Ex-سبز کلاه بره فکر ایالات متحده آمریکا پشتیبانی Raid خانواده می گوید

این دولت ونزوئلا منتشر شد در این عکس از آنچه در آن گفت: در حال شناسایی اسناد لوقا Denman که دستگیر شد

توسط ISTGAHESHOMAREYEK در 27 اردیبهشت 1399

این دولت ونزوئلا منتشر شد در این عکس از آنچه در آن گفت: در حال شناسایی اسناد لوقا Denman که دستگیر شد همراه با دیگر آمریکایی.

عکس: مارسلو گارسیا/خبرگزاری فرانسه/گتی ایماژ

واشنگتن—لوقا Denman سابق Green Beret بود در جستجوی معنا پس از خدمت در مکان هایی از جمله عراق هنگامی که یک تیمی سابق در ارتش ایالات متحده نیروهای ویژه ارائه شده چه صدا مانند یک کار برای کمک به ونزوئلا.

34 ساله آقای Denman امضا کرد تا پس از نزدیک به یک دهه به دور از خط مقدم. ماموریت اما به پایان رسید در فاجعه به عنوان نیروی کوچک او بخشی از به دنبال لغزش به ونزوئلا برای سرنگونی آن استبدادی حاکم جمهور نیکولاس مادورو اما هیچ دورتر از جایی که او دستگیر شد همراه با دیگر آمریکایی.

پس از آن خانواده و دوستان خود شده اند به دنبال به درک آنچه او را جلب کرد به کار و تلاش کرده اند به دولت آمریکا کمک به رهایی او از زندان ونزوئلا.

آنها ادعا می کنند آقای Denman گمراه شده بود توسط نیروی سازمان را به باور که ماموریت بود و مستقیم به حمایت از رئیس جمهور تهمت و دولت ایالات متحده. آقای مغلوب ساختن پیشی جستن و دیگر مقامات ایالات متحده گفته اند که ایالات متحده آمریکا تا به حال هیچ دخالت مستقیم.

آقای Denman دوستان و خانواده همچنین با بیان نا امیدی است که وزارت امور خارجه انجام نشده بیشتر به او کمک کند پس از وزیر خارجه مایک Pompeo متعهد به کار را به خانه آمریکایی درگیر در ورزش یک بار خود را ملیت را تایید کرد. ایالات متحده بسته شد سفارت خود در کاراکاس در سال گذشته نقل مکان کرد و این عملیات به بوگوتا, کلمبیا.

آقای Denman بستگان می گویند که در تماس با وزارت امور خارجه اداره امور کنسولی است که مسئول برای ایمنی از شهروندان در خارج از کشور و همچنین سفارت آمریکا در بوگوتا و سفارت سوئیس در کاراکاس اما هیچ یک از بازگشت تماس های خود را.

وزارت امور خارجه در بیانیه ای گفت که آن آگاه گزارش در مورد این موضوع و ایمنی از آمریکایی ها در خارج از کشور یک اولویت است. "تیم ما همچنان در حال کار برای رسیدن به پایین از وقایع اخیر" یک سخنگوی گفت.

رئیس جمهور نیکولاس مادورو طی یک آنلاین کنفرانس خبری در مارس 6.

عکس: آسوشیتد پرس

یکی از آقای Denman هم تیمی های سابق اردن Goudreau گفت: در مصاحبه او با یک بازنشسته ونزوئلا به طور کلی به منظور بالا بردن زور از مبارزان است که سعی کنید به لغزش به کشور و رهبری یک شورش علیه رئیس جمهور ونزوئلا. با وجود دوری از طرح آن به نظر می رسید مانند نوع کار که آقای Denman و یک دانشیار, ایران بری آموزش دیده بودند برای انجام این کار در نیروهای ویژه گفت: کسانی که می دانستند که آقای Denman.

دانیل Dochen یک دوست دوران کودکی که آخرین صحبت به آقای Denman یک یا دو هفته قبل از شروع ماموریت در ماه مه گفت: آقای Denman گفت که او تا به حال گفته شده است که ایالات متحده در مبارزه با مواد مخدر دولت ارسال خواهد یک هلیکوپتر به ماهوت پاک کن زدن آقای مادورو دور به آمریکا هنگامی که او سرنگون شد.

"او messaged در یک نقطه و یا دیگر از آنها تا به حال بدست چراغ سبز از مغلوب ساختن پیشی جستن" آقای Dochen در مصاحبه ای گفت:.

آقای Denman مشغول به کار بود به عنوان یک جوشکار زیر آب بود و به تازگی به جلب اعتماد دوست دیگری Braxton اسمیت که آن مطابقت ندارد تا انتظارات خود را. آقای اسمیت گفت: سابق سبز کلاه بره میخواستم بدونم "'من انجام کاری مفید برای جهان است؟'"

آنها برای اولین بار صحبت در مورد ونزوئلا ماموریت در پاییز پس از آقای Denman به پایان رسید جوشکاری قرارداد. آنها ملاقات سوار بر موتور سیکلت و گرفتار در زندگی خود را پس از مدتی از هم جدا. آقای اسمیت یک وکیل گفت: آقای Denman به او اطمینان داد که در این ماموریت به طور کامل تحریم توسط دولت ایالات متحده است و او حتی تا به حال یک مجموعه ای از قوانین از نامزدی.

"من از او خواسته بود تا یک بار به من شلیک قرارداد بنابراین من می تواند آن را به مطمئن شوید که او نبود به چیزی دیوانه," او گفت:. اما این قرارداد هرگز وارد شده است.

