هیجان زده پارسه! اکتیویژن به ضرب گلوله یک هواپیما بیش از ایسلندی آب به شروع یک جنگ جدید به مجموعه "ندای' بازی در

در اینجا خطر ناک خبری که باید هر فن از بورس آنلاین سرازیر شدن آب دهان در انتظار: دیروز اکتیویژن کارکنان عامل M

توسط ISTGAHESHOMAREYEK در 16 تیر 1399
Illustration for article titled Get Excited, Gamers! Activision Shot Down A French Plane Over Icelandic Waters To Start A New War To Set ‘Call Of Duty’ Games In

در اینجا خطر ناک خبری که باید هر فن از بورس آنلاین سرازیر شدن آب دهان در انتظار: دیروز اکتیویژن کارکنان عامل MIM-رطوبت 104f Patriot سطح به هوا پرتاب موشک شلیک به هواپیمای فرانسوی بیش از ایسلندی آب هل دادن کشور به آستانه درگیری های مسلحانه, همه در نام داشتن یک جنگ جدید به مجموعه بعدی ندای وظیفه بازی در.

تبلیغات

آماده برای تکامل بعدی از جنگ های مدرن!

با توجه به منابع مخفی حمله که به کشته شدن 178 مردم بیش نروژی دریای آمد و پس از اکتیویژن مدیران رشد نگران به طور فزاینده ای کهنه و حق رای دادن است که در حال حاضر پنجه درگیری از جنگ داخلی سوریه به جنگ جهانی 2. پس از هفته از طوفان مغزی, آن توافق شد که تنها چیزی که می تواند به تقویت این سری بود, تازه, فوتی و فوری جنگ در یک محیط منحصر به فرد و تماس در حملات هوایی در 64 بازیکن زمین جنگ در سراسر خیره کننده یخچالهای طبیعی ایسلند بود فقط بلیط.

تبلیغات

اما اکتیویژن تعهد به نوآوری Call Of Duty متوقف نمی شود فقط با تیراندازی کردن یک هواپیما. به منظور استوک تنش بیشتر بین دو ملت پیمانکاران شرکت نما به عنوان ایسلندی نیروهای ویژه انجام یک سری از تلافی جویانه بمب گذاری در پاریس و لیون ، به نظر می رسد همه شما Call Of Duty جان سخت طرفداران خارج وجود دارد تنها چند روز بیشتر از افزایش تنش به دور از درگیری در خیابان های ریکیاویک و با سرعت بالا مخزن تعقیب در امتداد سواحل رود سن. چقدر عالی است!

بنابراین ما در اینجا در OGN تماس در کشورهای ایسلند و فرانسه به نه پایین. انتقام باید به حال خود را به ناحق ذبح شهروندان و تنها راه حلی است که می تواند یک قاتل جدید Warzone نقشه! در حال حاضر اجازه دهید را ببینید اگر کسانی که ترسو در EA می توانید بازی توسط اکتیویژن در نهایت گرفتن چین و هند برای شرکت در یک جنگ تمام. مطمئن شوید که برای تلفن های موبایل خیلی بهتر از Battlefield V.

تبلیغات


tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de
آخرین مطالب
مقالات مشابه
نظرات کاربرن