چین می گوید چالش اصلی در هنگ کنگ است که در مخالفت با حزب کمونیست

هزاران نفر با تجمع در هنگ کنگ در هفته گذشته برای یک شب زنده داری در 31 سالگرد قتل عام میدان تیان آن م

توسط ISTGAHESHOMAREYEK در 19 خرداد 1399

هزاران نفر با تجمع در هنگ کنگ در هفته گذشته برای یک شب زنده داری در 31 سالگرد قتل عام میدان تیان آن من هجوم پلیس بان.

عکس: جین راسل/زوما پرس

دلار هنگ کنگ—چین رهبری معتقد است آن چالش اصلی در هنگ کنگ یک مبارزه سیاسی علیه نیروهای تلاش برای براندازی حزب کمونیست حکومت یک مقام ارشد چینی گفت: به مناسبت تغییر در پکن تشخیص رسمی از ناآرامی در شهرستان.

تحویل به چین مقننه آماده برای تحمیل امنیت ملی و قوانین در هنگ کنگ اظهارات رفتگان از گذشته بیانیه های رسمی و وزارت امور خارجه-رسانه های تفسیر که ذکر اقتصادی اختلافات و تنش های اجتماعی به عنوان عوامل عمده در پشت antigovernment ناآرامی که roiled این مستعمره سابق بریتانیا بیش از سال گذشته است.

"من فکر می کنم که هنگ کنگ را مشکل اصلی نیست و یک مشکل اقتصادی گفت:" ژانگ Xiaoming معاون مدیر دولت چین به هنگ کنگ و ماکائو امور دفتر به طور خاص رد مسائل از جمله مسکن و اشتغال و عدم تحرک اجتماعی برای جوانان است که برخی انگشتی به عنوان سوخت تظاهرات در این شهر است. "نه آن است که یک مشکل سیاسی" او گفت:.

در حدود hourlong سخنرانی تلویزیونی در هنگ کنگ آقای ژانگ گفت: اخیر هرج و مرج و تضاد اجتماعی ریشه در درجه اول از "قبر تفاوت" بیش از آنچه در قلمرو آینده باید مانند نگاه.

چین می خواهد به اطمینان حاصل شود موفق و پایدار هنگ کنگ در حالی که گروه های مخالف و نیروهای خارجی می خواهم به نوبه خود این شهر را به "یک پل برای مخالفت چین و مخالفت با حزب کمونیست" گفت: آقای ژانگ که پرداختن آنلاین سمینار مارک 30 سال پس از پکن مورد تایید هنگ کنگ miniconstitution شناخته شده به عنوان قانون اساسی.

تهدید برای امنیت ملی باید با برخورد قاطعانه گفت که چین مقننه را در ماه گذشته در تصویب قطعنامه ای برای اعمال قانون در هنگ کنگ است که به جلوگیری و مجازات براندازی, تجزیه طلبی و تروریسم و دخالت خارجی و اجازه می دهد تا سرزمین اصلی چین وزارت امور خارجه-سازمان های امنیتی به کار رسمی در این مستعمره سابق بریتانیا.

ژانگ Xiaoming مدیر چین هنگ کنگ و ماکائو دفتر امور نشان داده شده در سال گذشته است. او روز دوشنبه گفت که شهر اصلی مشکل اقتصادی نیست بلکه سیاسی است.

عکس: Jin Liwang/زوما پرس

در حالی که مقامات چینی قبلا سرزنش secessionist عناصر و نیروهای خارجی برای تحریک ناآرامی آقای ژانگ سخنرانی به نظر می رسد غیر منتظره ای اشاره کرد و در singling از این عوامل برخی از چین سیاست ناظران می گویند.

"این یک مشکل است اگر آنها رنگ تمام نیروهای مخالف به عنوان مایل به بی ثبات کردن هنگ کنگ گفت:" دیوید Zweig, استاد بازنشسته در کنگ Hong دانشگاه علم و فن آوری است. "این نشان می دهد که به مراتب بیش از حد-شبکه گسترده ای از اهداف بالقوه برای فعالیت های خود را."

سیاستمداران مخالف و فعالان حقوق در هنگ کنگ را تقبیح کرده اند پکن قطعنامه به عنوان تلاش برای سرکوب مخالفان توسط فارغ خاک را در چارچوب حکومت خود شناخته شده به عنوان "یک کشور دو سیستم"—که تحت آن پکن به حال متعهد به حفظ هنگ کنگ "سیستم سرمایه داری و راه زندگی" بدون تغییر برای 50 سال های پس از آن بازگشت به قانون در سال 1997.

