رویای تیفانی هیز مردد از سال 2020 فصل

رویای گارد تیفانی هیز تصمیم گرفتند از WNBA فصل پیوستن به هم تیمی رنه مونتگمری این تیم اعلام کرد. "پس خیلی فک

توسط ISTGAHESHOMAREYEK در 4 تیر 1399

رویای گارد تیفانی هیز تصمیم گرفتند از WNBA فصل پیوستن به هم تیمی رنه مونتگمری این تیم اعلام کرد.

"پس خیلی فکر کردم و به نظر من تصمیم به انتخاب کردن از خارج از 2020 فصل" هایس گفت: در بیانیه منتشر شده توسط این تیم است.

"این آسان نیست تصمیم اما به اعتقاد من آن است که در بهترین مورد علاقه با همه چیز در رفتن در حال حاضر. اگر چه من دوست دارم این بازی به اعتقاد من وجود دارد بسیار مهم تر همه چیز به فکر کردن در مورد در این لحظه. من می خواهم برای تشکر از هم تیمی ها و مربیان و رویا سازمان برای حمایت از تصمیم من. من آرزو می کنم آنها بهترین شانس در فلوریدا و نگاه به جلو به گرفتن پشت در دادگاه در سال 2021 برای آتلانتا."

هفته گذشته مونتگمری اعلام کرد او را به انتخاب کردن از این فصل به تمرکز بر عدالت اجتماعی طرح.

به WNBA برنامه ریزی شده است برای شروع فصل آن در ماه آینده در IMG آکادمی در برادنتون فلوریدا. فصل به تعویق افتاد به دلیل بیماری همه گیر کوروناویروس.

هیز است به طور متوسط 13.6 امتیاز 3.3 ریباند و 2.4 کمک در 245 بازی بیش از هشت فصل است. او رویای تمام وقت-پیشرو 3-نقطه تیرانداز با بسیاری می کند (273) و تلاش (857) در تیم تاریخ است. او 3,342 حرفه ای امتیاز به عنوان رتبه دوم در تاریخ حق رای دادن.

هیز بود 2018 همه WNBA اول-انتخاب تیم. او همچنین به نام 2012 WNBA همه Rookie تیم 2017 WNBA All-Star 2018 همه-دفاعی دوم تیم کنفرانس شرق بازیکن ماه (مارس 2017) و سه زمان کنفرانس شرق بهترین بازیکن هفته.

"نکته بوده است که محور رویایی در زمان من در آتلانتا و ما مطمئنا به دست او و خاموش دادگاه" مربی Nicki Colle در بیانیه ای گفت.

"ما در حال زندگی و کار با یک مجموعه منحصر به فرد از شرایط حال حاضر و من از او تصمیم به انجام آنچه او احساس می کند بهتر است برای او و خانواده اش است. من نمی توانم صبر کنید تا ببینید نکته و عفونی انرژی و لبخند پشت در دادگاه در سال 2021 و آرزو می کنم او چیزی جز سلامت و سعادت تا زمانی که زمان است."

پشتیبانی واقعی روزنامه نگاری. پشتیبانی محلی نگاری. اشتراک در مجله آتلانتا قانون اساسی امروز است. دیدن ارائه می دهد.

اشتراک خود را به Atlanta Journal-Constitution بودجه در عمق گزارش و تحقیقات است که شما در حفظ و آگاهانه. با تشکر از شما برای حمایت از واقعی روزنامه نگاری.

دانلود جدید برنامه AJC. بیشتر اخبار محلی, اخبار بیشتر و در عمق روزنامه نگاری. AJC.com. آتلانتا. اخبار. در حال حاضر.

دانلود جدید برنامه AJC. بیشتر اخبار محلی, اخبار بیشتر و در عمق روزنامه نگاری. AJC.com. آتلانتا. اخبار. در حال حاضر.

با بزرگترین تیم در دولت AJC گزارش آنچه که واقعا در رفتن خود را با دلار مالیات و مقامات منتخب خود را. مشترک شدن در امروز. بازدید کمیسیون پاسخگویی و عدالت را در گرجستان هدایتگر برای آخرین گرجستان سیاست است.

اشتراک خود را به Atlanta Journal-Constitution بودجه در عمق گزارش و تحقیقات که شما در حفظ و آگاهانه. با تشکر از شما برای حمایت از واقعی روزنامه نگاری. بازدید کمیسیون پاسخگویی و عدالت را در گرجستان هدایتگر برای آخرین گرجستان سیاست است.tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de
آخرین مطالب
مقالات مشابه
نظرات کاربرن