Covid-19 تحت الشعاع دهلی نو بيمارستان

توسط راجش Roy نزدیک راجش Roy بیوگرافی @rovingrajesh راجش.roy@dowjones.com و Vibhuti Agarwal

توسط ISTGAHESHOMAREYEK در 6 تیر 1399

دهلی نو—موج coronavirus موارد در هند پایتخت و بزرگترین شهر این است که قریب به اتفاق آن سیستم مراقبت های بهداشتی به عنوان جهان دوم-ترین-پرجمعیت کشور می شود تمرکز اصلی در جهانی همه گیر.

دهلی نو آلاینده کلانشهر از 30 میلیون نفر پرورشی است به بالای این کشور در منطقه ای coronavirus بیمار لیست به عنوان موارد باید به سرعت در حال ضرب در هفته های اخیر.

دولت مرکزی در زمان کنترل محلی بهداشت و درمان-مراقبت از پاسخ اوایل این ماه—با این کشور قدرتمند صفحه اصلی وزیر نظارت بر آن را شخصا در میان دولت هشدار که برخی از 80,000 تخت بیمارستان مورد نیاز خواهد بود تا پایان ماه آینده. که بسیار بیش از نزدیک به 13,200 تخت های موجود در سراسر دولتی و بیمارستان های خصوصی در شهرستان. تقریبا نیمی از کسانی که در حال حاضر اشغال شده با توجه به یک دولت برنامه تلفن همراه ردیاب.

مردم با پوشیدن ماسک صورت ساخته شده راه خود را از طریق یک بازار در دهلی نو در اوایل این هفته.

عکس: Prashanth Vishwanathan/مهر نیوز

سرمایه انتظار دارد coronavirus عفونت به اوج به 550,000 تا پایان ماه جولای از 70,390 موارد گزارش شده از طریق ژوئن 24. بیش از 3000 موارد جدید به نظر می رسد هر روز تا کنون این هفته بز دهلی گذشته هند دومین شهر بزرگ و مهم دیگر نقطه داغ بمبئی که در آن یک جمعیت از 25 میلیون ثبت کرده است 68,481 موارد به عنوان ژوئن 24. تا کنون 2,365 که مردم از این بیماری در دهلی نو.

Coronavirus سرمایه

Covid-19 موارد و مرگ و میر در حال افزایش در دولت دهلی نو.

روزانه موارد تایید شده

4,000

3,000

2,000

هفت روز

نورد متوسط

1,000

0

مارس

ممکن است

ژوئن

روزانه مرگ و میر

100

80

60

40

هفت روز

نورد متوسط

20

0

مارس

ممکن است

ژوئن

4,000

3,000

2,000

هفت روز

نورد متوسط

1,000

0

مارس

ممکن است

ژوئن

روزانه مرگ و میر

100

80

60

40

هفت روز

نورد متوسط

20

0

مارس

ممکن است

ژوئن

4,000

3,000

2,000

هفت روز

نورد متوسط

1,000

0

مارس

ممکن است

ژوئن

روزانه مرگ و میر

100

80

60

40

هفت روز

نورد متوسط

20

0

مارس

ممکن است

ژوئن

4,000

3,000

2,000

هفت روز

نورد متوسط

1,000

0

مارس

ممکن است

ژوئن

روزانه مرگ و میر

100

80

60

40

هفت روز

نورد متوسط

20

0

مارس

ممکن است

ژوئن

توجه داشته باشید: اطلاعات به عنوان ژوئن 24.

منبع: دولت

"ظرفیت مراقبت از سلامت سیستم در حال آزمایش است" گفت: Lalit کانت عفونی-متخصص بیماری های و مشاور کار کرده است که در دولت های عمومی-سازمان بهداشت و درمان برای چند دهه. "این است که در حال حاضر در آستانه فرو ریختن از هم جدا است."

برای کسانی زده و اعضای خانواده آنها حاصل شده است که اغلب تیره و تار جستجو برای مراقبت از.

