چین سوراخ هنگ کنگ استقلال

Pro-حامیان دموکراسی در هنگ کنگ برگزار شد استقلال پرچم و شعار در طول یک تظاهرات روز شنبه در برابر چین

توسط ISTGAHESHOMAREYEK در 11 تیر 1399

Pro-حامیان دموکراسی در هنگ کنگ برگزار شد استقلال پرچم و شعار در طول یک تظاهرات روز شنبه در برابر چین امنیت ملی و قانون است.

عکس: آنتونی کوان/گتی ایماژ

دلار هنگ کنگ—چین نورد استقلال از هنگ کنگ حکومت است که پس از این شهر تحویل از حکومت استعماری با اعمال یک قانون جدید است که به پکن بسیار قوی در دست پلیس این شهر و حفظ قدرت خود.

ملی-قانون تامین گذشت نشان داد حزب کمونیست تعیین را محدود به یک سبک غربی از حکومت ساخته شده است که این شهر یک مرکز بازرگانی در شرق آسیا است. آن را دربسته در محیط اطراف دو دهه تلاش به موضوع هنگ کنگ به قوانین است که اعمال می شود در سراسر چین و ارائه پکن فراگیر پایه و اساس قانونی برای سرکوب مخالفان است.

برای ساعت پس از چین مقننه تصویب این قانون در روز سه شنبه صبح, چند, هنگ کنگ, مقامات—اجازه دهید به تنهایی عمومی—دیدم کامل قانون. یک ساعت قبل از نیمه شب, قانون چاپ و منتشر شد هنگ کنگ دولت فقط پیش از سالگرد روز چهارشنبه این شهر را به کنترل در سال 1997. آن را بلافاصله.

قانون تحمیل مجازات تا عمر حبس و سبب پکن به استقرار دولت-سازمان های امنیتی در این شهر و در برخی موارد به طور مستقیم به مقابله با مشکوک امنیت ملی و جنایت. مفاد آن جایگزین موجود هنگ کنگ قانون زمانی که دو انشعاب.

دانشمندان حقوقی به نام قانون, اساسی ترین ضعف semiautonomy که چین وعده داده شده تحت بریتانیا در سال 1997 تحویل آن مستعمره سابق—کمتر از پایان دادن به حکومت با توجه به فرمول شناخته شده به عنوان "یک کشور و دو سیستم."

"این نیاز به خواندن نگر به عنوان یک فراگیر بیانیه ای که هر چه مانع وجود دارد بین هنگ کنگ و سرزمین اصلی است و در بهترین حالت تبدیل به یک بسیار غشاء متخلخل گفت:" مارگارت Lewis, چین کارشناس حقوقی در نیوجرسی دانشگاه سیتون هال.

او گفت: پکن حتی نمی نیاز به مداخله در هر تصمیم گیری در جهت قانون به زور. "این بیشتر در مورد شبح که پکن می تواند دخالت کند و هر زمان که آن را طوری انتخاب می کند."

تاثیر فوری است به احتمال زیاد به سرکوب یک antigovernment جنبش اعتراضی که تظاهرات در یک منطقه راحتی است که محافظت از حقوق به عموم قدرت سوال شد سوخت گسترده مردم سوء ظن بیش از پکن در حال رشد نفوذ است.

به سرعت سیاسی اپوزیسیون در افراطیترین خود را از اعتراض گروه های مالی و محققان متعهد با دقت بیشتری نظارت بر کار منتشر شده و برخی از تجار خارجی گفتند که تجدید نظر در سفر به شهر.

سوء ظن در مورد پکن نیت نیز بنیادی از آن تصویب سریع قانون نوشته شده و بدون ورودی از هنگ کنگ و امضا قبل از یک متن عمومی ساخته شده است. این حرکت دارای گالوانیزه دولت های غربی مخالف است.

مدت کوتاهی قبل از این قانون به اثر رفت آمریکا گفت: این امر دیگر در نظر هنگ کنگ semiautonomous و می شدید خود را از دسترسی به برخی از تکنولوژی های صادرات در حالی که حمایت از تحریم مانند ویزا مشکل برای حزب کمونیست مقامات که مهندسی آن را به عنوان به خوبی به عنوان اعضای خانواده خود را.

در روز سه شنبه ساعت پس از متن قانون منتشر شد یک گروه دو حزبی در کنگره آمریکا راه اندازی شد تلاش برای ارائه پناهندگی به هنگ Kongers در خطر آزار و اذیت تحت قانون جدید است.

وزیر خارجه بریتانیا Dominic Raab توصیف تصویب این قانون به عنوان "عمیقا نگران کننده" و گفت: انگلستان خواهد تصمیم بر "اقدامات بیشتر" پس از بررسی این قانون در جزئیات.

محلی تحلیلگران سیاسی گفت: انتظارات از ضرر و زیان بزرگ برای پکن-حمایت نامزد در انتخابات آینده ممکن است باعث عجله دولت برای اتخاذ این قانون در حال حاضر.

