چین را به سختی آغاز بهبود اقتصادی نشان می دهد نشانه هایی از به تاخیر انداختن

یک ترمه-محصول شرکت تولیدی در استان هبی. ابزار اندازه گیری از چین کارخانه فعالیت نشان داد که فعالیت در

توسط ISTGAHESHOMAREYEK در 12 خرداد 1399

یک ترمه-محصول شرکت تولیدی در استان هبی. ابزار اندازه گیری از چین کارخانه فعالیت نشان داد که فعالیت در حال گسترش است.

عکس: ایسنا/زوما پرس

شانگهای—چین بهبود اقتصادی ضربه دست انداز سرعت در ماه مه به عنوان coronavirus همه گیر شروع به مهار جهان تقاضا برای کالاهای چینی.

بیشتر و بیشتر کارخانه های چینی بازگشایی برای کار در سه ماه گذشته به مقامات کاسته خود را یک بار تهاجمی coronavirus اقدامات است. اما در حال حاضر آنها رو به وخیم واقعیت از کاهش سفارشات از مشتریان خارج از کشور.

معمای دیده می شود در رسمی و خصوصی سنج چین کارخانه فعالیت است. چین رسمی شاخص مدیران خرید بخش تولید و نزدیک تماشا خصوصی بررسی Caixin چین شاخص مدیران خرید بخش تولید هم نشان داد فعالیت کارخانه در حال گسترش است.

به صورت رسمی کارخانه نظرسنجی خواندن 50.6 مشخص شده سومین ماه متوالی از گسترش, در حالی که Caixin بررسی نشان داد کارخانه فعالیت پریدن به چهار ماه اخیر از 50.7 در ماه مه از 49.4 در ماه آوریل است. برای هر دو شاخص 50 علامت جدا گسترش از انقباض.

در زیر سطح وجود دارد شواهدی وجود دارد که چین نوپای بهبود اقتصادی در حال حاضر شروع به غرفه.

در حالی که چین رسمی PMI منتشر شده توسط اداره ملی آمار در روز یکشنبه نشان داد و ادامه داد: گسترش این قدر از دستاوردهای کاهش یافت و برای دومین ماه متوالی و یک subindex برای اندازه گیری تولید تضعیف به 53.2 از 53.7 در ماه آوریل اشاره به تقاضا کند. صباح جدید-صادرات-سفارش subindex سنجش از تقاضای خارجی ادامه داد: به باقی می ماند در انقباضی قلمرو هر چند آن بهبود یافته به 35.3 در ماه مه از 33.5 در ماه آوریل است.

در ضمن Caixin PMI بررسی است که کج شده به سمت کوچکتر خصوصی تولید کنندگان نشان داد جدید صادرات سفارشات پیمانکاری در طول تاریخ شارپ نرخ Caixin Media Co. و شرکت تحقیقات IHS Markit گزارش روز دوشنبه.

در حالی که کار resumptions و تثبیت زنجیره تامین باید فعال تولید کنندگان به سطح شیب دار تا خروجی خود را دوباره تولید باقی می ماند بسیار قوی تر از تقاضا وانگ Zhe اقتصاددان ارشد در Caixin بینش گروه در بیانیه ای گفت: همراه با انتشار دوشنبه.

هم در چین تولید نظرسنجی ها نشان می دهد که با سرعت از بهبود اقتصادی از coronavirus اختلال کاهش توجه به بدون زرق و برق خارج از کشور خرید گفت یانگ Weixiao یک پکن-بر اساس اقتصاددان در کیوان اوراق بهادار.

"من می ترسم سریع ترین سرعت بهبود است و در حال حاضر پشت سر ما" آقای یانگ گفت. "تقاضای ضعیف است که در واقع بزرگترین مشکل است."

آقای یانگ نگرانی که نرم تقاضا است به احتمال زیاد به ادامه ممانعت کوچکتر شرکت های چینی' بهبود تلاش های که در حال حاضر عقب مانده خود را بزرگتر همسالان در از سرگیری کار می کنند.

برتر لی کچیانگ گفت: در ماه گذشته در چین سالانه قانونی کنفرانس که کشور را به طور رسمی ترک در این سال رشد سالانه هدف با اشاره به عدم قطعیت در اطراف این بیماری همه گیر.

حتی رهبران چینی داده نشده تا به طور کامل بر رشد که زیربنای دو دیگر اهداف پکن در این سال: ریشه کن کردن فقر و ایجاد نه میلیون شغل برای اطمینان از ثبات اجتماعی.

ادامه صادرات ضعف است به احتمال زیاد تلفات در هر دو از این تلاش پس از صادرات هنوز حساب برای بخش قابل توجهی از رشد چین معادله است. در پاسخ به سیاست گذاران متعهد شده اند یک تخته سنگ از اقدامات محرک اقتصادی برای تقویت اقتصاد هر چند اعلام کرد پاسخ کاهش یافته است کوتاه از تلاش های قبلی در طول کمتر شدید رکود.

عدم رشد صادرات حرکت می تواند وزن در چین مشاغل وضعیت برای سال آینده گفت: آقای یانگ از کیوان اوراق بهادار.

اگر وجود دارد هر گونه پوشش نقره ای در آخرین آمار اقتصادی آن است که به توان در خارج از چین کارخانه های.

دولت رسمی nonmanufacturing PMI منتشر شده در یکشنبه, صعود به چهار ماه اخیر از 53.6 در ماه مه همچنان در حال افزایش بازیابی قوی در این کشور فعالیت های ساخت و ساز.

بررسی پوشش خدمات, خرده فروشی, حمل و نقل هوایی و نرم افزار و همچنین املاک و مستغلات و ساخت و ساز بخش است.

این subindex اندازه گیری فعالیت های ساخت و ساز رسید به 60.8 در ماه مه از 59.7 قبلا در حالی که subindex اندازه گیری فعالیت های کسب و کار در بخش خدمات نیز به 52.3 از 52.1 در ماه آوریل است.

نوشتن به جاناتان چنگ در jonathan.cheng@wsj.com

کپی رایت ©2020 Dow Jones & Company, Inc. تمام حقوق محفوظ است. 87990cbe856818d5eddac44c7b1cdeb8tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de
آخرین مطالب
مقالات مشابه
نظرات کاربرن