برای آسیا و خطرات ناشی از رمان Coronavirus نیست بنابراین رمان

هنگ کنگ اتخاذ کرده است 'سرکوب و بالابر' استراتژی تنظیم تعطیلی توجه به وضعیت شیوع کروناویروس. پیاده را

توسط ISTGAHESHOMAREYEK در 18 اردیبهشت 1399

هنگ کنگ اتخاذ کرده است 'سرکوب و بالابر' استراتژی تنظیم تعطیلی توجه به وضعیت شیوع کروناویروس. پیاده راه می رفت و در این شهر Wan Chai منطقه در روز چهارشنبه.

عکس: پل یونگ/مهر نیوز

زمانی که الکس لام انواع "سارس" به آی فون خود را یک چهره-ماسک emoji میآید تا به عنوان آن را برای دیگران در هنگ کنگ است. این یک یادآوری از عفونی-بیماری های بحران که زندگی مختل در شهرستان خانه خود را در اوایل 2000s.

"هر کس در اینجا به یاد دوران سخت بازگشت در سال 2003" و نمی خواهند به تکرار آنها گفت: آقای لام که قرارداد قبل از coronavirus سندرم حاد تنفسی.

زمانی که کروناویروس جدید ظهور او به سرعت شروع به پوشیدن ماسک در شستن دست های خود را و اجتناب از جمعیت. او به طور داوطلبانه متوقف دیدن مادرش که در 80s به منظور کاهش احتمال عفونت است.

عمیق تر آگاهی از بیماری همه گیر خطرات مطلع تجارب گذشته با سارس و دیگر بیماری است که ذکر شده به عنوان یکی از دلایل که چرا بسیاری از نقاط آسیا به نظر می رسد مقابله با Covid-19 تا حدودی بهتر از بسیاری از کشورهای غربی.

تجمعی coronavirus موارد

ایالات متحده آمریکا

1,000,000

500,000

اسپانیا

ایتالیا

100,000

50,000

سنگاپور

ژاپن

10,000

کره جنوبی

5,000

تایلند

دلار هنگ کنگ

1,000

500

تایوان

ویتنام

100

5

10

15

20

25

30

35

40

45

50

55

60

65

70

75

تعداد روز پس از 100 مورد

ایالات متحده آمریکا

1,000,000

500,000

اسپانیا

ایتالیا

100,000

50,000

سنگاپور

ژاپن

10,000

کره جنوبی

5,000

تایلند

دلار هنگ کنگ

1,000

500

تایوان

ویتنام

100

5

10

15

20

25

30

35

40

45

50

55

60

65

70

75

تعداد روز پس از 100 مورد

ایالات متحده آمریکا

1,000,000

500,000

اسپانیا

ایتالیا

100,000

50,000

سنگاپور

ژاپن

10,000

کره جنوبی

5,000

تایلند

دلار هنگ کنگ

1,000

500

تایوان

ویتنام

100

5

10

15

20

25

30

35

40

45

50

55

60

65

70

75

تعداد روز پس از 100 مورد

ایالات متحده آمریکا

1,000,000

500,000

اسپانیا

ایتالیا

100,000

50,000

سنگاپور

ژاپن

10,000

جنوب

کره

5,000

تایلند

هنگ

کنگ

1,000

500

تایوان

ویتنام

100

10

20

30

40

50

60

70

تعداد روز پس از 100 مورد

توجه داشته باشید: مقیاس لگاریتمی به تاکید میزان تغییر

منبع: دانشگاه جانز هاپکینز مرکز سیستم های علوم و مهندسی

اروپای غربی و ایالات متحده آمریکا نشان دهنده حدود سه چهارم از 3.7 میلیون موارد تایید شده. شرق آسیا که در آن ویروس پدید آمده و آسیای جنوب شرقی هم حسابداری برای حدود یک سوم از جمعیت جهان—نمایندگی فقط تقریبا یکی از هر 15 عفونت هر چند برخی از کشورهای آسیایی را مورد آزمایش قرار داده اند تنها بخشی از جمعیت خود را.

هنگ کنگ در این هفته پاک 14 روز بدون هر گونه عفونت های محلی در حالی که تایوان به تازگی آمار سه هفته بدون یک داخلی مورد. کره جنوبی یکی از سخت ترین-آمار کشور در اوایل آرام اجتماعی-فاصله اقدامات شنبه پس از پایان ماه آوریل با کمتر عفونت های جدید از آن روز اوج 909 موارد است. تایلند و ویتنام طفره رفت عمده شیوع بیماری.

حتی در سنگاپور و ژاپن که در آن خوشه ها به طور غیر منتظره ای تشکیل شده در ماه گذشته مشکل نیست spiraled خارج از کنترل و یا غرش در سراسر این جمعیت در بخش های بزرگ به دلیل تمرین پاسخ ردیابی بیماری و داوطلبانه کاهش تحرک شهروندان است.

