سرخ شده تیز دووال homers به عنوان بریوز کمی بازی بیس بال در Truist پارک

شکسته هنوز هم شکننده فصل در زمان یک گام کوچک به جلو چهارشنبه تحت عنوان: شبیه سازی بیس بال در ماه جولای است بهت

توسط ISTGAHESHOMAREYEK در 19 تیر 1399

شکسته هنوز هم شکننده فصل در زمان یک گام کوچک به جلو چهارشنبه تحت عنوان: شبیه سازی بیس بال در ماه جولای است بهتر از هیچ بیس بال در همه.

اندیش در بعد از ظهر در Truist پارک شدند واقعی بریوز پوشیدن واقعی بازی-مسائل روز بازی یک شکل از ورزش بود که در قرنطینه پس از بهار آموزش لغو شد, مارس 12 به دلیل بیماری همه گیر کوروناویروس.

"من به نوعی هیجان زده شدم قرار دادن کل مدرسه ، من فکر می کنم (بازیکنان) آن را احساس بیش از حد" بریوز مدیر برایان Snitker گفت.

تماشای جوان خود را استارت حداکثر سرخ شده و مایک Soroka پرتاب بدون گل سه نوبت هر نمی صدمه دیده و مدیر چشم انداز یا نه.

بریوز رفت و از طریق choreography از یک شبیه سازی شده در پنج نوبت اول از هر نوع رقابتی توپ در ماه.

پیشرفته دیده بانی به نام Braeden Schlehuber بود که در لباس یک پیراهن آبی بالشتک و شلوار که جو غرب هرگز نمی توانست جا به نام توپ و اعتصابات.

Snitker و برخی از مربیان خود را به تماشای از پشت یک صفحه نمایش به طور مستقیم در پشت گیر.

"من واقعا لذت می برد که به همان اندازه به عنوان هر چیزی که از دیدن این عمل بر روی زمین" مدیر گفت. "است که سرگرم کننده را به بود که نزدیک به آن دسته از بچه ها به خاطر من نیست که. بسیاری از اوقات من نمی توانم بگویم چه زمین از ستاره شرق. که خیلی باحال بود برای من."

>> عکس: Braves بازی ... بریوز

وجود سختی بود دقیق انطباق به نامه ای از بیس بال قانون است. هر دو نیمه از اولین ورود برای مثال در یک به پایان رسید سه-بیرون رفتن – آن مهم تر به کوزه کار تر از آن بود که کاملا واقعی است.

بریوز در حال تلاش برای فشار به نوعی از حالت بازی با توجه به این که تاخیر در شروع فصل در صرف 16 روز (هر دو Soroka و سرخ شده انداخت بیش از 40 زمین این اولیه تفرج). روز شنبه برای اولین بار بود از آنچه Snitker امیدوار خواهد بود که یک سری از محکم متمرکز intrasquad مسابقات است که باید تیم خود را آماده زمانی که این با حداکثر سرعت دویدن از شروع فصل جولای 24. آنها را به بازی یکی دیگر از بازی شبیه سازی شده دوباره پنج شنبه – شروع مایک Foltynewicz و شان Newcomb توانید صدور صورت حساب های بالا و سپس. هفته آینده آنها برنامه ریزی می شود faux بازی در شب نزدیک شرایط بازی به عنوان نزدیک که ممکن است.

Snitker به وضوح خوشحال بود و با توجه به آن همه رفت و چهارشنبه.

"هر کسی که انداخت من فکر کردم دقیقا آنچه که ما مورد نیاز است. من فکر کردم در خفاش ها واقعا خوب است. همه به آنچه ما انجام شد. بچه ها سرگرم کننده بود در نهایت بازی یک بازی بیس بال دوباره. تمام روز بیش از انتظارات من," او گفت:.

به هر صورت این بازی در زمان آن را مانند ترنجبین به گرسنه.

"من احساس می کنم بزرگ آماده برای رفتن. من شده است با نوع بوده است chomping در بیت. من نمی دانستم چقدر من از دست رفته, رقابت, های سرخ" گفت.