علامت Denman یک برادر آقای Denman گفت: او همیشه کار ارائه می دهد برای نظامی-نوع کار و گفت: او هشدار داد و او را به احتیاط و اطمینان از او حمایت رسمی.

"من به او گفتم زمانی که شما در حال رفتن به جایی از یک سرباز آمریکایی وجود دارد یک مقدار مشخصی از مسئولیت است که از نور آنها" مارک Denman گفت. "هنگامی که شما عامل تحت این قرارداد خدا می داند."

او گفت که برادر خود را ممکن است متقاعد شده اند را یک استثنا و در ونزوئلا کار برای یک فرد او اعتماد کرد. عملیات شکست خورده چشمگیری زمانی که ragtag گروه از مبارزان بودند بلافاصله ره توسط ونزوئلا و نیروهای خشمگین ماهیگیران. با توجه به دولت ونزوئلا هشت نفر از آنها کشته شدند و 13 "تروریست ها" دستگیر شدند از جمله آقایان Denman و بری.

تعدادی از بازداشت شدگان افزایش یافته است به 50 عنوان آقای مادورو نیروهای گرد دیگر به اتهام شرکت کنندگان است. ونزوئلا دولت منتشر شد ویدئوها از دو اسیر آمریکایی با بیان اینکه این طرح به دستگیری آقای مادورو و پرواز او به ایالات متحده در حال حمایت از دولت در واشنگتن است.

لوقا Denman و دوست دخترش, تاتیانا سایتو. خانواده و دوستان در حال تلاش برای درک آنچه او را جلب کرد به ونزوئلا ماموریت.

عکس: تاتیانا سایتو

"من فکر کردم من کمک ونزوئلا گرفتن کنترل کشور خود را" آقای Denman گفت: در این ویدئو. او اظهار داشت که او انتظار می رود برای دریافت بین $50 ، 000 و 100 ، 000 دلار برای این کار است.

به جای آقای Denman خانواده است که در حال حاضر رقیب با شرکت ادعا را به تماس در بدنام زندان که در آن آقایان Denman و بری هستند که بازداشت و یا تجربه در زمینه نجات گروگان.

آقای Denman را کی Denman گفت: هر گونه اذعان خواهد بود اطمینان بخش است.

"آنها لازم نیست که [به ما بگویید آنچه آنها انجام می دهند]," او در مصاحبه ای گفت: اما "این امر می تواند به خوبی می دانیم که همه چیز در حال منتقل کردن جاده ها در اینجا."

خانم Denman گفت که از دیدن عکس ها از دروغ گفتن رو به پایین در ساحل, لباس و شورت نمی مربع با شخص او می داند.

"این چیزی است که او به دنبال دوست دارید ؟ این است که لوقا. لوقا بسیار ایمنی - minded," او گفت:, و اضافه کرد که او سوار موتور سیکلت در تمام دنده محافظ. "لوقا بود که همیشه خوب است."

این تلاش شکست خورده است ناشی از طوفان در متمرد مخالفت ائتلاف به رهبری خوان Guaidó است که به رسمیت شناخته شده توسط ایالات متحده و دیگران به عنوان ونزوئلا را رئيس جمهور مشروع.

آقای Guaidó منکر هر گونه روابط به خنثی تاخت و تاز. اما دو جوان رهبر دستیاران استعفا داد اوایل این هفته پس از یک قرارداد است که آنها اذعان امضای قرارداد با آقای Goudreau شرکت Silvercorp ایالات متحده آمریکا ساخته شده بود. توافق به نام به حال برای این شرکت برای آموزش یک نیروی مسلح که نفوذ ونزوئلا سرنگونی آقای مادورو و همچنان به عنوان یک مشاور امنیت به رییس دولت.

هر دو از مشاوران گفت: معامله اوراق در مدت کوتاهی پس از آن امضا شد و انکار است که آقای Guaidó تا کنون آن را امضا اگر چه یک امضا به نظر می رسد در سند بعدی را به نام خود. آقای Guaidó گفته او را رد کرد.

این Denman خانواده شده است قادر به دریافت پاسخ از آقای Goudreau. علامت Denman, برادر, خطاب به آقای Goudreau دو بار. در دومی مناسبت او گفت که آوردن آنها در خانه بود یک اولویت است اما حاضر به دادن هر گونه اطلاعات بیشتر با استناد به دلایل امنیتی.

آقای Goudreau که ارسال شده زندگی می کنند پیام های توییتر در مورد این عملیات نشده در پاسخ به درخواست ها برای اظهار نظر و کاهش یافته است خاموش در رسانه های اجتماعی.

"من نمی دانم اگر او تا به برخی از استاد بزرگ طرح و خیانت مردان خود را به منظور اجرای این طرح. من نمی دانم. شاید او خود را یک پیاده در این چیز" علامت Denman, گفت:, و اضافه کرد که آن را شبیه به برادر خود خیانت شده بود و به فروش می رسد.

"صبح روز دوشنبه من فکر کردم برادر من مرده بود و اگر او نبود مرده چیزی وحشتناک اتفاق می افتد و مدت کوتاهی پس از آن" علامت Denman گفت. "به نظر می رسد که اتفاق می افتد, بنابراین من بسیار سپاسگزار برای آن."

نوشتن به جسیکا Donati در jessica.donati@wsj.com

کپی رایت ©2020 Dow Jones & Company, Inc. تمام حقوق محفوظ است. 87990cbe856818d5eddac44c7b1cdeb8tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de
آخرین مطالب
مقالات مشابه
نظرات کاربرن