ده راه‌هایی که قایق بادی به شما کمک می‌کند تجارت بیشتری داشته باشید.

دو جای مخصوص پارو در دو طرف قایق وجود دارند که به صورت حلقهای و پلاستیکی هستند و با قرار دادن پارو درون آنها،

توسط مدیر سایت در 7 اردیبهشت 1402

دو جای مخصوص پارو در دو طرف قایق وجود دارند که به صورت حلقهای و پلاستیکی هستند و با قرار دادن پارو درون آنها، عمل پارو زدن و حرکت دادن قایق با سرعت بیشتری انجام میشود. این پمپ باد مجهز به سه نازل باد است که ابتدا باید یک نازل متناسب با اندازه دریچه باد قایق انتخاب نموده و سپس پمپ زدن را شروع کنید. نوع سه نفره دارای کف باد شونده و نوع چهار نفره آن دارای کفی با تختههای فایبر گلاسی میباشد که هنگام استفاده آن را بسیار مستحکمتر میسازد در ضمن این فایبر گلاسها به صورت تختههایی در کنار یکدیگر با pvc قرار دارند که قابلیت تا شدن را دارا میباشد. این قایق ها که در سه نوع ۱، ۲ و ۳ تولید میشوند و دارای ظرفیت۱، ۲ و ۳ نفره با تحمل وزن۸۵، ۱۷۰ و ۲۵۵ کیلوگرم هستند. ایمنی قایقهای بادی: ساخت و تولید قایقهای بادی به صورت سه لایه و چهار لایه صورت میگیرد. وزن سبک: مهمترین مزایای قایقهای بادی وزن آن میباشد. C ontent has ᠎been g​en​erated wi th the help ​of GSA Content  Ge nera tor DEMO!

همچنین به دلیل داشتن ساختار مقاوم امکان استفاده از آن در آب دریا نیز وجود دارد. قایق بادی مد نظر برند و اصل است و خرید قایق بادی موتوری را ایجاد می کند و با کیفیت بالا در دسترس افراد برای خرید وجود دارد. به این ترتیب افراد در این زمان دچار مشکل نمی شوند و می توانند ساعات خوشی را سپری کنند. از این رو افراد دچار خستگی نیز نخواهند شد و بدن آن ها استاندارد و ایمن در داخل قایق بادی قرار می گیرد. قایق بادی برای استفاده به عنوان یک قایق ورزشی مد نظر قرار می گیرد و دارای بخش های مفید و منحصر به فرد می باشد. این قایق بادی نیز از آن جا که دارای بدنه ای بادی می باشد از ساختار طبی نیز برخوردار است و می توان راحتی زیادی را به دست آورد. بدنه این قایقها از فایبرگلاس، آلمینیوم و یا پلاستیک هستند که به یک تیوپ بزرگ بادی متصل شدهاند. همان طور که در تصویر محصول مشاهده می کنید این قایق بادی دارای نشیمن و تکیه گاه مجزا از بدنه می باشد که برای ایجاد راحتی و آسایش در نظر گرفته شده است.

بر روی بخش جلویی بدنه قایق بادی دستگیره ای قرار گرفته است که از جنس مقاوم می باشد و دارای استحکام بالا بوده است. بدنه دارای ساختاری کشیده می باشد که به این صورت سبب ایجاد شتاب بالا می شود. لازم به ذکر است قایقهای بادی بسیار شناور هستند به طوریکه اگر تمام بدنه قایق پُر از آب شود، قایق به صورت شناور بر روی آب میماند و به زیر آب نمیرود. قیمت قایق بادی: با توجه به مدلهای مختلف این محصول، قیمت قایقهای بادی بسیار متنوع میباشد. توجه داشته باشید که موتور مناسب قایق خود را خریداری کنید و حتما قبل از خرید از کارشناسان و متخصصین در نمایندگی رسمی قایق بادی در ایران سایت شاپ اینتکس مشاوره کنید . استفاده از قایق بادی افراد را بی نیاز از خرید سایر قایق ها می سازد که در نتیجه سازگاری آن را نشان می دهد و می توان با خیالی آسوده نسبت به داشتن آن اقدام نمود. به این ترتیب می توان با خیالی آسوده یکی از بهترین نمونه های قایق بادی را مورد استفاده قرار داد و در طی سال های زیاد از آن بهره مند شد. این محصول در تنوع مدل ها ، ظرفیت ها و کیفیت های گوناگونی ارائه شده است که دست شما برای خرید باز بوده و با توجه به نیاز خود می توانید بهترین انتخاب را داشته باشید.

اما این محصول به دلیل داشتن اهرم هایی که در دو سمت بدنه قرار دارد می تواند تعادل لازم را داشته باشد و بر روی سطح آب بهترین موقعیت را به دست آورد. این دستگیره قادر به ثابت ماندن بر روی بخش بدنه می باشد و تکان نخواهد خورد. تولید قایقهای بادی به صورت جمعشو در بسته بندیهای کوچک انجام میشود. سبب شده است فروش قایقهای بادی با استقبال بینظیری روبرو گردد. نمونه ای از پر مخاطب ترین و پر فروش ترین قایق های بادی که امکان اتصال موتور بادی بر روی آن ها وجود دارد قایق بادی مارینر می باشد که از امکانات زیاد برخوردار است و محیط به دست آمده توسط محصول رضایت مخاطب را به دنبال دارد. قایق بادی مد نظر وزن کمی دارد و قدرت و توانایی حمل و جا به جایی آن وجود دارد. قایق بادی سیهاوک 2 نفره از 4 قسمت جدا تولید شده که در هنگام برخورد به اشیاء تیز فقط یک قسمت آن سوراخ شده و خطری افراد داخل قایق را تهدید نکند و قسمت سوراخ شده بعدا به راحتی توسط خود شما قابل تعمیر می باشد .

آخرین مطالب