College Football Hall of Fame اعلام تاریخ بازگشایی

کالج, فوتبال, سالن از شهرت بسته برای سه ماه گذشته برنامه ای برای بازگشایی در ژوئیه 1. مرکز شهر آتلانتا جاذبه

توسط ISTGAHESHOMAREYEK در 28 خرداد 1399

کالج, فوتبال, سالن از شهرت بسته برای سه ماه گذشته برنامه ای برای بازگشایی در ژوئیه 1.

مرکز شهر آتلانتا جاذبه تعطیل مارس 16 به دلیل بیماری همه گیر کوروناویروس.

"ما از دست رفته ما طرفداران بسیار بیش از چند ماه گذشته و نمی توانید صبر کنید برای باز کردن درهای ما به آنها در جولای 1st," Hall of Fame مدیر عامل شرکت کیمبرلی Beaudin در بیانیه ای گفت. "کارکنان ما در حال کار سخت را به مطمئن شوید که ما در حال آماده گرفتن تمام اقدامات احتیاطی و ایجاد یک محیط تمیز و امن است."

سالن مشاهیر گفت: آن را "پروتکل های جدید مطابق با دولت و CDC دستورالعمل های دقیق از جمله روش های تمیز کردن درجه حرارت چک برای کارکنان و مهمانان ماسک و اضافی دست مطابق با اصول بهداشتی ایستگاه است."

یک نمایشگاه جدید در تاریخی سیاه و سفید کالج ها و دانشگاه ها را به اولین زمانی که تسهیلات بازگشایی شامل تاریخچه سنت ها و افسانه های HBCU برنامه های.

سالن از شهرت در اصل قرار بود میزبان SEC Football Media روز در اواسط ماه جولای اما SEC هفته گذشته اعلام کرد که رویداد برگزار خواهد شد و عملا در این سال به دلیل COVID-19.

سالن از شهرت شیشه ای ویندوز شکسته شد و هدیه فروشگاه آسیب دیده زمانی که غارتگران به داخل ساختمان را شکست مه 29, اما هیچ یک از این موزه نمایشگاه و آثار آسیب دیده بودند و یا گرفته شده.

موزه و تعاملی جاذبه های باز در آتلانتا در سال 2014 جابجایی در اینجا از South Bend, Ind.

پشتیبانی واقعی روزنامه نگاری. پشتیبانی محلی نگاری. اشتراک در مجله آتلانتا قانون اساسی امروز است. دیدن ارائه می دهد.

اشتراک خود را به Atlanta Journal-Constitution بودجه در عمق گزارش و تحقیقات است که شما در حفظ و آگاهانه. با تشکر از شما برای حمایت از واقعی روزنامه نگاری.

دانلود جدید برنامه AJC. بیشتر اخبار محلی, اخبار بیشتر و در عمق روزنامه نگاری. AJC.com. آتلانتا. اخبار. در حال حاضر.

دانلود جدید برنامه AJC. بیشتر اخبار محلی, اخبار بیشتر و در عمق روزنامه نگاری. AJC.com. آتلانتا. اخبار. در حال حاضر.

با بزرگترین تیم در دولت AJC گزارش آنچه که واقعا در رفتن خود را با دلار مالیات و مقامات منتخب خود را. مشترک شدن در امروز. بازدید کمیسیون پاسخگویی و عدالت را در گرجستان هدایتگر برای آخرین گرجستان سیاست است.

اشتراک خود را به Atlanta Journal-Constitution بودجه در عمق گزارش و تحقیقات که شما در حفظ و آگاهانه. با تشکر از شما برای حمایت از واقعی روزنامه نگاری. بازدید کمیسیون پاسخگویی و عدالت را در گرجستان هدایتگر برای آخرین گرجستان سیاست است.tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de
آخرین مطالب