بیشتر شیب در قدرت به پکن را به نفع به خصوص تضعیف دلار هنگ کنگ خوبی در نظر گرفته سیستم حقوقی است که در قانون مشترک است. شرکت های بزرگ از سراسر جهان ثبت شده در هنگ کنگ و بسیاری از کسب و کار قراردادها شامل مقررات مربوط به هش کردن اختلافات در این شهرستان است.

جهان عدالت پروژه واشنگتن-بر اساس اتاق فکر در حال حاضر در رتبه هنگ کنگ در 16 در سطح جهانی به صورت کلی قانون پنج شکاف جلوتر از آمریکا

قانون جدید مانند چین قانون اساسی وعده حفاظت از حقوق بشر و آزادی بیان و دیگر مظاهر غربی به سبک سیستم. اما منعکس کننده یک نمایش از چگونه ضعیف این قبیل اقدامات حفاظت شده در سرزمین اصلی چین و جهان عدالت پروژه رتبه کشور 88 از 120 کشور در حاکمیت قانون است.

قانون را پهن شامل مقررات است که بان کی مون "تبانی با یک کشور خارجی و یا با عناصر خارجی به خطر انداختن امنیت ملی" که حقوقی تحلیلگران به نام عمده نگرانی ها در یک شهر که در آن زبان انگلیسی است که زبان رسمی و که متمایز خود را به عنوان یک کسب و کار بین المللی شهر.

کسب و کار نیروبخش برای اطلاعات بیشتر خرید اینترنتی بیش از هنگ کنگ از جمله در حال حاضر زمان ایالات متحده-چین در ارتباط است. سانتا کلارا, کالیفرنیا.-بر اساس مدار یکپارچه ساز Ambarella, Inc. هشدار داد در پرونده این هفته به کمیسیون بورس و اوراق بهادار از امکان اختلال در هنگ کنگ توزیع انبار که دسته یک "اکثریت قابل توجهی" از آن محموله هر چند تا کنون فعالیت خود شده است تحت تاثیر قرار. "تجارت تنش بین ایالات متحده و چین بوده است افزایش است که نظر ما در ایجاد و ادامه خواهد داد برای ایجاد یک نامشخص محیط کسب و کار" تشکیل پرونده گفت.

تا چه حد قوانین جدید ممکن است در حال حاضر اعمال می شود به هنگ کنگ نامشخص باقی مانده است. وکلا و خطر مشاوران گفت: چین محیط کسب و کار است بدست نامشخص تحت چینی رهبر چین از جمله با اغلب سنگین دست اجرای مقررات اما پکن نسبتا محدود در استفاده از آن امنیت ملی و مقررات. کمی وجود دارد, ثبت شرکت های بین المللی خواهد فرار هنگ کنگ و در واقع تعدادی از شرکت های پیشرو می گویند خوش آمدید اقدام به جلوگیری از آشفتگی دیده می شود بیش از سال گذشته است.

استارک تصاویر از خطرات در حال بازی کردن در این موارد از دو کانادایی که در زندان بدون هشدار در ماه دسامبر گذشته و این ماه به اتهام مبهم جاسوسی جرائم در حالی که همه مجاز بدون دسترسی به وکیل یا دادگاه. چینی دیپلمات مرتبط جفت مشکلات با بازداشت سال گذشته در کانادا یک, ارشد, Huawei Technologies Co. اجرایی; کانادا نخست وزیر با برچسب چین اقدام به گروگان گرفتن.

مقامات چینی می گویند قانون جدید لازم است برای بازگرداندن صلح و رفاه به هنگ کنگ و همچنین توقف قدرت های خارجی از تحریک به ناآرامی در این شهر به عنوان یک راه برای بی ثبات کردن چین است. آنها را توجیه پکن حرکت با استناد به این شهر عدم تصویب خود را antisubversion قوانین. هنگ کنگ miniconstitution که قانون اساسی نیاز به این شهرستان به تصویب قوانین خاص خود را دارد در برابر جرائم مانند براندازی و فتنه اما تلاش شده مواجه شدید, عمومی مخالف است.

هنگ کنگ بالا, رسمی, مدیر اجرایی کری لام سه شنبه ارائه شده اطمینان داد که این قانون را تحت تاثیر قرار تنها "یک تعداد بسیار کمی" از مردم است.

"من مطمئن هستم که پس از اجرای امنیت ملی قانون ناآرامی های اجتماعی است که مشکل هنگ کنگ مردم برای نزدیک به یک سال خواهد بود کاسته و ثبات و بازسازی خواهد شد در نتیجه قادر می سازد هنگ کنگ برای شروع دوباره" خانم لام در بیانیه ای گفت.

