Coronavirus بحران سویه های روسیه به دوران شوروی منطقه ای نظام سلامت

توسط Ann M. Simmons نزدیک Ann M. Simmons بیوگرافی ان.simmons@wsj.com | عکس آرتور بندار وال استری

توسط ISTGAHESHOMAREYEK در 8 تیر 1399

کارابانوفو روسیه در اواسط ماه مارس زمانی که بیمارستان در این hardscrabble روستایی شهر دیدم اول آن تایید coronavirus عفونت ناحیه ارشد دکتر دستور داد 16 نفر از پرستاران و پزشکان به قرنطینه در تاسیسات همراه با 40 نفر از بيماران بسیاری مشکوک به داشتن ویروس.

سلامت کارگران برای مراقبت از بیمار بدون هیچ گونه حفاظت مانند ماسک و گفت: نینا Rogova, 46 سال یک پرستار در کارابانوفو بيمارستان ولادیمیر منطقه برخی از 130 مایل در شمال شرقی مسکو است. بیمارستان مدیریت تهدید کرد آنها را با اتهامات جنایی اگر آنها به سمت چپ. پرسنل پزشکی خواب در دفاتر خود و یا در بخش های بعدی به بیمار.

"ما وجود دارد همه با هم در این آبگوشت" خانم Rogova گفت.

در آن زمان آنها در سمت چپ شش روز بعد خانم Rogova تا به حال قرارداد این ویروس. او بعد از بهبود و بازگشت به کار.

پرستار نینا Rogova که قرارداد جدید کروناویروس گفت: سلامت کارگران در بیمارستان در کارابانوفو در ابتدا هیچ دنده محافظ.

اما میخائیل Savichev, 61, سر دکتر در بیمارستان بود که قرنطینه با خانم Rogova, درگذشت در 9 ژوئن بالغ مبتلا به سندرم زجر تنفسی و Covid-19 بیماری ناشی از coronavirus دختر خود نوشت: در یک پیام بر روی پلت فرم رسانه های اجتماعی Vkontakte, در روسیه نسخه از Facebook.

Emmanuil Zdanovsky رئیس منطقه دکتر دستور داد که پرسنل پزشکی به ماندن در بیمارستان استعفا داد و در 10 ژوئن. او و منطقه ای مقامات بهداشتی نیست پاسخ به درخواست برای اظهار نظر در این شرایط در بیمارستان و یا حساب داده شده توسط خانم Rogova.

این قسمت در کارابانوفو بیمارستان ارائه می دهد یک نگاه اجمالی به اختلال و ناکارآمدی که آفت روسیه سیستم مراقبت های بهداشتی به عنوان کشور مبارزه با کروناویروس جدید که از پنج شنبه تا به حال ثبت شده 634,437 coronavirus موارد عفونت در سراسر کشور, با توجه به رسمی دولت روسیه داده ها—جهان سوم-بالاترین caseload پس از ایالات متحده و برزیل است.

دکتر میخائیل Savichev بود که در میان کسانی که قرنطینه در کارابانوفو بیمارستان درگذشت در 9 ژوئن Covid-19 و یکی دیگر از بیماری دخترش گفت.

بسیاری از خط مقدم پزشکی کارگران در روسیه می گویند خود ایمنی نادیده گرفته شده و آنها احساس overworked underpaid و کم ارزش. هیچ گونه است احساس بیشتر در این کشور در مناطق روستايی که کنتراست با کیفیت مراقبت های بهداشتی در دسترس در مسکو و سنت پترزبورگ.

مناطق روستایی در حال حاضر بوده است خونریزی متخصصان پزشکی قبل از همه گیر و رنج می برد بیشتر از مراقبت های بهداشتی اساسی معرفی شده توسط رئیس جمهور ولادیمیر پوتین. این تغییر ساختار در نظر گرفته شده بود به ارتقاء پوسیدگی سیستم به ارث برده از اتحاد جماهیر شوروی, اما در عوض تا حد زیادی شکست خورده می گویند متخصصان پزشکی و سلامت فعالان و سیاستمداران مخالف.

"همه این بهینه سازی که انجام شده است در کشور ما متاسفانه منجر به این واقعیت است که وضعیت در پزشکی به شدت بدتر شده است" گفت: دیمیتری Kushpita رئیس ولادیمیر شاخه ای از حزب مخالف Yabloko.

