چینی, ورزش, قدرت, زن و شوهر مسائل نادر ملامت از حزب کمونیست

یه Zhaoying بازی در یک بدمینتون در مسابقات بیرمنگام, انگلستان در سال 1999 و همسرش نام خانواده در چین

توسط ISTGAHESHOMAREYEK در 21 خرداد 1399

یه Zhaoying بازی در یک بدمینتون در مسابقات بیرمنگام, انگلستان در سال 1999 و همسرش نام خانواده در چین است.

عکس: جری پنی/سازمان حفاظت محیط زیست/شاتر

دو تا از چین مشهورترین ورزشکاران را محکوم کرد حزب حاکم کمونیست یک صفحه نمایش خیره کننده برای یک کشور استفاده می شود برای دیدن آن قهرمانان ورزشی اسراف ستایش در مقامات خود را برای موفقیت شخصی.

بازنشسته ستاره فوتبال هائو Haidong و همسر سابق بدمینتون قهرمان جهان Ye Zhaoying—هر دو نام خانواده در چین—به نظر می رسد در یک فیلم زنده جریان این ماه به صدای حمایت از یک فراری تاجر چینی خود استادانی مبارزه برای سرنگونی حزب کمونیست.

در اسکایپ مصاحبه با وال استریت ژورنال از خود در اسپانیا در خانه زن و شوهر دو برابر کردن بر روی تماس های خود را برای این حزب به "لگد کردن این مرحله از تاریخ" در حالی که rebuffing منتقدان که آنها را متهم بودن دستکاری شده توسط ضد چین و نیروهای خیانت دولت-اجرای ورزشی ماشین که راه اندازی حرفه خود.

"پس از بازنشستگی ما می پیوست سیستم و تبدیل شدن به مقامات" اما تصمیم به خانم Ye گفت: در مصاحبه روز سه شنبه. "این سیستم که obliterates مردم حس بشریت است."

در حالی که به لحاظ سیاسی تمایل ورزشکاران آمریکا به طور فزاینده رد فشار به خاموش ماندن یا "خفه شو و دریبل"—به خصوص در میان ادامه داد و بیداد بر سر خشونت پلیس در ایالات متحده آمریکا -- آن است که تقریبا بی سابقه برای چینی ستاره های ورزشی آشکارا به انتقاد از حزب کمونیست بسیار کمتر از تماس برای سقوط آن.

دولت چین را رد کرد اظهارات هائو Haidong و همسر خود را به عنوان " اخطار.' در اینجا او تمرین فوتبال با بخیه برای ضربه به سر در پکن در سال 2004.

عکس: فردریک J. BROWN/خبرگزاری فرانسه/گتی ایماژ

به طور گسترده ای به عنوان یکی از چین بهترین-همیشه اعتصاب آقای هائو در حال حاضر 50 سال دارای دو کشور هدف-به ثمر رساند رکورد در فوتبال بین المللی و بخشی از تیم چینی که به بازی کردن در جام جهانی 2002—تنها زمان چین است واجد شرایط برای این مسابقات است. خانم شما در حال حاضر 46 یکی از چین بزرگترین بازیکنان بدمینتون برنده شدن در مسابقات قهرمانی جهان و دو بار رسیدن به جهان شماره 1 رتبه بندی در طول 1990s.

هر دو باقی مانده اند نامی از آمار و ارقام در چین و تولید تلخیص عناوین زمانی که ازدواج آنها در سال گذشته است.

پس از زن و شوهر را به زندگی می کنند جریان ظاهر Titan Sports نفوذ چینی های ورزشی, روزنامه, را محکوم کرد آقای هائو و قول داد که هرگز به انتشار داستان های او را دوباره. "ستاره های ورزشی به خصوص باید به شدت رعایت خط پایین و نمی توان بهره برداری توسط نیروهای سیاسی با انگیزه های نهان" این در بیانیه ای گفت که بعد از اصلاح به مراجعه به آقای هائو به عنوان "ثانیه" قبل از ناپدید شدن در دسترس نباشد.

در روز سه شنبه مصاحبه آقای هائو و خانم Ye گفت: آنها مدت طولانی است که سرخورده با حزب کمونیست به ویژه رویکرد خود را به مدیریت نخبگان ورزشی که از آنها به عنوان غیر حرفه ای و بیش از حد با وسواس برد. پکن نادرست اولیه شیوع کروناویروس و تلاش خود را برای محدود کردن مخالفان در هنگ کنگ تقویت خشم خود را نسبت به یک حزب حکومت در چین گفتند.

