حتی بهتر از Travis Scott: برادرزاده یک بازی حماسی اجرایی خواهد شد بازی برخی از آهنگ ها در ابوا برای همه در Fortnite'

اخبار هیجان انگیز battle royale طرفداران! به هر جان سخت gamer در حال حاضر می داند Fortnite میزبانی مجازی Travi

توسط ISTGAHESHOMAREYEK در 12 اردیبهشت 1399
Illustration for article titled Even Better Than Travis Scott: The Nephew Of An Epic Games Executive Will Be Playing Some Songs On The Oboe For Everyone In ‘Fortnite’

اخبار هیجان انگیز battle royale طرفداران! به هر جان سخت gamer در حال حاضر می داند Fortnite میزبانی مجازی Travis Scott کنسرت هفته گذشته که جذب 12.3 میلیون بازیکن به طور همزمان برای یک ذهن ذوب روانگردان عینک. به عنوان یک پیگیری به این رویداد بی سابقه ای موفقیت, حماسه بازی ها فقط اعلام کرد که 13 ساله گرگ Pochowski برادرزاده یک بازی حماسی اجرایی خواهد شد بازی یک رسیتال در ابوا برای همه برای لذت بردن از شروع این جمعه در 6 p. m. شرقی!

تبلیغات

راه برای نگه داشتن ارائه عالی live events, حماسه بازی ها!

"پس از شنیدن چقدر طرفداران عاشق Travis Scott به سوپراستار عملکرد ما می دانستیم که ما تا به حال به درمان آنها را به چند کوچک سونات از برادرزاده من که واقعا بدست کاملا خوب در ابوا پس از تمرین برای سال" گفت: حماسه های اجرایی پل Pochowski توضیح داد که برادرش را در حال انجام یک کار قابل توجه در مدرسه خود, زمستان دکلمه حتی پس از مبتلا به حمله آسم در اوایل این هفته. "حتی اگر او را تنها در 8 درجه, باند خود را معلم فکر می کند او بسیار با استعداد است که او یک shoo-در دوم صندلی زمانی که او شروع به دبیرستان سال آینده. او حتی قرار می گیرد در برخی از مسابقات است."

تبلیغات

"گرگ است که یک مرد جوان بسیار خوب—و دقیقا نوعی از استعداد است که علاقهمندان به بازی آمده اند به انتظار از Fortnite, "او اضافه شده است.

این گرگ Pochowski را رسیتال ابوا رویداد که گیمر قادر خواهد بود برای دسترسی ورود به سیستم بر روی بازی این شب یا هر شب برای هفته آینده گزارش شده که از ویژگی های موتزارت "ابوا کوارتت در F عمده" و همچنین پوشش های مدرن ترکیب مانند ون موریسون "Moondance." از آنجا که عنصر بصری است که بسیار مهم است به این مجازی کنسرت ما نیز با شنیدن این گرگ را با پوشیدن یک ترد سفید-یقه پیراهن است که مادر خود را اتو کنید امروز صبح در حالی که ورزشی بسیار تیز مدل موی جدید جدا در وسط جمعیت!

تبلیغات

و این! خود را در مدرسه هنرهای باشگاه نیز در مرحله یک سیاه گروه برای مدرن تفسیری روال رقص مجموعه به یک ابوا پوشش آدل "سلام" است که ما مطمئن هستیم ادویه خواهد شد تا در بازی پارک gazebo که در آن گرگ خواهد شد بازی برای همه!

"یک نکته من می خواهم به هر کس که گرگ تا به حال مشکلات با کمرویی در گذشته به طوری که حتی برای انجام این کار این است که یک گام بزرگ رو به جلو برای او" Pochowski ادامه داد و اشاره کرد که توسعه دهنده برآورد حداقل 10 میلیون همزمان بازیکنان خواهد بود مشاهده این رویداد است. "با که در ذهن همه ما می پرسند که شما لطفا مودب در طول عملکرد خود را."

تبلیغات

"او در حال حاضر به حال یک زمان بسیار سخت اتصالات با همکلاسی های خود را," او اضافه شده است.

بنابراین آماده برای یکی دیگر از باور نکردنی موسیقی زنده رویداد پارسه! حماسه بازی کاملا outdone خود را دوباره! با Travis Scott, باور نکردنی, hip-hop و در حال حاضر گرگ Pochowski را ابوا ما نمی توانیم صبر کنید تا ببینید چه چیز دیگری Fortnite در فروشگاه! 

تبلیغات


tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de
آخرین مطالب
مقالات مشابه
نظرات کاربرن