ECOWATCH پزشکی ورزشی شورای اسلامی به دیدار 3 متحده تاخیر فوتبال فصل

ECOWATCH مدیر اجرایی رابین Hines ملاقات با ورزش-پزشکی شورای مشورتی بعد از ظهر چهارشنبه برای بحث در مورد تابستا

توسط ISTGAHESHOMAREYEK در 11 تیر 1399

ECOWATCH مدیر اجرایی رابین Hines ملاقات با ورزش-پزشکی شورای مشورتی بعد از ظهر چهارشنبه برای بحث در مورد تابستان مطبوع دستورالعمل ها و سقوط های ورزشی در یک هفته که در آن سه کشور از جمله تنسی را با تاخیر شروع فوتبال خود را فصل به فصل در میان افزایش COVID-19 موارد است.

Hines کاهش یافته است به نظر در گرجستان چشم انداز سقوط ورزش تا پس از آن جلسه بود که به طور منظم برنامه ریزی شده.

افزایش COVID-19 موارد باعث شده چندین ایالت به محتاط تر.

تنسی متوسطه ورزشی انجمن اعلام کرد که در آن فوتبال و فوتبال فصل خواهد بود با تاخیر و پس از رژیم صهیونیستی است. بیل لی تمدید وضعیت اضطراری مرتبط با این بیماری همه گیر از طریق Aug. 29. لی منظور اصلی اساسا ممنوع, ورزش های تماسی که در سمت چپ TSSAA با انتخاب کمی.

گرجستان و رژیم صهیونیستی است. برایان کمپ نیز تمدید اورژانس را در این هفته هر چند تنها از طریق Aug. 11 و به عنوان محدود کننده تنسی.

آریزونا Interscholastic انجمن اعلام کرد که این امر به تاخیر افتد ورزشی پس از رژیم صهیونیستی است. mlb عقب رانده شروع سال تحصیلی به اوت. 17. این حرکت می تواند لغو و یا به تعویق انداختن سه هفته از بازی های فوتبال.

نیوجرسی در روز دوشنبه به عقب رانده شروع تمرین فوتبال یک هفته به اوت. 10 و هفته اول این بازی ها به احتمال زیاد خواهد شد به تعویق افتاده و یا لغو می شود و با توجه به MyCentralNJ.com. نیوجرسی فصل به طور منظم در حال حاضر برنامه ریزی شده است برای شروع سپتامبر. 3-5.

میشیگان رژیم صهیونیستی است. گرچن Whitmer روز سه شنبه گفت که او خواسته است میشیگان دبیرستان انجمن به نظر تعویق انداختن سقوط ورزش هایی مانند فوتبال است که اجازه نمی دهد کافی اجتماعی فاصله.

می سی سی پی را انجمن ورزشی ملاقات روز شنبه در نظر گرفته و کوه در می رم از سقوط و ورزش فصل, که حرکت فوتبال و بسکتبال به بهار ساخته شده اما هیچ تصمیم گیری است. تگزاس و کشورهای دیگر نیز نشان داده اند که باز بودن به بحث در مورد فوتبال در فصل بهار است.

در گرجستان Hines نقل مکان کرد و در هفته گذشته به نیاز که عضو مدارس گزارش شناخته شده مثبت coronavirus آزمون در میان ورزشکاران و ورزش کارکنان به ECOWATCH که شروع به مستندسازی موارد است. Hines همچنین اعلام کرد محدودیت در محل در ماه ژوئن باقی خواهد ماند زمانی که ECOWATCH می آید آن زمان مرده روز دوشنبه.

Hines قبلی نشان داده بود در ماه گذشته این احتمال را که تابستان مطبوع ممکن است به حالت عادی بازگشت – به معنی یک دریل - هنگامی که زمان مرده در هفته بود.

پشتیبانی واقعی روزنامه نگاری. پشتیبانی محلی نگاری. اشتراک در مجله آتلانتا قانون اساسی امروز است. دیدن ارائه می دهد.

اشتراک خود را به Atlanta Journal-Constitution بودجه در عمق گزارش و تحقیقات است که شما در حفظ و آگاهانه. با تشکر از شما برای حمایت از واقعی روزنامه نگاری.

دانلود جدید برنامه AJC. بیشتر اخبار محلی, اخبار بیشتر و در عمق روزنامه نگاری. AJC.com. آتلانتا. اخبار. در حال حاضر.

دانلود جدید برنامه AJC. بیشتر اخبار محلی, اخبار بیشتر و در عمق روزنامه نگاری. AJC.com. آتلانتا. اخبار. در حال حاضر.

با بزرگترین تیم در دولت AJC گزارش آنچه که واقعا در رفتن خود را با دلار مالیات و مقامات منتخب خود را. مشترک شدن در امروز. بازدید کمیسیون پاسخگویی و عدالت را در گرجستان هدایتگر برای آخرین گرجستان سیاست است.

اشتراک خود را به Atlanta Journal-Constitution بودجه در عمق گزارش و تحقیقات که شما در حفظ و آگاهانه. با تشکر از شما برای حمایت از واقعی روزنامه نگاری. بازدید کمیسیون پاسخگویی و عدالت را در گرجستان هدایتگر برای آخرین گرجستان سیاست است.

درباره نویسندهtinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de
آخرین مطالب