دام را تحت تاثیر قرار آتلانتا ایالات امکانات ورزشگاه و هواداران

یورگن دام امضا شده در اوایل این هفته توسط آتلانتا متحد روز جمعه گفت که او پیوست و این باشگاه به دلیل امکانات

توسط ISTGAHESHOMAREYEK در 14 تیر 1399

یورگن دام امضا شده در اوایل این هفته توسط آتلانتا متحد روز جمعه گفت که او پیوست و این باشگاه به دلیل امکانات ورزشگاه حامیان و اعتقاد به این که با سازگار دقیقه ممکن است فرصت دیگری برای بازی با مکزیک تیم ملی.

صحبت کردن با روزنامه نگاران در اولین مصاحبه خود پس از امضای اعلام شد در چهارشنبه دام گفت که او احساس کردند که زمان مناسب برای ترک مکزیکی قدرت Tigres پس از پنج فصل و چندین عناوین و خارج از منطقه راحتی خود را.

"من می خواهم به طرفداران غنائم و اجرای خوب," او گفت:.

"مطلب: گوش دادن به یورگن دام, اولین مصاحبه

با تکیه بر یک قهوهای مایل به زرد چرم بالین پوشیدن یک تی شرت آبی و مخلوط کردن, مسلط به زبان انگلیسی و اسپانیایی در طی روز جمعه در مصاحبه دام گفت: این استخدام برای پیوستن به لیگ شروع 4-5 ماه پیش. زمانی که دام را عامل به او گفت که او می تواند پیوستن به آتلانتا ایالات گفت: بله. او گفت که او به تماشای بازی تیم مقابل باشگاه امریکا در Campeones جام.

دام گفت: او همچنین در صحبت به "ال تری" هم تیمی آندرس Guardado در مورد شهر آتلانتا و لیگ. او گفت که او معتقد است که در تاریخ همتراز با LIGA MX. او اشاره کرد که ترکیبی از تیم بیشتر سرمایه گذاری در امکانات و استاندارد و هزینه زندگی در ایالات متحده آمریکا است که ساخت MLS جذاب تر به بازیکنان در سراسر جهان است.

زن و شوهر, 27, اولین بازیکن از مکزیک به ثبت نام با آتلانتا ایالات که او گفت: یک افتخار است. او نمی خواهد با پیوستن به آتلانتا ایران تا ماه آگوست است. او گفت: زمانی که او می رسد بستگی دارد که درخواست ویزا تایید شده است.

او در گفتگو با آتلانتا ایالات مدیر Frank de Boer در روز پنج شنبه و انتظار می رود در روز جمعه به دریافت یک برنامه آموزشی طوری که او می تواند شروع به آماده سازی جسمی.

"من آموزش به عنوان بهترین من می تواند تا زمانی که من وارد من می تواند به همان سطح به عنوان هم تیمی های من," او گفت:.

دی بوئر گفت: او دوست دارد دام را تطبیق پذیری است. او اشاره کرد که سریع وینگر می توانید به عنوان یک حمله به جناح راست یا چپ و یا به عنوان یک هافبک حمله.

دام گفت که او ترجیح میدهد برای بازی در 4-3-3 اما همچنین می تواند در یک 3-5-2. این دو تشکل هستند چه de Boer است در درجه اول استفاده می شود.

به نظر می رسد که دام است و امیدوار به کسب سازگار دقیقه است. او اشاره شده و آن را چند بار در طول مصاحبه. او گفت: خراردو مارتینو که منجر آتلانتا ایالات به MLS در سال 2018 قبل از اینکه نام مکزیک, مدیر, ارزش, سازگار, زمان بازی در باشگاه.

دام دیگر دریافت مداوم بازی در حالی که در Tigres که یکی از قوی ترین ترکیب از هر باشگاه در شمال امریکا است. برخی از این ممکن است به دلیل انتقادات که دام نمی کند و همیشه در تصمیم گیری های خوب در آخر سوم است. برخی از که ممکن است کیفیت Tigres' فهرست. برخی ممکن است به این دلیل که باشگاه می دانست که ماه پیش که دام نیست رفتن به دوباره ثبت نام. آتلانتا ایالات به دست آورد و او را به عنوان یک عامل آزاد است.

او گفت می توان آن را دشوار است به بازی به عنوان به خوبی به عنوان این است که می خواستم زمانی که یک بازیکن استفاده نمی شود به طور مداوم. او در سمت چپ Tigres با 13 گل و 23 پاس گل در 172 حضور در تمام مسابقات.

برای مقابله با برخی از انتقادات که او گفت: همراه با بودن یک چهره عمومی دام تبدیل شده به رسانه های اجتماعی که در آن خود را Infinite ویدئوها کاملا سرگرم کننده است.

"من کار بسیار سخت است هر روز به بهبود به عنوان یک بازیکن," او گفت:. "در فیلم های من من سعی کنید به نشان می دهد که من یک فرد فعال در این زمینه سرگرم کننده فرد است. من سعی می کنم که در نقد بهترین راه برای نشان دادن که در آن است رفتن به تحت تاثیر قرار دهد و از آن لذت ببرید با آن است."

پشتیبانی واقعی روزنامه نگاری. پشتیبانی محلی نگاری. اشتراک در مجله آتلانتا قانون اساسی امروز است. دیدن ارائه می دهد.

اشتراک خود را به Atlanta Journal-Constitution بودجه در عمق گزارش و تحقیقات است که شما در حفظ و آگاهانه. با تشکر از شما برای حمایت از واقعی روزنامه نگاری.

دانلود جدید برنامه AJC. بیشتر اخبار محلی, اخبار بیشتر و در عمق روزنامه نگاری. AJC.com. آتلانتا. اخبار. در حال حاضر.

دانلود جدید برنامه AJC. بیشتر اخبار محلی, اخبار بیشتر و در عمق روزنامه نگاری. AJC.com. آتلانتا. اخبار. در حال حاضر.

با بزرگترین تیم در دولت AJC گزارش آنچه که واقعا در رفتن خود را با دلار مالیات و مقامات منتخب خود را. مشترک شدن در امروز. بازدید کمیسیون پاسخگویی و عدالت را در گرجستان هدایتگر برای آخرین گرجستان سیاست است.

اشتراک خود را به Atlanta Journal-Constitution بودجه در عمق گزارش و تحقیقات که شما در حفظ و آگاهانه. با تشکر از شما برای حمایت از واقعی روزنامه نگاری. بازدید کمیسیون پاسخگویی و عدالت را در گرجستان هدایتگر برای آخرین گرجستان سیاست است.tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de
آخرین مطالب