چین به نظر می رسد به موجود coronavirus با شش تایید عفونت از روز یکشنبه هر چند ظاهری خود را به موفقیت بیشتر مورد نیاز شدیدی مراحل از جمله یکی از بزرگترین جرم قرنطينه در تاریخ بشر است.

چراغ در تایپه Grand Hotel on May 3 مشخص شده تایوان گزارش از هیچ رمان جدید کروناویروس موارد است. تایوان به تازگی آمار سه هفته بدون یک داخلی مورد.

عکس: دیوید چانگ/سازمان حفاظت محیط زیست/شاتر

همه این مکان صورت با خطر امواج از عفونت به خصوص که کشورهای استراحت قرنطينه و باز به فعالیت بیشتر. برخی از کشورهای منطقه از جمله اندونزی هنوز هم دیدن caseloads نوردی.

بسیاری از کشورهای آسیایی به اشتراک گذاری ویژگی های است که کارشناسان می گویند ممکن است به آنها کمک کرد کرایه نسبتا خوبی تا به حال از جمله تمایل به واکنش نشان می دهند سریع تر در اولین نشانه از بیماری خطر با حمایت مردمی گسترده تر اجتماعی-اقدامات کنترلی.

"سریع عمل می کنند. که بزرگترین درس" گفت: پسر Thwaites, مدیر دانشگاه آکسفورد در تحقیقات بالینی واحد در ویتنام است.

دقیق اقدامات انجام شده توسط کشورهای مختلف متفاوت است به طور گسترده ای. برخی با تکیه بر مستندات و یا قرارداد-ردیابی تاکتیک های مربوط به نظارت است که می تواند ناخوشایند در برخی از کشورهای غربی. دیگران اولویت بندی تست و قرنطينه.

اما بیشتر متمرکز طرح های احتمالی در محل و قبل از همه گیر و ساکنان که می دانستند مته از گذشته برخورد با بیماری هایی مانند آنفلوآنزای مرغی H1N1 آنفلوانزا و سارس.

روز نخست وزیر ژاپن اعلام کرد انتقاد به صورت آهسته پاسخ اعلام کرد در سراسر کشور وضعیت اضطراری در آوریل 16, بسیاری از ساکنان در حال حاضر شده است با پوشیدن ماسک صورت برای هفته ها. تظاهرات علیه دولت محدودیت در رفتار عمومی مانند آنهایی که در حال حاضر دیده می شود در برخی از ایالات آمریکا شده اند کمتر رایج در آسیا است.

نزدیک شدن به چین نیز ممکن است ارائه یک مزیت غیر منتظره. با توجه به نزدیکی به این بیماری همه گیر اصلی شیوع بسیاری از کشورهای آسیایی بودند تمایل به حرکت سریع تر به تعطیل پرواز از چین محدود کردن برخی از گسترش. کشورهای دیگر مسدود آسیایی, مسافران, کاهش احتمال یک شهروند قرارداد این ویروس در جای دیگر و سپس آن را به ارمغان آورد به خانه.

کره جنوبی به سرعت معرفی آزمون های tracking و جداسازی پس از تعدادی از coronavirus موارد ظهور در ماه فوریه است.

عکس: چانگ سونگ-Jun/گتی ایماژ

کره جنوبی واکنش سریع بود افزایش یافته درسهایی از شیوع بیماری مرگبار پنج سال پیش از سندرم تنفسی خاورمیانه یا MERS که در سمت چپ آن آماده نشده است. هنگامی که موارد snowballed در اواسط ماه فوریه دولت قادر به باز کردن یک سیستم برای تولید انبوه آزمایش جداگانه به طور جدی بیمار از کسانی که با علائم خفیف و به اشتراک گذاری اطلاعات است که صدا زنگ.

پاسخ این کشور با تکیه بر شهروندان مانند 23 ساله Kim Su-min که با توجه به تماس به ماندن در خانه در بخشی از آنجا که او نگران او نگهداری خواهد بود ساخته شده به عنوان بخشی از دولت تهاجمی تماس با ما-ردیابی برنامه. او را متوقف دوستان جلسه در مجموع تا حد زیادی باقی مانده در درون او سئول صفحه اصلی.

"من فقط رفتن به مکان های که من آن را کاملا به" خانم کیم گفت.

اجتماعی-فاصله اقدامات نیز در جای خود در هنگ کنگ به زودی پس از چین معرفی اولین coronavirus مستندات در ماه ژانویه است. مقامات تعطیل مدارس و دستور داد این شهر هزاران نفر از کارمندان دولت به کار از خانه در اواخر ماه ژانویه است. خیابان ها به سرعت تخلیه به عنوان کسب و کار خصوصی به تصویب رسید خود به خود محدودیت.