Mandeep سینگ یک مشاور مدیریت, مبارزه, نبرد از دست دادن برای نجات پدر خود-که آزمایش مثبت برای coronavirus در اوایل این ماه. بیمارستان که انجام این آزمون گفت: خانواده های آنها اطلاع داده شود در مورد چه باید بکنید بعد اما تماس هرگز آمد, او گفت:.

پس از تماس با اطراف به بیمارستان های دیگر و در آینده با تنها یک مایل به کمک در ازای یک سپرده برای درمان خانواده با توسل به توییتر به التماس برای کمک به. توییتر پاسخ از دکتر به آنها گفت که نگران نباشید مگر اینکه پدر در درجه حرارت بیش از 101 درجه است. زمانی که آن را به آنها تلاش کردند تا او را به بیمارستان اما هیچ آمبولانس واکنش نشان خواهد داد و هیچ بیمارستان خواهد اعتراف او گفت: برخی از آنها تا به حال هیچ تخت دیگران قادر به اعتراف به کروناویروس مبتلا و هنوز هم دیگران اصرار دارد که تنها بیمارستان که تشخیص داده شود او می تواند او اعتراف آقای سینگ گفت.

این پدر پس از فوت آقای سینگ و یک غریبه که گذشت و لنت یک دست انجام او را بر روی برانکارد در یک کوره در رفته بیمارستان به بیمارستان جستجو. او در نهایت به دست آورده ورودی به اتاق اورژانس خیلی دیر و پس از گذشت نفس نفس زدن برای هوا و آقای سینگ گفت.

"به محض این که شما با استفاده از کلمه 'Covid,' کل سیستم پزشکی می خواهد برای فرار از شما," او گفت:.

کارگران تبدیل پردیس سالن معنوی سازمان به یک coronavirus-مراقبت از مرکز در دهلی نو در اوایل این هفته.

عکس: پول Sharma/خبرگزاری فرانسه/گتی ایماژ

کارگران مونتاژ تخت آنها به عنوان آماده سازی تسهیلات برای Covid-19 بيمار در دهلی نو.

عکس: Manish Swarup/آسوشیتد پرس

فراتر از فقط اضافی تخت بیمارستان های پایتخت کشیده و حتی در زمان عادی قبل از بیماری همه گیر کوروناویروس—نیز به شدت کوتاه از پزشکان و متخصصان به اداره نجات بخش تجهیزات مانند هواکش که همچنین در تامین کوتاه مدت و مقررات از تجهیزات اولیه مانند ماسک و دستکش برای محافظت از آنها را آقای کانت گفت. "آنها حتی نمی تواند دور از مرده," او اضافه شده است.

صفحه اصلی وزیر Amit Shah—دیرین دست راست به نخست وزیر هند نارندرا مودی—در زمان شارژ از پاسخ در این شهر پس از دادگاه عالی هند تقبیح این وضعیت است.

با اشاره به اخبار محلی گزارش وضعیت بسیار اسفناک از پیشرو دولتی بیمارستان در دهلی دادگاه به استناد یک مناجات از مشکلات از مرحوم بیماران نیست و حذف شدن از درمان بخش به بی توجهی به کسانی که نیاز به درمان.

"بیماران در حال گریه کردن است و هیچ کس به آنها حضور" دادگاه گفت: در یک توبیخ در اوایل این ماه.

دولت در حال حاضر با عجله به 20,000 جدید تخت بیمارستان موجود تا پایان هفته آینده از جمله جدید 10,000-تخت موقت بیمارستان خواهد شد که توسط یک بخش نظامی است. هتل ازدواج سالن و اتاق ضیافت در حال تبدیل به کروناویروس-مراکز درمانی. تست این ویروس تا چهار برابر شد و به گفته مقامات دولتی.

پزشکی کارگر منتظر به تست بیماران برای Covid-19 در دهلی نو.

