پایان Coronavirus مستندات بدون چگونه به راهنمای

دانشمندان می گویند شکاف ها در دانش ما از رمان coronavirus تقویت نیاز برای موثر تست و ردیابی و جداسازی

توسط ISTGAHESHOMAREYEK در 26 اردیبهشت 1399

دانشمندان می گویند شکاف ها در دانش ما از رمان coronavirus تقویت نیاز برای موثر تست و ردیابی و جداسازی برنامه برای محدود کردن گسترش آن.

عکس: دیوید پل موریس/مهر نیوز

اگر قفل کردن کل جمعیت است بی نظیر آزمایش جهانی در کنترل بیماری طوری است که انتشار آنها.

دانشمندان در حال مطالعه رمان coronavirus می گویند که بدون یک واکسن یا گسترده ایمنی تقریبا اجتناب ناپذیر است که کاهش مستند اقدامات در اروپا و آمریکا باعث خواهد شد دوم و یا حتی امواج متعدد از عفونت است. چین, سنگاپور, کره جنوبی, ایران و آلمان در میان تعداد انگشت شماری از کشورهایی که دیده می شود نشانه هایی از این ویروس دوباره در حال ظهور به درجات مختلف به عنوان دقیق مهار اقدامات بوده است آرام است.

تا کنون تعداد موارد جدید در این دوم امواج شده است ، اما چشم انداز شدید تجدید حیات فرستاده است محققان تقلا برای تعیین بهترین روش برای جلوگیری از هر گونه قطره ای از عفونت های جدید تبدیل به یک سیل به عنوان hibernating اقتصاد به ارمغان آورد پشت آنلاین. "آنفلوآنزای اسپانیایی" همه گیر آغاز شد که در سال 1918 کشته شدن بیشتر مردم جهان در موج دوم آن از اول.

کارشناسان بیماری های' روشن ترین پیام: دولت باید مقیاس تست برای شناسایی آلوده ردیابی کسانی که با آنها در تماس و منزوی کردن آن دسته از افراد مانع این ویروس را گسترش. "آزمون ردیابی منزوی کردن یک نوع ضرب المثل قدیمی در اپیدمیولوژی" گفت: Joshua ماه یک محقق در جهانی بهداشت در شرایط اضطراری در دانشگاه ساسکس انگلستان

سیاست گذاران هر چند باید ده ها تن از دیگر قضاوت. باید بازگشایی مدارس و اگر چنین است با آنچه در پادمان برای کارکنان و دانش آموزان? باید مردم ماسک هنگام رفتن در مورد زندگی روزانه خود را? باید سالمندان و دیگر گروه های آسیب پذیر پیله خود را در خانه برای سال آمده است ؟ و اگر چنین است چگونه باید از آن مراقبت برای آنها بهترین آنها محافظت از ویروس ؟

برخی از مدارس ابتدایی در اروپا در حال بازگشایی زیر مستند. در بالا یک مدرسه ابتدایی در پاریس فرانسه, مارس 14.

عکس: benoit tessier/ایسنا

دانشمندان در حال بررسی این سوال و سوالات دیگر به توصیه دولت در مورد چگونه به نگه داشتن انتقال ویروس کم و جلوگیری از نیاز به معکوس البته در مستندات. اما داده ها محدود سوابق در آسیا هستند که در بسیاری از کشورها آغاز شده و به پایان رسید مستندات با موارد کمتر از در غرب مطالعات و گاهی متضاد رسیدن به نتیجه گیری.

فقط به آرامی کاهش اقدامات سختگیرانه که کاهش گسترش ویروس می تواند ما را در بهبود درک ما از چه کار می کند و چه نمی کند که آنها می گویند.

"چیزهای زیادی وجود دارد عدم قطعیت گفت:" مایک Tildesley استادیار علوم زندگی در دانشگاه وارویک در انگلستان که مدل های عفونی بیماری است. "همانطور که ما شروع به استراحت ما را به دریافت اطلاعات بیشتر. اما این واقعا سخت فروش به مردم است."