مربوط تصویری

چین نشانه برنامه ای برای اعمال جدید امنیت ملی و قوانین در هنگ کنگ برخورد یک ضربه به این سرزمین خودمختاری. وال استریت ژورنال به جاش چانه توضیح می دهد که چگونه این قوانین می تواند سفت چین گرفتن در شهر و ماشه بین المللی واکنش. عکس: Kevin Frayer/گتی ایماژ

ملی چین بدن حاکم برای فوتبال و بدمینتون نمی, پاسخ به سه شنبه بعد از ظهر درخواست برای نظر. وزارت خارجه چین رد کرده است زن و شوهر انتقادات.

"با توجه به چنین مضحک اظهارات چنین نمایش مسخره و ما هیچ علاقه ای به صدور نظرات" یک سخنگوی وزارت گفت: در یک روال جلسه هفته گذشته است.

زن و شوهر اعتبار Guo Wengui های فراری تاجر در حال حاضر زندگی در نیویورک برای الهام بخش آنها را به صحبت کردن. پس از 2017 آقای Guo گرفتار برخی سیاسی-فکر شهروندان چینی و احسان پکن با فیلم های آنلاین و اجتماعی-رسانه, نوشته های وی از سوی مامورین فاسد لینک بین چین و سیاسی و نخبگان شرکت های بزرگ—هر چند بسیاری از ادعاهای خود نیست و اثبات شده است.

مقامات چینی را رد کرد آقای Guo ادعا می کند به عنوان دروغ در حالی که او را متهم به تخلف پوشا رشوه, کلاهبرداری و پول شویی, آدم ربایی و تجاوز به عنف—اتهامات او را رد کرده است. همچنین به عنوان شناخته شده مایل Kwok آقای Guo تیمی با استیو Bannon خود استادانی "چین هاوک" و مشاور سابق رئیس جمهور تهمت و این دو نفر راه اندازی یک کمپین در این ماه برای ایجاد یک "جدید دولت فدرال از چین است."

Guo Wengui یک فراری تاجر چینی, چپ, است همکاری با چین منتقد استیو Bannon به ایجاد یک جدید دولت فدرال از چین است.'

عکس: همین emmert/خبرگزاری فرانسه/گتی ایماژ

آقای هائو گفت که او برای اولین بار در سراسر آقای Guo ویدئوها در سال 2017, که طنین انداز با تجربیات خود با مقامات چینی. او گفت که او و خانم Ye خواهد watch آقای Guo برنامه ها به طور منظم از اسپانیا که در آن آنها می توانند دسترسی به یوتیوب که مسدود شده در چین.

زن و شوهر گفت: آنها برای اولین بار به آقای Guo حدود دو ماه پیش و پس از صحبت به طور منظم. آقای Guo از آنها خواست در ماه گذشته تبدیل به سفیران خود را "جدید دولت فدرال از چین" و آنها موافقت کردند.

"فقط دو نفر از ما صحبت کردن توسط خودمان, ما نمی خواهد بود قادر به بیدار شدن بسیاری از مردم" خانم شما گفت. "بسیاری از مردم وجود دارد که فکر می کنم به همان شیوه که ما انجام می دهیم اما آنها جرات نمی به صحبت می کنند تا در داخل کشور—و آنها در حال تبدیل شدن کمتر و کمتر مایل به صحبت می کنند."

این زن و شوهر به نظر می رسد در هفته گذشته در یک ویدئو زندگی می کنند جریان مرتب توسط آقای Guo و بهنگام برای 31 سالگرد پکن مرگبار 1989 سرکوب معترضان در میدان تیان آن من. در این ویدئو آقای هائو خواندن یک اصطلاح اعلامیه "جدید دولت فدرال از چین" قبل از خانم Ye پیوست او در توضیح این که چرا آنها خواسته بودند بیمارستانها در حال تمام شدن حزب کمونیست.

"آنها غل افکار مردم" آقای هائو گفت. "آنها می خواهند همه را به تبدیل شدن به همان محصولات در خط مونتاژ."

به خانه سانسور سریع بود. آقای هائو و خانم یه حساب در توییتر مانند میکروبلاگینگ Weibo پلت فرم در نظر گرفته شود. بسیاری از مطالب و مقالات مرتبط با آقای هائو از بین رفته اند از Weibo به عنوان به خوبی به عنوان دیگر چینی های اجتماعی-رسانه های و سایت های خبری.