مربوط تصویری

کشورهای در حال آزمایش با هر دو بالا و پایین-tech راه برای اجرای مستندات و یا خود-قرنطينه. وال استریت ژورنال خبرنگاران در رم و نیویورک و هنگ کنگ در مقایسه انزوای خود تجربه نشان می دهد که چگونه برخی از دولت ها در حال حاضر به تحمیل اقدامات سختگیرانه تر برای متوقف کردن ویروس. تصویر عکس: کریستال تای

هنگ کنگ مقامات راه اندازی یک multidepartment نیروی کار و در محل قرار داده قوی برای پروتکل تماس با ما-ردیابی و جداسازی موارد مشکوک با استفاده از تعطیلات اردو و خالی مسکن به عنوان قرنطینه امکانات.

تاکتیک مطلع شدند توسط هنگ کنگ تجربه با سارس در سال 2003. توسط سال بعد آن را به حال تاسیس یک مرکز برای حفاظت از بهداشت و درمان برای مدیریت شیوع است. متوسط چک—در حال حاضر همه جا—عادی در اماکن عمومی. ساکنان رشد عادت کرده اند به پوشیدن ماسک جهانی که بسیاری از کارشناسان بر این باورند کمک به جلوگیری از آن آلوده از گسترش این بیماری به دیگران.

"برای بیش از 15 سال بوده است زمان صلح برای ما آماده شده است" گفت: بن Cowling رئیس اپیدمیولوژی و آمار زیستی بخش در دانشگاه هنگ کنگ در دانشکده بهداشت عمومی. این بیماری عفونی اپیدمیولوژی بخش است که رشد از سه تا 50 کارکنان از سال 2004 شده است ارائه مشاوره به دولت در پاسخ آن. "در حال حاضر ما در حال آماده شدن برای جنگ است."

درک Coronavirus

  • Covid-19 آزمایش و درمان
  • مرور زندگی خود را
  • یک راهنمای به دولت مستندات
  • حقایق در مورد کوروناویروس (en Español)

این راهپیمایی موج دوم جدید کروناویروس آمار هنگ کنگ به عنوان افرادی که فرار کرد در اوایل شیوع بازگشت از خارج از کشور. که چشم انداز مثبت باعث سختگیرانه تر دولت-دستور مستند بیش از شش هفته گذشته که بسته ورزشگاه, سالن زیبایی, کافه سینما و برخی دیگر از مکانهای تفریحی در حالی که تجمع بیش از چهار نفر ممنوع است. این محدودیت تا حد زیادی شده است سست این هفته است.

که "سرکوب و بالابر" استراتژی—تنظیم پاسخ بسته به وضعیت شیوع—ادامه خواهد داد و در ماه به شهر, مدیر اجرایی, کری لام روز سه شنبه گفت.

در تایوان عمومی-کارشناسان بهداشت و اعتبار عوامل مشابه برای نرخ پایین از موارد از جمله داوطلبانه استفاده از ماسک صورت و خود به خود کاهش تحرک و بدون دولت مستندات همراه با دقیق قرارداد ردیابی دقیق و 14 روز خانه قرنطینه قوانین برای هر کسی که سفر وجود دارد.

در ویتنام است که در گزارش فقط 271 موارد مقامات بسته مدارس و دانشگاه ها تقریبا بلافاصله پس از اولین موارد به نظر می رسد مبتنی پرواز با چین و شروع به ارسال پیام های متنی به مردم ارائه اطلاعات سلامت و هدایت است.

هنگامی که آن را تبدیل به آشکار است که این بیماری همه گیر منتقل شده بود به اروپا و آمریکا و مقامات در ویتنام متوقف تقریبا تمام پروازهای بین المللی. آنها گسترش تماس با ردیابی با اجباری 14 روز در قرنطینه همه موارد و مستقیم تماس با ما. قابلیت تست شد و به سرعت در حال گسترش در سراسر کشور اگر چه تقریبا به طور انحصاری متمرکز در قرنطینه افراد است.

مکان های که در حال حاضر بهترین موقعیت را نشان داد برخی فروتنی به Covid-19 نه کم بها دادن به آن بالقوه خرابی گفت: Ali H. Mokdad سابق آمریکا مراکز کنترل و پیشگیری از بیماری اپیدمیولوژی.

"شما سریع شما برای باز کردن سریع تر گفت:" آقای Mokdad در حال حاضر سلامت معیارهای علمی و استاد در دانشگاه واشنگتن است.

نوشتن به Timothy W. Martin در timothy.martin@wsj.com و ناتاشا خان در natasha.khan@wsj.com

کپی رایت ©2020 Dow Jones & Company, Inc. تمام حقوق محفوظ است. 87990cbe856818d5eddac44c7b1cdeb8tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de
آخرین مطالب
مقالات مشابه
نظرات کاربرن