تعداد تخت های بیمارستانی در روسیه نصف شد بین سال های 2000 زمانی که آقای پوتین به قدرت رسید و در سال 2015 با توجه به داده های رسمی. بسیاری از امکانات بهداشتی نبوده و بازسازی پس از آنها ساخته شده در زمان شوروی سابق.

یک ماه فوریه گزارش مجلس مالی گفت: به عنوان 2018 نزدیک به یک سوم از تمام روسیه تجهیزات پزشکی تا به حال هیچ آب در حال اجرا و بیش از نیمی فاقد آب گرم است. حدود 40 درصد فاقد سیستم گرمایش مرکزی و در 35 درصد فاضلاب کار نمی کند, این گزارش گفت:.

ولادیمیر منطقه با 1.3 میلیون نفر ثبت بیش از 4000 coronavirus موارد است.

بازار در ولادیمیر اداری مرکز نیز به نام ولادیمیر. این منطقه دارای بیش از نیمی از پزشکان اورژانس به آن نیاز دارد آن فرماندار گفت.

الکساندر Kudrin رئیس مجلس مالی بدن و وزیر دارایی سابق است مقصر مشکلات در این کشور سیستم پزشکی در کمبود بودجه دولت در مراقبت های بهداشتی.

روسیه و همه گیر

  • پوتین به دنبال تجمع حمایت رای دهندگان با رژه نظامی (24 ژوئن)
  • همه گیر Upends پوتین قصد دارد به منظور بالا بردن روسیه رو به کاهش موالید (8 ژوئن)
  • پوتین جاه طلبی های جهانی در حال طرح میتوانست توسط Coronavirus را با تلفات سنگین در روسیه (6 ژوئن)
  • در روسیه, پوتین و پنجه نرم با تاثیر اقتصادی Coronavirus (مه 6)

آقای پوتین اذعان کرد که مناطق خارج از مسکو هستند کمبود تجهیزات پزشکی, تخت و پرسنل. ماه گذشته او دستور داد تا پزشکان اضافی اعزام به مناطق خاصی به خصوص ضربه توسط coronavirus و گفت: ماهانه پاداش اعم از حدود $300 به $1,000 باید پرداخت شود به بهداشت حرفه ای در خط مقدم بحران است. او به تازگی دستور پرداخت را تمدید از طریق اوت. پرستاران در زمینه های منطقه ای کسب حدود 432 یک ماه به طور متوسط و دکتر حقوق در اطراف شروع $720.

آقای پوتین به تازگی گفته تلویزیون دولتی است که این کشور تا به حال به طور کلی رفتار همه گیر هست و رنج "حداقل ضرر و زیان" و این که روسیه به کار گرفته همه گیر بهتر نسبت به ایالات متحده که در آن آن را به حال شده است سیاسی.

در یک سخنرانی تلویزیونی آدرس به ملت هفته گذشته او اذعان کرد که "وضعیت باقی مانده است دشوار است در تعدادی از مناطق روسیه" اما گفت که "هیچ کس تا به حال خواهد شد در سمت چپ مشکل است. همه از روسیه قطعا به نجات آمده است. اگر لازم است ما تمام منابع است."

داده ها از برخی از رهبران منطقه ای صحبت می کنند به چالش های پیش روی مناطق روستایی است.

یک بازار در شهر ولادیمیر.

ولادیمیر Sipyagin ولادیمیر فرماندار گفت: آقای پوتین در یک کنفرانس ویدئو کنفرانس با دیگر مقامات در ماه آوریل که خود را در منطقه تا به حال تنها حدود یک چهارم از نیاز به متخصصان بیماری های عفونی و یا pulmonologists و کمی بیش از نیمی از نیاز اضطراری پزشکان متخصص در بخش های مراقبت و احیا.

این منطقه نیز تا به حال کافی و تجهیزات حفاظت شخصی برای پزشکان و تا به حال مشکلات خرید ماسک و تجهیزات پزشکی آقای Sipyagin گفت.

یکشنبه ولادیمیر منطقه با جمعیت 1.3 میلیون دلار ثبت شده بود 4,263 coronavirus موارد با توجه به اطلاعات رسمی.

مشکلات دیگر در ولادیمیر تا قبل از زمان بحران است. یک دادستان منطقه ای در زمینه هفت پرونده های حقوقی علیه ولادیمیر مقامات این ماه آنها را متهم به نقض حقوق شهروندان برای دریافت مراقبت های اولیه بهداشتی در موقع در مناطق روستایی است که تکیه بر کوچک کلینیک پرستاری و ایستگاه های خدمات پزشکی دادستانی گفت.

