ECOWATCH به سهولت و محدودیت های افزایش اندازه گروه به 50 اجازه ورزشی-تجهیزات خاص

گرجستان دبیرستان ارتباط است کاهش محدودیت در تابستان مطبوع شروع دوشنبه با اجازه دادن به تیم های ورزشی به استفاد

توسط ISTGAHESHOMAREYEK در 29 خرداد 1399

گرجستان دبیرستان ارتباط است کاهش محدودیت در تابستان مطبوع شروع دوشنبه با اجازه دادن به تیم های ورزشی به استفاده از توپ و ورزشی-تجهیزات خاص و با افزایش به 50 از 25 تعدادی از دانش آموزان و مربیان مجاز در تمرین گروه.

این بدان معناست که quarterbacks می توانید پرتاب می گذرد به گیرنده های بازیکنان والیبال تمرین می تواند در خدمت و حفاری و بازیکنان بسکتبال می توانید در کار تیراندازی و عبور. این به این معنا نیست scrimmaging, اگر چه, و ورزشکاران باید همچنان به حفظ اجتماعی-دورى و دیگر دنبال ایمنی اجباری ECOWATCH تاسیس شده در ماه گذشته.

"فقط یک زن و شوهر از چیزهایی تغییر کرده است" ECOWATCH مدیر اجرایی رابین Hines گفت: پنج شنبه. "همه چیز در محل باقی می ماند. ما هنوز اجتماعی-فاصله تا گسترده گیرنده نمی تواند در مقابل کار دفاعی پشت. اما کوزه و quarterbacks می توانید پرتاب. ما هنوز هم می خواهید برای حفظ تمرکز بر روی مطبوع است."

این ECOWATCH برداشته ممنوعیت آن در فعالیت های ورزشی در ماه گذشته توسط مدارس اجازه می دهد برای شروع مطبوع ژوئن 8 با گروه محدود به 20 نفر از جمله مربیان است. گروه حد افزایش یافته بود به 25 این هفته است.

ترین مترو آتلانتا مدارس نیست شروع تمرینات تا این هفته خود به زمان بیشتری برای آماده شدن برای COVID-19 دستورالعمل های ایمنی. برخی از گرجستان مدارس از جمله کسانی که در دکالب شهرستان نمی شود و تا 22 ژوئن یا زود به این معنی که آنها می توانید شروع با ورزش-تجهیزات خاص و گروه بزرگتر اندازه حق دور.

Hines در دیدار هفتگی با پزشکی ورزشی کمیته مشورتی به بررسی داده های اخیر در مورد همه گیر و راهنمایی توسط CDC و مقامات دولتی. او گفت: کمیته چشم پوشی حرکت پیش رو با وجود افزایش در تعداد مثبت COVID-19 موارد در گرجستان در ماه گذشته است.

بوده است وجود دارد کمی چشم انداز مثبت در مورد در گرجستان" Hines گفت. "آن را مانند برخی از مکان های اطراف ما [با بالاتر را افزایش می دهد]. ما سعی کنید به نگه داشتن چیزهای در چشم انداز است. مقدار تست در حال رفتن به بالا و همچنین, بنابراین شما در حال رفتن به باید بیشتر مثبت. آنچه پزشکان ما احساس است که کودکان و نوجوانان در معرض خطر و برخی دیگر از گروه ها مانند افراد مسن هنوز هم باید محتاط تر. ما احساس اعتماد به نفس در آنچه ما هدایت است و امیدوارم که ما را به ادامه حرکت در مسیر درست است."

جولای می تواند به معنای مرحله بعدی دوباره باز Hines گفت. پس از هفته آینده می آید ECOWATCH سالانه مرده هفته 28 ژوئن-جولای 4, زمانی که هیچ فعالیت های ورزشی مجاز است.

"ما امیدواریم که [ژوئیه] به بیشتر از نزدیک تراز وسط قرار دارد با آن ما خواهد بود معمولا," Hines گفت. "گام بعدی بدیهی خواهد بود که در فوتبال کارفرمایی می تواند پرتاب در برابر ثانویه و یا در بسکتبال سه در سه و یا پنج در پنج, به عبارت دیگر, جایی که آنها در واقع رقابت. اما ما نمی توانیم به کسانی که تصمیم گیری و در عین حال از آنجا که ما نمی داده. ما صبر کنید و ببینید."

تابستان تمرینات همواره داوطلبانه است. اجباری شیوه نمی تواند شروع و تا تاریخ 27 ژوئیه و اوت. 1 در دیگر سقوط, ورزش, که, افزار, سرعت زمین بیسبال دارای توپ نرم, والیبال, کشور عبور و cheerleading.

پشتیبانی واقعی روزنامه نگاری. پشتیبانی محلی نگاری. اشتراک در مجله آتلانتا قانون اساسی امروز است. دیدن ارائه می دهد.

اشتراک خود را به Atlanta Journal-Constitution بودجه در عمق گزارش و تحقیقات است که شما در حفظ و آگاهانه. با تشکر از شما برای حمایت از واقعی روزنامه نگاری.

دانلود جدید برنامه AJC. بیشتر اخبار محلی, اخبار بیشتر و در عمق روزنامه نگاری. AJC.com. آتلانتا. اخبار. در حال حاضر.

دانلود جدید برنامه AJC. بیشتر اخبار محلی, اخبار بیشتر و در عمق روزنامه نگاری. AJC.com. آتلانتا. اخبار. در حال حاضر.

با بزرگترین تیم در دولت AJC گزارش آنچه که واقعا در رفتن خود را با دلار مالیات و مقامات منتخب خود را. مشترک شدن در امروز. بازدید کمیسیون پاسخگویی و عدالت را در گرجستان هدایتگر برای آخرین گرجستان سیاست است.

اشتراک خود را به Atlanta Journal-Constitution بودجه در عمق گزارش و تحقیقات که شما در حفظ و آگاهانه. با تشکر از شما برای حمایت از واقعی روزنامه نگاری. بازدید کمیسیون پاسخگویی و عدالت را در گرجستان هدایتگر برای آخرین گرجستان سیاست است.

درباره نویسندهtinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de
آخرین مطالب
مقالات مشابه
نظرات کاربرن