عکس: Muralidharan/ایسنا

"چالش وجود دارد اما ما در حال مبارزه با آنها گفت:" Raghav Chadha یک قانونگذار و سخنگوی Aam Aadmi Party که حاکم بر سرمایه و تا به حال اغلب ارتباط تنش با دولت مرکزی اجرا شده توسط آقای مودی Bharatiya Janata Party.

مبارزات در پایتخت به عنوان coronavirus گسترش در سراسر کشور با افزایش سرعت. هند ثبت کرده است 456,183 موارد تا کنون در مجموع بیش از حد تنها توسط ایالات متحده و برزیل و روسیه است.

به عنوان کروناویروس اولین ساخته تاخت و تاز قابل توجهی به هند در ماه مارس آقای مودی فرو کشور به یکی از جهان ونرخ مستندات در جنبش و غیرضروری فعالیت های کسب و کار در پایان ماه. که آهسته گسترش ویروس. اما حتی در حالی که فلج کننده اقتصاد این اقدامات را متوقف نکردم ویروس در شهرستانها که در آن ساکنان فقیر—اغلب کارگران مهاجر از جاهای دیگر به طور ناگهانی از کار و قادر به بازگشت به خانه—مشترک توالت با صدها نفر از ساکنان و خواب گاهی اوقات ده ها تن از مردم را به یک اتاق.

Coronavirus با شدت گرفتن در هند

  • Coronavirus انفجار هوا برای یک دولت هند
  • زندگی روستایی در هند نمی خواهد همان Coronavirus تعقیب مهاجران از شهرهای
  • هند قصد دارد به سهولت مستند حتی به عنوان Coronavirus موارد افزایش
  • 'بدتر از یک جنگ منطقه': Covid-19 Batters هند شهر بمبئی

به عنوان مستند کاسته موارد نشو و نما به خصوص در مناطق شهری است. مقامات در حال قفل کردن محله با ثبت شیوع اما متوقف نشده موارد از حال افزایش است.

عمومی-کارشناسان بهداشت و کسانی که آشنایی با این شهر پاسخ به بحران می گویند که در بسیاری از کشور مقامات نمی با استفاده از مکث ایجاد شده توسط lockdown برای آماده شدن برای افزایش موارد است که به دنبال.

"مانند بسیاری از نقاط کشور دهلی موفق در به سرعت در حال افزایش سلامت زیرساخت ها و ramping تا تست و تماس با ردیابی" گفت: یک مقام آشنا با پاسخ.

به اشتراک گذاری افکار خود را

آنچه باید هند را برای مقابله با کروناویروس بحران ؟ پیوستن به مکالمه زیر.

در حال حاضر علاوه بر افزایش تعداد تخت بیمارستان, دولت برنامه ای برای انجام خانه به خانه غربالگری برای ساکنان برای چک کردن هر گونه علائم Covid-19 و تصادفی انجام آزمایش خون در سراسر پایتخت به ارزیابی کامل میزان شیوع مقامات دولتی گفت. تماس با ردیابی نیز ramped تا آنها گفت.

زودتر

هند سیستم مراقبت های بهداشتی با کمبود بودجه روبرو شد و نامعقول قبل از coronavirus رسید. در حال حاضر برخی نگران هستند که ممکن است از داخل منفجر شدن تحت وزن از تمام Covid-19 موارد است. کشور گزارش شده از 10 ، 000 مورد جدید جمعه به عنوان مرگ و میر افزایش نزدیک به 400. عکس: فرانسیس Mascarenhas/رادیو فردا (در اصل منتشر شده 12 ژوئن 2020)

نوشتن به راجش روی در rajesh.roy@wsj.com و Vibhuti Agarwal در vibhuti.agarwal@wsj.com

کپی رایت ©2020 Dow Jones & Company, Inc. تمام حقوق محفوظ است. 87990cbe856818d5eddac44c7b1cdeb8tinyurlis.gdclck.ruulvis.net
آخرین مطالب
مقالات مشابه
نظرات کاربرن