سرخ شده بود و بیشترین از این دو جوان استارت رو 13 hitters قابل توجه چهار و راه رفتن یکی. کار او قرار داده در حالی که در جنوب کالیفرنیا در بیس بال را shutdown – کار کردن با بریوز, کینه جویی, St. Louis استارت جک فلاهرتی – آشکار بود.

"من خوشحال هستم که در آن من در حال حاضر سرخ" گفت. "من مشغول به کار واقعا سخت این قرنطینه تا آنجا که من تحویل فقط در تلاش برای به ریز لحن چیز است. من انداخت تعدادی از زنده (شیوه های پنبه حلاجی شده) قبل از من آمد من تا به حال دیده می شود نوسانات بر روی زمین. من احساس می کنم آماده هستم و هیجان زده به دریافت این چیزی رفتن."

را از این زیرچشمی نگاه کردن هر آنچه که شما انتخاب مدیر نمی خواهد استدلال می کنند.

"نمی خواند هر چیزی به آنچه که شما را در این بازی" Snitker هشدار داد. "ما تا به حال یک شکارچی بازی در مرکز میدان (Alex جکسون) و او در واقع ساخته شده واقعا خوب بازی کند." در حالی که گیر سرنشین دار مرکز رونالد Acuna مستقر شد در حق بنابراین ما به جرات به عنوان خوانده شده که در آن بریوز باور او تعلق دارد.

همانطور که برای برجسته سازندگان شنبه در یک بازی است که احتمالا به معنای احساسی تر از عملا اضافه کردن دو نام دیگر:

آدم دووال که دو اجرای خانه اجرا به مرکز در زمینه جاش Tomlin عرضه شده تنها اجرا می شود از داد و بیداد. با توجه نیک Blackburn' تصمیم به انتخاب کردن از این فصل همه سر و صدا از دیگر outfielders/نیمکت خفاش ها خوش آمدید. به عنوان او مماشات به ستاره شرق, دووال نیز تمرین خود را تماس با ما جشن است.

و دوم baseman Ozzie Albies که با وجود این نیست که دقیقا یک پر سرعت, ورزش نمی تواند به نظر می رسد برای کمک به خود از تخمگذاری در ناموفق پیگیری کم عمق پرواز توپ و به شدت در حال اجرا در این پایگاه.

"مثل من به همه بگویید که اگر شما بازی بازی راه Ozzie می کند, شما در حال رفتن به بازی آن را" Snitker گفت.

"او یک بازیکن بیس بال که دوست دارد به بازی مانند همه آنها به انجام," او اضافه شده است. "همین دلیل است که آنچه که ما در خارج وجود دارد امروز یک گروه از بچه ها بودند که با تمرکز, تمرکز بر روی بازی خود را.

"این یک روز خوب امروز."

پشتیبانی واقعی روزنامه نگاری. پشتیبانی محلی نگاری. اشتراک در مجله آتلانتا قانون اساسی امروز است. دیدن ارائه می دهد.

اشتراک خود را به Atlanta Journal-Constitution بودجه در عمق گزارش و تحقیقات است که شما در حفظ و آگاهانه. با تشکر از شما برای حمایت از واقعی روزنامه نگاری.

دانلود جدید برنامه AJC. بیشتر اخبار محلی, اخبار بیشتر و در عمق روزنامه نگاری. AJC.com. آتلانتا. اخبار. در حال حاضر.

دانلود جدید برنامه AJC. بیشتر اخبار محلی, اخبار بیشتر و در عمق روزنامه نگاری. AJC.com. آتلانتا. اخبار. در حال حاضر.

با بزرگترین تیم در دولت AJC گزارش آنچه که واقعا در رفتن خود را با دلار مالیات و مقامات منتخب خود را. مشترک شدن در امروز. بازدید کمیسیون پاسخگویی و عدالت را در گرجستان هدایتگر برای آخرین گرجستان سیاست است.

اشتراک خود را به Atlanta Journal-Constitution بودجه در عمق گزارش و تحقیقات که شما در حفظ و آگاهانه. با تشکر از شما برای حمایت از واقعی روزنامه نگاری. بازدید کمیسیون پاسخگویی و عدالت را در گرجستان هدایتگر برای آخرین گرجستان سیاست است.tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de
آخرین مطالب
مقالات مشابه
نظرات کاربرن