پکن هنگ کنگ و ماکائو دفتر امور در بیانیه ای روز شنبه تشبیه این قانون به یک شمشیر از Damocles حلق آویز بیش از افرادی که تهدید امنیت ملی, در حالی که همچنین در توصیف این قانون به عنوان یک "فرشته نگهبان" است که محافظت از "حقوق آزادی و صلح آمیز زندگی" بسیاری از هنگ کنگ از ساکنان.

جیمی لای یک روزنامه ناشر را محکوم کرد پکن برای حمایت از antigovernment تظاهرات گفت: "قانون صدا "ناقوس مرگ" برای هنگ کنگ به عنوان آن را تضعیف موسسات حقوقی است که بیمه نقش این شهر به عنوان یک مرکز مالی.

"من فکر نمی کنم جزئیات قانون مهم هستند زیرا چینی ها کل بی احترامی به قانون گفت:" آقای لای که انتظار دارد به صورت هدفمند تحت قانون جدید است. رسانه بارون در حال حاضر چهره پلیس به اتهام غیر قانونی مجمع و ارعاب بیش از سال گذشته تظاهرات.

صاحب یک لباس کودکان زنجیره ای خرده فروشی گفت: او را حذف به تازگی نصب شده از معترضان مجسمه از یکی از فروشگاه ها پس از دریافت اخطار اخراج از بازار را به صاحبان. "من نمی دانم آنچه که امنیت ملی و قوانین می تواند به ما" مالک هربرت چو شنبه به خبرنگاران گفت: قبل از این قانون منتشر شد. "این حادثه نمونه ای از سرکوب سیاسی."

دیپلمات ها انتظار دارند که قانون به طور برجسته مورد بحث در سازمان ملل متحد شورای حقوق بشر که لگد کردن تقریبا سه هفته جلسه در ژنو در روز سه شنبه تنها چند روز پس از 50 U. N. کارشناسان مستقل با صدور بیانیه مشترک محکوم کردن آنچه که آنها به نام "سرکوب تظاهرات دموکراسی و دفاع" در هنگ کنگ است.

در هفته های اخیر دیپلمات چینی در پکن ژنو و در جای دیگر باید لابی به شدت به رالی بین المللی در حمایت از قانون جدید تشویق دولت های خارجی برای امضای یک بیانیه مشترک برای ارائه در شورای حقوق بشر جلسه و یا موضوع خود را ابراز حمایت و یا در برخی موارد به سادگی اجتناب از انتقاد از قانون با توجه به آسیایی و اروپایی دیپلمات های آشنا با تلاش.

وزارت خارجه چین تجدید تجدید نظر به تعدادی از سفارتخانه های مستقر در پکن بعد از ارشد چینی قانونگذاران آغاز شده و سه روز جلسه قانونی به پایان رسید که سه شنبه با رای به تصویب امنیت ملی و برخی از دیپلمات ها گفت.

چین گذشت امنیت ملی قانون برای هنگ کنگ است که با هدف سرکوب antigovernment اعتراضات پس از یک سال از ناآرامی. وال استریت ژورنال به جاش چانه توضیح می دهد که چرا برخی از کشورها به انتقاد از این قانون و به همین دلیل منتقدان می گویند این می تواند تهدیدی برای این شهر وضعیت به عنوان یک مالی جهانی hub. عکس: ممکن است جیمز/زوما پرس

یک بنر تبلیغاتی از امنیت ملی قانون برای هنگ کنگ نمایش داده شد روز سه شنبه در این شهرستان است.

عکس: قوم و خویش چونگ/آسوشیتد پرس

هنگ کنگ اجرایی کری لام گفت: این قانون تاثیر می گذارد تنها "یک تعداد بسیار کمی" از مردم است.

عکس: آنتونی کوان/گتی ایماژ

معترضان با حضور در یک مرکز خرید در هنگ کنگ در طول یک طرفدار دموکراسی اعتراض به امنیتی جدید قانون.

عکس: وینسنت یو/آسوشیتد پرس

مرتبط

  • امنیت قانون به پکن گسترده قدرت های جدید
  • کنگره راه اندازی لایحه دو حزبی برای دادن پناهندگی به برخی از ساکنان هنگ کنگ
  • هنگ کنگ امنیت قانون: آنچه در چین برنامه ریزی شده است و به همین دلیل در حال حاضر
  • چین حملات برگشت در ایالات متحده حرکت می کند برای محدود کردن ویزا برای مقامات حزب
  • هنگ کنگ وکلا هشدار می دهند چین امنیتی قانون را تضعیف حقوقی استقلال
  • سنا تحریم لایحه در چین بیش از هنگ کنگ قانون

نوشتن به James T. Areddy در james.areddy@wsj.com و چون هان وانگ در chunhan.wong@wsj.com

کپی رایت ©2020 Dow Jones & Company, Inc. تمام حقوق محفوظ است. 87990cbe856818d5eddac44c7b1cdeb8tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de