستند ون با استفاده از یک مخفف برای یک غیر موجود "چین سلامت سازمان است."

"هیچ فشاری می توانید به عقب تایوانی مردم اراده جمعی برای شرکت در, و کمک به جهان است," او اضافه شده است.

در بیانیه روز دوشنبه وزیر امور خارجه مایک Pompeo محکوم به محرومیت از تایوان از مجمع

در ضمن بیش از 100 کشور توافق کردند که برای حمایت از تحقیقات مستقل اما تنها در تاریخ بعد و تنها پس از عبارت وضوح خود را به حذف هر گونه تمرکز بر نقش چین. چین تحت فشار قرار دادند تا به صورت گسترده تر بررسی چگونگی کشورها خطاب به همه گیر یک ایده ایالات متحده نگران خواهد تغییر سرزنش از چین به بسیاری از کشورها از جمله ایالات متحده است که موفق به مهار این ویروس در خاک خود. واشنگتن حمایت قطعنامه از آنجا که مقامات ایالات متحده انتظار بررسی خواهد شد هنوز هم اجازه می دهد برای نزدیک بررسی چگونگی ویروس پدید آمده و چه مراحل و چین شکست خورده را به آن داشته باشد.

در نظرات خود را در این مجمع که مدیر کل Tedros Adhanom Ghebreyesus پشتیبانی جهانی تحقیق در امتداد خطوط که آقای یازدهم پیشنهاد قبلا در این نشست. "به راستی جامع چنین ارزیابی باید شامل تمامیت پاسخ توسط همه بازیگران در ایمان خوب است," او گفت:.

مطلع

دریافت coronavirus جلسه شش روز هفته و هفته سلامت در خبرنامه پس از بحران abates: ثبت نام اینجا را.

نوشتن به خود جلب کرد Hinshaw در drew.hinshaw@wsj.com و James T. Areddy در james.areddy@wsj.com

کپی رایت ©2020 Dow Jones & Company, Inc. تمام حقوق محفوظ است. 87990cbe856818d5eddac44c7b1cdeb8tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de
آخرین مطالب