بسیاری از کشورهای اروپایی در حال حاضر به تدریج کاهش monthslong مستندات پس از رشد در مورد اعداد و مرگ و میر کاهش پیدا کرده است. بنابراین بسیاری از ایالات آمریکا. اقتصادی هزینه در شغل و درآمد از دست رفته به محدودیت هایی است که انتظار می رود به کوتوله ضرر و زیان را از بحران مالی از یک دهه پیش. در مارس و آوریل به تنهایی کارفرمایان در آمریکا ریختن بیش از 21 میلیون شغل است. اقتصاد و فرانسه و اسپانیا و ایتالیا گزارش شده ضبط می افتد در خروجی در طول سه ماهه اول.

عمومی-بهداشت مقامات اصرار سیاستگذاران برای استراحت محدودیت با احتیاط. در سنا شهادت این هفته, Dr. Anthony Fauci دولت ایالات متحده منجر به بیماری های عفونی دکتر گفته سناتور به بریس برای عفونت بیشتر. "شکی نیست که زمانی که شما به عقب بر کاهش, شما می توانید برخی موارد ظهور او گفت:" روز شنبه هشدار داد که این کشور چهره "نیازی درد و رنج و مرگ" اگر ملت بازگشایی بیش از حد به سرعت.

شده اند وجود دارد بیش از چهار میلیون و تایید موارد coronavirus عفونت پس از این ویروس برای اولین بار شناسایی شده در چین در اواخر سال گذشته. تقریبا 300000 مرگ و میر مرتبط شده اند به Covid-19 بیماری را باعث می شود. اکثریت شده اند در اروپا و آمریکا

بسیاری هنوز ناشناخته در مورد پاتوژن های پیچیده تلاش با خیال راحت به سهولت محدودیت. دانشمندان هنوز مطمئن نیستند که برای مثال چگونه بسیاری از مردم در سراسر جهان باید واقعا آلوده شده است. این بدان معناست که برآورد چگونه کشنده آن متفاوت است. و نه آنها را می دانم که آیا ایمنی که معمولا پس از عفونت پایدار است یا زودگذر. چرا برخی از به ظاهر مشابه کشورهای شیوع بیماری های جدی رنج می برند و دیگران نمی نمی به طور کامل درک.

به عنوان این بیماری گسترش داده و در اثر آن ضرب شده اند و تعداد کمی واضح تر سیگنال های پدید آمده اند. شاید قوی ترین است که کودکان عمدتا رنج می برند فقط علائم خفیف اگر با این ویروس آلوده. نقش خود را در انتقال از اشکال کمتر است اما روشن است که توجه بسیاری از کشورها از جمله دانمارک و آلمان با اعتماد به نفس شروع به بازگشایی مدارس و البته با اقدامات بهداشتی و کلاس های کوچکتر.

عمومی-مقامات بهداشتی نیز به طور فزاینده ای در چرخش پشت این ایده که ماسک می تواند مفید باشد در مانع انتقال. مراکز کنترل و پیشگیری از بیماری را فراهم می کند یک راهنمای آسان برای ساخت یک ماسک خانگی در وب سایت خود را. بررسی 84 مطالعات آنلاین منتشر شده و در انتظار بررسی دقیق نگاه اثربخشی ماسک صورت در محدود کردن گسترش ویروس و به این نتیجه رسیدند که دولت باید به شدت تشویق خود را به طور منظم استفاده کنید.

مطالب مرتبط

  • جهانی Coronavirus مرگ و میر نزدیک 300,000 که ایالات متحده بیشتر سهولت محدودیت
  • پیر واکسن می شود نگاه جدید در آزمون برای حفاظت Coronavirus
  • نیویورک و نیوجرسی شروع به بازگشایی اقتصاد خود
  • آن را امن برای بازگشایی مدارس ؟ اروپا در مورد به پیدا کردن (May 12)
  • متحده نگاه به افزایش Coronavirus تست به عنوان برخی از کشورها گزارش تجدید حیات در موارد (11 مه)

مطلع

دریافت coronavirus جلسه شش روز هفته و هفته سلامت در خبرنامه پس از بحران abates: ثبت نام اینجا را.