ولادیمیر مقامات غفلت به شروع و یا حتی کمیسیون ساخت و ساز و تجهیز امکانات است که ارائه مراقبت درمانی عمومی و ماما خدمات در چند منطقه دادستان گفت.

آقای Sipyagin کاهش یافته است یک درخواست برای نظر.

در ضمن بیمارستان ها در بسیاری از مناطق روسیه باید به سرعت توسعه یافته به عنوان انتقال نقاط داغ برای coronavirus.

در ماه مه میخائیل Murashko روسیه, وزیر بهداشت گفت: مجلس که وجود دارد 400 Covid-19 شیوع بیماری های مرتبط با بیمارستان ها و هزاران نفر از پرسنل پزشکی بوده است آلوده. این ماه آلا Samoilova سر از روسیه سلامت دیده بان گزارش داد که نزدیک به 500 پزشکی کارگران در روسیه کشته شده بود از Covid-19. بهداشت و درمان-مراقبت از طرفداران که در حال پیگیری وضعیت پزشکان در طول بحران به اعتقاد شمارش می تواند بالاتر باشد.

برخی از کارگران پزشکی باید تسلیم به فشار فعالان گفت. در ماه های اخیر سه پزشک سقوط از پنجره بیمارستان های مختلف در حال رشد در میان شکایات از کارکنان بهداشتی در مورد ساعت های طولانی در انجام وظیفه و عدم وجود تجهیزات حفاظتی. دو نفر از پزشکان درگذشت, در مواردی که باقی می ماند تحت بررسی است.

فعال ماریا Antonova راست با یکی از دختران او گفت: برخی از پرسنل پزشکی در معرض خطر Covid-19 عوارض می گویند آنها هستند که مجبور به کار تا 12 ساعت شیفت.

مقامات در روسیه به وزارت بهداشت و در دولت مراقبت های بهداشتی تنظیم نمی پاسخ به یک درخواست برای اظهار نظر در مورد به طور کلی شرایط در روسیه بیمارستان های دولتی و شکایات مطرح شده توسط کارکنان پزشکی در طول بیماری همه گیر.

ماریا Antonova یک فعال سیاسی در ولادیمیر منطقه که متعلق به یک اجتماعی-رفاه گروه شده است که نظارت بر شکایت از پرسنل پزشکی گفت: پرستاران در 60s خود را—که طبق قانون باید خود جدا با توجه به سن آنها—و بسیاری از افراد با شرایط پزشکی مانند دیابت یا آسم گفت: آنها هستند که مجبور به کار تا 12 ساعت شیفت. دیگران گفت: آنها هنوز در انتظار دریافت جایزه آقای پوتین وعده داده شده در ماه آوریل است.

خانم Rogova پرستار در کارابانوفو بیمارستان گفت: او شده است دریافت پول اضافی در اطراف $725 یک ماه و پرسنل بیمارستان در حال حاضر تجهیزات حفاظت شخصی.

سیمون Galperin سر از پزشکان دفاع لیگ ولایتی کادر از همه رشته های پزشکی از جمله چشم پزشکان و درمانگران فیزیکی نامیده شده است برای درمان coronavirus بیماران—و آنها "به سادگی به اندازه کافی برای این کار است."

"مشکل این است که ما لازم نیست که به اندازه کافی حرفه ای است که می تواند با بیماری های عفونی" آقای Galperin گفت. همچنین "تعداد زیادی از مراقبت های بهداشتی کارگران مسن تر هستند و ما لازم نیست که دیگران به جای آنها."

در ولادیمیر منطقه شهر استرونینو, 40 سلامت کارکنان از جمله شش پزشکان تصمیم به ترک و نه می تواند به طور موقت منتقل شده به کارابانوفو بیمارستان با توجه به ولادیمیر وزارت بهداشت مقامات.

پرسنل تضمین شد, پرداخت, وعده های غذایی رایگان حمل و نقل به محل کار و یا در صورت لزوم اقامت در هتل. به جای آنها استعفا "با استناد به ترس از بیماری و شرایط سخت کار" این مقامات گفت.

در کارابانوفو گورستان که در آن دکتر میخائیل Savichev به خاک سپرده شده است.

نوشتن به ان M. سیمونز در ann.simmons@wsj.com

کپی رایت ©2020 Dow Jones & Company, Inc. تمام حقوق محفوظ است. 87990cbe856818d5eddac44c7b1cdeb8tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de
آخرین مطالب