در سالگرد قتل عام میدان تیان آن من در این ماه آقایان Bannon و Guo آگهی خود را در سرمایه گذاری در میدان تایمز بیلبورد.

عکس: لو Radin/زوما پرس

با نام مستعار "توپ هائو" برای خود outspokenness آقای هائو به حال حدود 7.7 میلیون followers on Weibo, که در آن او پخش فرانک نمایش در مسائل اجتماعی و متوسط دولت از فوتبال است.

سانسور در ابتدا اشتباه برخی از طرفداران که تا به حال نشده است آگاه از آقای هائو نظرات. "از هم اکنون در تاریخ از فوتبال خواهد بود از دست رفته یک مهاجم" اظهار تاسف یکی Weibo کاربر. دیگران را متهم به زن و شوهر خیانت به کشور خود.

زن و شوهر گفت: خود را ضد حزب موضع اتحاد تاسف بسیاری از بستگان و دوستان است. "آنها پرسید:" آیا شما دیوانه ؟ "و گفت: ما به دریا رفته اند" آقای هائو گفت. "اما وجود دارد برخی از کسانی که ما را حمایت کنید."

هر دو آقای هائو و خانم Ye ذکر تجارب منفی دوران ورزشی خود را حرفه به عنوان بذر تحقیر خود را برای حزب کمونیست.

آقای هائو گفت که او پذیرفته به این حزب در اواخر دهه 1980 زمانی که او در حال بازی برای ارتش چین در حال حاضر از بین رفته Bayi تیم فوتبال. او گفت که او تا به حال برنامه ریزی در پیوستن به اما مافوق خود تا به حال پیش نویس درخواست خود را مقالات و پردازش آنها از طرف او. آقای هائو گفت: او نمی پرداخت حق عضویت و یا شرکت در فعالیت های حزب از اواخر 1990s که به معنی—حزب تحت قوانین—عضویت خود را منقضی.

خانم شما برنده یک مدال برنز در بازی های المپیک 2000 سیدنی پس از یک بحث نیمه نهایی شکست به هموطن و احتمالی مدال طلا است. این مربی تیم ملی بعد گفت که او دستور خانم شما به از دست دادن چرا که او هم تیمی در نظر گرفته شد به احتمال زیاد به پیروزی نهایی.

آقای Guo ادعا کرده است فاسد لینک بین چین و سیاسی و نخبگان شرکت های بزرگ با فیلم های آنلاین و اجتماعی-رسانه های پست.

عکس: برندان mcdermid/ایسنا

زن و شوهر گفت: دولت تا به حال ادعا کرد که بخش های زیادی از خود بردن و نشان می دهد که آنها می تواند به دست آورد موفقیت های بیشتر اگر مدیران ورزشی بیشتر شده است صالح. آنها گفتند که انتظار می رود به از دست دادن دارایی های خود را در چین در حالی که بستگان خود را به خانه ممکن است به صورت آزار و اذیت.

آقای هائو گفت: پسر خود را یک بازیکن حرفه ای فوتبال شده است منتشر شده توسط خود تیم صربستانی باشگاه Radnički نیش از آنجا که زن و شوهر زندگی می کنند جریان ، در بیانیه روز چهارشنبه Radnički نیش رد دریافت هرگونه فشار بیش از پسر و گفت: قرارداد منقضی شده است.

آقای هائو گفت: اگر چه پسرش قرارداد تمام شده بود در مارس 30, او تا به حال انتظار می رود برای ادامه بازی برای باشگاه و به نظر می رسد در ماه ژوئن 3, match, در خط با همه گیر مربوط به دستورالعمل صادر شده توسط فیفا—فوتبال جهان حاکم بدن—برای تیم به گسترش بازیکنان قرارداد تا پایان فصل موکول.

بدون در نظر گرفتن این زن و شوهر قصد دارد برای ادامه صحبت کردن در برابر حزب کمونیست از طریق آقای Guo رسانه سیستم عامل است. "ما یک وجدان پاک کردن" آقای هائو گفت. "هر چه عواقب که ممکن است ما را به یاد آنها."

نوشتن به Chun هان وانگ در chunhan.wong@wsj.com

کپی رایت ©2020 Dow Jones & Company, Inc. تمام حقوق محفوظ است. 87990cbe856818d5eddac44c7b1cdeb8tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de
آخرین مطالب
مقالات مشابه
نظرات کاربرن