به آمریکا و دیگر کشورهای غربی نیز محکوم پکن حرکت کرد و گفت آن را تضعیف بین المللی کسب و کار, اعتماد به نفس در هنگ کنگ و محدود کردن آزادی های فردی در مرکز مالی جهانی. رئیس جمهور تهمت و گفت: در ماه گذشته او شروع می شود نورد بازگشت سیاست های ترجیحی نسبت به دلار هنگ کنگ و تهدید به جای تحریم های چینی و هنگ کنگ مقامات درگیر در فرسایش این شهر استقلال.

مربوط تصویری

چین نشانه برنامه ای برای اعمال جدید امنیت ملی و قوانین در هنگ کنگ برخورد یک ضربه به این سرزمین خودمختاری. وال استریت ژورنال به جاش چانه توضیح می دهد که چگونه این قوانین می تواند سفت چین گرفتن در شهر و ماشه بین المللی واکنش. عکس: Kevin Frayer/گتی ایماژ

در روز شنبه سخنرانی آقای ژانگ رد این انتقاد به عنوان تلاش برای اهریمن جلوه دادن چین و گسترش ترس است. او تصریح کرد: پکن به توضیح است که مقامات مرکزی تا به حال هیچ چاره ای جز به گام در هنگ کنگ شکست خورده بود به تصویب خود را در امنیت ملی و قانون به عنوان مورد نیاز توسط قانون اساسی.

تلاش برای انجام این کار در سال 2003 رها شده بود پس از یک و نیم میلیون نفر به خیابان ها در اعتراض و هنگ کنگ مقامات قرار نیست جلو هر گونه صورتحساب مشابه پس از.

آقای ژانگ گفت: باید برای رسیدگی به این شکست بیشتر شد فوری پس از تظاهرات خشونت فوران در هنگ کنگ در سال گذشته در برابر قانون پیشنهادی—پس از خارج—که اجازه داده اند مردم در این شهر به تحویل به صورت آزمایشی در سرزمین اصلی چین است. سخنان خود آمد روز قبل از اولین سالگرد صلح آمیز مارس در برابر آن لایحه که سازمان تخمین زده شد بیش از یک میلیون نفر است و به طور گسترده ای دیده می شود به عنوان شروع در جریان جنبش اعتراضی.

دهها هزار نفر از معترضان راهپیمایی از طریق هنگ کنگ در 16 ژوئن 2019, در اعتراض به استرداد لایحه.

عکس: وینسنت یو/آسوشیتد پرس

این مقام رسمی همچنین اشاره کرد که دلار هنگ کنگ باید نشان دادن وفاداری خود به پکن اگر این امید به یک فرمت به آن semiautonomous وضعیت فراتر از پنج دهه مندرج در قانون اساسی.

"من همچنین متوجه شده است که بسیاری از مردم در هنگ کنگ جامعه در حال حاضر به دنبال به جلو به سرنوشت" یک کشور دو سیستم "پس از 2047" آقای ژانگ گفت. "امن تر از خط پایین از امنیت ملی است که فضای بیشتری وجود دارد خواهد بود برای" یک کشور و دو سیستم.'"

این اظهارات نشان می دهد که چینی رهبر چین به نفع استفاده از پرقدرت سیاسی راه حل های اجتماعی و اقتصادی راه حل در تلاش برای پایان دادن به ناآرامی ها در هنگ کنگ گفت: Steve Tsang, مدیر مدرسه مطالعات شرقی و آفریقایی موسسه چین در لندن است.

"یازدهم انتظار هنگ کنگ به مردم وفادار باشد و میهنی" و پکن است که نشان می دهد وعده semiautonomy می شود "موجود به هنگ کنگ مردم اگر آنها با شناسایی و در آغوش مادر چین'" آقای Tsang گفت.

پکن به وضوح مشخص نیست یک جدول زمانی برای معرفی امنیت ملی و قانون برای هنگ کنگ هر چند برخی از مقامات شهر می گویند ارشد چینی قانونگذاران می تواند فاش کردن جزئیات زمانی که آنها تشکیل این ماه است.

آقای ژانگ معاون مدیر ارائه شده اطمینان داد که سرزمین اصلی دولت-سازمان های امنیتی را "عمیقا احترام به" استقلال از هنگ کنگ قانونی زمانی که سیستم عامل در این شهرستان است.

با اشاره به حدس و گمان است که این سازمان را از روی عیاشی و بیفکری, بازداشت نفر در هنگ کنگ و آنها را به محاکمه در سرزمین اصلی این شایعات "نیست ارزش رد" او گفت:.

نوشتن به Chun هان وانگ در chunhan.wong@wsj.com

کپی رایت ©2020 Dow Jones & Company, Inc. تمام حقوق محفوظ است. 87990cbe856818d5eddac44c7b1cdeb8tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de
آخرین مطالب
مقالات مشابه
نظرات کاربرن