شاهین به بازگشایی امکانات خود را در روز سه شنبه

شاهین تنظیم شده برای باز کردن امکانات خود را در روز سه شنبه با توجه به تیم. وجود خواهد داشت تعداد محدودی از کا

توسط ISTGAHESHOMAREYEK در 27 اردیبهشت 1399

شاهین تنظیم شده برای باز کردن امکانات خود را در روز سه شنبه با توجه به تیم. وجود خواهد داشت تعداد محدودی از کارکنان در دست دارند و تمام اقدامات احتیاطی گرفته خواهد شد.

معلوم نیست که به بازیکنان اجازه خواهد داشت برای بازگشت با بیش از سه هفته باقی مانده در offseason برنامه. این تیم شده است برگزاری این برنامه تقریبا.

در یادداشت ارسالی به 32 تیم جمعه توسط کمیساریای راجر Goodell و به دست آمده توسط آسوشیتدپرس, او تاکید کرد که این باشگاه باید "در انطباق با هرگونه بهداشت عمومی مورد نیاز در حوزه قضایی و اجرا پروتکل که توسعه داده شد و توسط (لیگ افسر پزشکی) دکتر (آلن) آستانه و توزیع به تمام باشگاه ها در تاریخ 6 مه."

امکانات بسته شده اند و از اواخر ماه مارس به دلیل این بیماری همه گیر کوروناویروس.

هر تیم لازم بود برای ارائه یک طرح به لیگ برای بازگشایی آن آموزش/تمرین تسهیلات این هفته است.

"باشگاه قادر به پاسخگویی به این معیار در مارس 19 مارس بازگشایی امکانات خود را در اولین تاریخ بعد از آن که در آن آنها قادر به برآورده کردن معیارهای" Goodell اضافه شده است.

پنل انجام خواهد شد یک برنامه آموزشی برای باشگاه کنترل عفونت افسران (ICO) در شب دوشنبه که مورد نیاز است.

در حال حاضر تاسیس در دهانه شد این پروتکل:

-- تا اطلاع ثانوی از NFL تیم ممکن است بیش از 50 درصد از کارکنان خود را در این مرکز به بیش از 75 نفر است. اگر یک باشگاه می خواهد برای اعزام کارکنان به بیش از یک محل در تمام نقاط باید پیاده سازی همان سلامت و پروتکل های ایمنی و به همراه تعدادی از کارکنان در همه مکان ها می تواند بیش از 75.

- هیچ اعضای کادر مربیگری می تواند بازگشت به تاسیسات زیر فاز اول بازگشایی. "این مهم است برای اطمینان از عدالت در میان تمام 32 باشگاه" Goodell نوشت.

- هیچ بازیکن ممکن است در این تاسیسات دیگر از کسانی که تحت درمان های پزشکی و یا ناتوانی. قدرت و تهویه مربیان شرکت کننده در بازیکن ناتوانی ممکن است که کار در مرکز. در غیر این صورت آنها محروم تا بقیه کارکنان مربیگری مجاز به بازگشت.

-- اعضای پرسنل فوتبال عملیات/فوتبال مدیریت کارکنان و تجهیزات و کارکنان و کادر پزشکی و متخصصان تغذیه می توانند شرکت کنند.

هر بروز Covid-19 در مرکز باید گزارش شود بلافاصله به پنل و تیم ICO. باشگاه نیز باید به سرعت گزارش هر گونه تغییر در مقررات دولت به لیگ.

" بیشتر AJC پوشش از شیوع کروناویروس

پشتیبانی واقعی روزنامه نگاری. پشتیبانی محلی نگاری. اشتراک در مجله آتلانتا قانون اساسی امروز است. دیدن ارائه می دهد.

اشتراک خود را به Atlanta Journal-Constitution بودجه در عمق گزارش و تحقیقات است که شما در حفظ و آگاهانه. با تشکر از شما برای حمایت از واقعی روزنامه نگاری.

دانلود جدید برنامه AJC. بیشتر اخبار محلی, اخبار بیشتر و در عمق روزنامه نگاری. AJC.com. آتلانتا. اخبار. در حال حاضر.

دانلود جدید برنامه AJC. بیشتر اخبار محلی, اخبار بیشتر و در عمق روزنامه نگاری. AJC.com. آتلانتا. اخبار. در حال حاضر.tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de