چین برای اعمال تحریم های تلافی جویانه اوباما بیش از سین کیانگ مجازات

به گزارش ایسنا ، مارکو روبیو در میان اوباما که چین گفت: این برنامه ریزی برای تحریم. عکس: استخر جد

توسط ISTGAHESHOMAREYEK در 23 تیر 1399

به گزارش ایسنا ، مارکو روبیو در میان اوباما که چین گفت: این برنامه ریزی برای تحریم.

عکس: استخر جدید/ایسنا

تایپه—چین وزارت امور خارجه روز دوشنبه گفت: این برنامه ریزی برای اعمال مربوط به تحریم در چندین ارشد ایران ارقام در تلافی ضربات پنالتی مغلوب ساختن پیشی جستن دولت تحمیل هفته گذشته در ارشد مقامات چینی را متهم به انجام موارد نقض حقوق بشر علیه مسلمانان ترک در دور سین کیانگ منطقه است.

هدف جمهوریخواهان شامل ایالات متحده سنسور. مارکو روبیو از فلوریدا و تد کروز از تگزاس در کنگره کریس اسمیت از نیوجرسی و سابق کانزاس رژیم صهیونیستی است. سام براون بک در حال حاضر در خدمت به عنوان سفیر ایالات متحده در-بزرگ برای آزادی بین المللی مذهبی. تمام چهار متهاجم در چین است.

ایالات متحده تحریم های اعمال شده پنج شنبه در سین کیانگ را حزب کمونیست و رئیس چن Quanguo و دیگران ممنوعیت سفر به آمریکا و دسترسی به سیستم مالی آمریکا.

پکن همچنین برنامه ریزی برای اعمال تحریم در کنگره-اجرایی کمیسیون در چین, co-ریاست آقای روبیو گفت: وزارت امور خارجه سخنگوی Hua Chunying به طور منظم در یک کنفرانس مطبوعاتی.

"ما مصرانه از ایالات متحده بلافاصله پس از برداشت آن تصمیم گیری های اشتباه و توقف دخالت چین در امور داخلی و یا تضعیف چین منافع" خانم هوآ گفت. "ما را بیشتر واکنش های مبتنی بر توسعه این وضعیت است."

خانم هوآ ارائه شده تعداد بسیار کمی از جزئیات آنچه در چین اقدامات متقابل را به دنبال دارد از جمله اینکه آیا آنها اعمال می شود به تمام اعضای کمیسیون انکار استفاده از چین بسته سیستم مالی و یا شامل ممنوعیت ویزا به تمام یا بخشی از چین است.

مربوط تصویری

در حالی که ایالات متحده می پردازد رمان coronavirus نژادی و بی عدالتی و مبارزات انتخاباتی ریاست جمهوری تنش با چین همچنان گشوده است. وال استریت ژورنال را Gerald F. Seib توضیح می دهد. عکس: وانگ ژائو/AFP

سنسور. روبیو و کروز به طور جداگانه توییتی تحقیر خود را برای پکن ، آقای کروز در یک بیانیه محکوم کمونیست چین حزب توده بازداشت اویغوری اقلیت ها در سین کیانگ به عنوان "فاحش حقوق بشر جنایات است که نمی توان تحمل" و گفت: تحریم ها علیه او و همکارانش نشان می دهد که حزب "وحشت زده است و شلاق است."

آقای روبیو در نظر قطعه منتشر شده روز دوشنبه در RealClearPolitics اخبار سیاسی, سایت به نام در واشنگتن برای حفاظت از منافع آمریکا در هنگ کنگ پس از پکن اعمال سختگیرانه امنیت ملی قانون در قلمرو و گسترش ویزا ممنوعیت شامل "هنگ کنگ نخبگان که معامله را دور شهر خود را به آزادی است."

نوشتن به جاش چانه در josh.chin@wsj.com

کپی رایت ©2020 Dow Jones & Company, Inc. تمام حقوق محفوظ است. 87990cbe856818d5eddac44c7b1cdeb8tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de
آخرین مطالب
مقالات مشابه
نظرات کاربرن