یکی از مزیت های بالونی مقدار از داده ها در Covid-19 است که کارشناسان بیماری می تواند به طور فزاینده ای تکیه فراوان در دنیای واقعی مشاهدات برای هدایت سیاست و نه فقط در مدل های کامپیوتری. با تلفیق مدل سازی و واقعی اروپایی مورد اطلاعات محققان در انگلستان دانشگاه شرق آنجلیا مشخص شد که تعطیلی مدارس ممنوع کردن تجمع جرم و بسته شدن کسب و کار در اوایل شیوع به خوبی کار می کرد به stanch گسترش این بیماری است. در یک تعجب برای پیدا کردن آنها به این نتیجه رسیدند stay-at-home سفارشات تا به حال کمی تاثیر بیشتر در گسترش بیماری.

هنوز در حال توسعه تصویر که اقدامات موثر ترین وسیله کشورهای کاستن از مستند در حال گرفتن به روش های مختلف حاوی ویروس است. ابتدایی دانش آموزان ممکن است بازگشت به کلاس در دانمارک و آلمان اما نه در اسپانیا و یا ایتالیا. در ایالات متحده, متحده آمریکا از جمله فلوریدا و ایندیانا اجازه داده اند غیر ضروری کسب و کار پیوستن به بهداشت و اجتماعی-فاصله دستورالعمل برای بازگشایی, در حالی که در کالیفرنیا و ایلینویز آنها باقی می ماند بسته شده است.

اپیدیولوژی می گویند شکاف ها در دانش ما از این ویروس تقویت نیاز برای موثر تست و ردیابی و جداسازی برنامه ها برای پیدا کردن و قرنطینه افراد آلوده. موثر تر این سیستم ها بیشتر دامنه وجود دارد برای آرامش اجتماعی-فاصله اقدامات گفته شده را علامت Woolhouse استاد بیماری های عفونی اپیدمیولوژی در دانشگاه ادینبورگ. برخی از کشورهای در حال آزمایش با برنامه های تلفن همراه برای هشدار به شهروندان به نزدیکی از موارد مشکوک.

یکی از پتانسیل چروک برای غرب: در کشور چین هر چند این ویروس رسیده پکن و شانگهای, آن عمدتا موجود در هوبئی استان و پایتخت آن ووهان شهرستان از 11 میلیون که در آن شیوع آغاز شده است. در جای دیگر در آسیا مورد سطح در شروع و پایان از مستندات پايينتر در غرب است. در آمریکا و برخی از کشورهای اروپایی مانند انگلیس این بیماری بیشتر پراکنده با موارد و مرگ و میر گزارش شده در مراکز شهری سراسر کشور این امکان را برای خوشه از عفونت های جدید برای بهار و تکثیر در همان زمان.

که می تواند کشش ردیابی و سیستم به ویروس فرصتی برای گسترش. "اگر یک آتش سوزی محدود به تراشه های خود را به پان وجود دارد احتمال قرار دادن آن را. ترک آن را یک دقیقه و آن را در آشپزخانه خود گفت:" دیوید لئون, استاد اپیدمیولوژی در لندن دانشکده بهداشت و پزشکی گرمسیری است.

مربوط تصویری

مقامات بهداشت عمومی توسعه دهندگان و شرکت های فن آوری در حال کار بر روی برنامه های ما برای کمک به پیگیری که ما در تماس با و که در آن ما شده است برای کمک به Covid-19 تماس با ما-ردیابی کردند. وال استریت ژورنال را جوانا استرن توضیح می دهد که با استفاده از فن آوری های 8 بیتی بازی های ویدئویی.

نوشتن به Jason Douglas در jason.douglas@wsj.com

کپی رایت ©2020 Dow Jones & Company, Inc. تمام حقوق محفوظ است. 87990cbe856818d5eddac44c7b1cdeb8tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de